Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd

    IP: *.ziemowit.ds.polsl.gliwice.pl 11.06.03, 23:21
    a mnie wstyd za was. jak my sie w tej uni pokrzemy
    Obserwuj wątek
      • Gość: anula Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.ibles.waw.pl 11.06.03, 23:23
        mnie też jest wstyd
        • Gość: zabal Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: 62.244.148.* 12.06.03, 00:19
          Co tu duzo mowic wstyd jak cholera.
          Zal mi tylko Janasa bo to ze pilkarze nie realizuja zalezen meczowych to nie
          jego wina. I nie gadajcie Engel wroc tylko pilkarze ruszcie dupy. Czy to wina
          trenera ze pilkarze to cioly ktore jak maja troche pomyslec to jest problem.
          Jakby tak wyslac ich na jeden dzien do roboty na kopalnie to by zobaczyl jeden
          z drugim jak ciezko ludzie pracuja dla nedznych paru groszy gdy oni
          opierdzielaja sie niemilosiernie za taka kase ze gornik tego przez cale zycie
          nie wypracuje.
          Proponuje Wisle sprzedac Kosowskiego jak najszybciej jezeli chca jeszcze jakas
          kase zarobic bo za pol roku to nawet 500tys euro nie dostana. Kosowski z czym
          do ludzi???!!! Pytam z czym? Mocny jest tylko w gebie i jaki to on dobry jest.
          Z taka gra to wroze mu lawe w zachodnim klubie. Szymkowiak jeszcze wieksza
          tragedia. Na Lechu to morde darl do wszystkich a tu nawet dokladnie podac nie
          mogl. Moglbym tak wymieniac i wymieniac.
          Zawsze staram sie bronic pilkarzy i trenerow ale miarka sie przebrala. Jak oni
          nas maja w dupie to ja tez ich mam. Tak nieszanowac kibicow ktorych w koncu
          reprezentuja.
          • Gość: bas To problem kadry... IP: 138.227.189.* 12.06.03, 08:12
            trenerskiej. Tak sie jakos dziwnie sklada, ze reprezentacja mlodziezowa radzi
            sobie dobrze i to nie od dzisiaj. Dlaczego wiec ci sami pilkarze cofaja sie w
            rozwoju w kadrze seniorow? Ponadto budzi watpliwosci szkolenie techniczne,
            taktyczne, sprawnosciowe etc... Moim zdaniem NIE MA W POLSCE TRENERA, KTORY
            POTRAFI POPROWADZIC REPREZENTACJE NARODOWA! Nie ma. Trener musi byc autorytetem
            tak jak kiedys Gorski byl. Musi wzbogacac i inspirowac zawodnikow, pozwalajac
            im na wlasna inwencje. No, i musi wiedziec jak sie wygrywa mecze. Takiego dzis
            w Polsce nie ma.
            • Gość: Jacek.F nyc. Re:Janas jak Boniek IP: *.nyc.rr.com 12.06.03, 16:45
              Zgadzam sie absolutnie z opiunia,ze w Polsce jest problem
              szkolenia zawddnikow a pszedewszystkimm brak wizji czy taktyki,
              pokazali to dotychczas panowie Boniek i Janas.Skoro Listkiewizcz
              &Co.gnoja takich trenerow jak p.Engel,ktory wypchnol po 16
              latach polska pilke z blota to nie ma sie co dziwic ze wrocilismy
              z powrotem na dno.Dwa ostatnie mecze (wegry i ze Szwecja)
              pokazaly jakim trenerem jest Janas.Mamy dwoch klasowyh trenerow
              Engela i Kasperczaka ktorzy jeszcze moga pomoc w eliminacjach.
              • klaryska 9 mln przeciwko 38 mln 12.06.03, 18:21
                jak to jest ze 9 mln spoleczenstwo (Szwecja) moze miec dobrych
                sportowcow a wsrod ponad 4x wiekszej populacji Polski taka
                miernota.
                • Gość: jck Re: 9 mln przeciwko 38 mln IP: *.010-87-67626721.cust.bredbandsbolaget.se 12.06.03, 18:55
                  tak ale w szwecji sa kluby dla dzieci od 5 lat, jest calkim
                  inaczej organizowane.Kazda mala wioseczka ma druzyny od 5 la do
                  seniorow
          • Gość: Motylek Zabal powinieneś się leczyć. IP: *.wne.uw.edu.pl 12.06.03, 10:24
            Takie jest moje zdanie. "To nie wina Janasa, że ...bla bla bla"-
            co za bzdury. Owszem nasi nie moga sie równać z reprezentacją,
            która na mundialu kończyła "grupę śmierci" z pierwsza lokatą.
            Janas na każdy mecz ma zupełnie inne ustawienie zawodników. Nie
            ma reprezentacji na świecie, która zgrałaby sie w przeciągu paru
            dni. Nasi przez to musieli grać w pojedynkę przeciwko Szwedom,
            którzy do każdego meczu podchodzą w takiej samej formacji (w
            przypadku braku któregoś z nich wprowadza się DROBNE korekty).
            Trzeba było zostawić skład, który pomimo klęski na mundialu
            stanowili ZESPÓŁ. Zwycięstwo w eliminacjach zawdzięczaliśmy
            zgraniu. Nie będe juz nużył czytelnika.
            Krótko:Janas spierdalaj na drzewo do Afryki, a ty Zabal
            powinienes mu dotrzymać towarzystwa.
            • Gość: Johnny B. Re: Zabal powinieneś się leczyć. IP: *.chello.pl 12.06.03, 11:38
              Człowieku... To ty powinienes sie leczyc!!! Jestes jak
              dziennikarz przegladu sportowego. Potrafisz tylko krytykowac, a
              sam nie masz pojecia o pilce. Pewnie jak za kadencji Engela
              Polacy nie zdobyli gola przez prawie 500 min. to byles pierwszy
              za jego odejsciem. Dajmy szanse Janasowi. Zreszta nawet
              najlepszy trener nie mogl przewidziec, ze Szymkowiak czy
              Kosowski moga zagrac na poziomie IV ligi Zanzibaru. Wniosek
              jest jeden : Patałachom z Wisły dziekujemy!!!
          • Gość: kibic jestes slepy? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.03, 12:06
            Czy Ty nie widzisz czlowieku ze Janas nie ma zielonego pojecia o
            taktyce pilkarskiej? Po 5 minutach widac ze ta druzyna nie ma
            zielonego pojecia co ma robic na boisku. Trudno zliczyc 2 celne
            podania, caly czas sie rozgladaja gdzie kto jest.
            Prawda jest taka ze jedynym trenerem w Polsce ktore my pojecie o
            nowoczesnym futbolu jest Kasperczak. I mam nadzieje ze przez
            najblizsze lata bedzie pracowal w Krakowie, gdyz dzieki temu
            przyjemnie sie patrzy na gre Wisly, a gra reprezentacji
            przypomina III ligowa kopanine.

            Gość portalu: zabal napisał(a):

            > Co tu duzo mowic wstyd jak cholera.
            > Zal mi tylko Janasa bo to ze pilkarze nie realizuja zalezen
            meczowych to nie
            > jego wina. I nie gadajcie Engel wroc tylko pilkarze ruszcie
            dupy. Czy to wina
            > trenera ze pilkarze to cioly ktore jak maja troche pomyslec to
            jest problem.
            > Jakby tak wyslac ich na jeden dzien do roboty na kopalnie to
            by zobaczyl jeden
            > z drugim jak ciezko ludzie pracuja dla nedznych paru groszy
            gdy oni
            > opierdzielaja sie niemilosiernie za taka kase ze gornik tego
            przez cale zycie
            > nie wypracuje.
            > Proponuje Wisle sprzedac Kosowskiego jak najszybciej jezeli
            chca jeszcze jakas
            > kase zarobic bo za pol roku to nawet 500tys euro nie dostana.
            Kosowski z czym
            > do ludzi???!!! Pytam z czym? Mocny jest tylko w gebie i jaki
            to on dobry jest.
            > Z taka gra to wroze mu lawe w zachodnim klubie. Szymkowiak
            jeszcze wieksza
            > tragedia. Na Lechu to morde darl do wszystkich a tu nawet
            dokladnie podac nie
            > mogl. Moglbym tak wymieniac i wymieniac.
            > Zawsze staram sie bronic pilkarzy i trenerow ale miarka sie
            przebrala. Jak oni
            > nas maja w dupie to ja tez ich mam. Tak nieszanowac kibicow
            ktorych w koncu
            > reprezentuja.
            • Gość: Max Re: jestes slepy? IP: 195.136.36.* 12.06.03, 15:18
              Gość portalu: kibic napisał(a):

              > Czy Ty nie widzisz czlowieku ze Janas nie ma zielonego pojecia
              o
              > taktyce pilkarskiej? Po 5 minutach widac ze ta druzyna nie ma
              > zielonego pojecia co ma robic na boisku. Trudno zliczyc 2
              celne
              > podania, caly czas sie rozgladaja gdzie kto jest.
              > Prawda jest taka ze jedynym trenerem w Polsce ktore my pojecie
              o
              > nowoczesnym futbolu jest Kasperczak. I mam nadzieje ze przez
              > najblizsze lata bedzie pracowal w Krakowie, gdyz dzieki temu
              > przyjemnie sie patrzy na gre Wisly, a gra reprezentacji
              > przypomina III ligowa kopanine.
              >
              > Gość portalu: zabal napisał(a):
              >
              > > Co tu duzo mowic wstyd jak cholera.
              > > Zal mi tylko Janasa bo to ze pilkarze nie realizuja zalezen
              > meczowych to nie
              > > jego wina. I nie gadajcie Engel wroc tylko pilkarze ruszcie
              > dupy. Czy to wina
              > > trenera ze pilkarze to cioly ktore jak maja troche pomyslec
              to
              > jest problem.
              > > Jakby tak wyslac ich na jeden dzien do roboty na kopalnie to
              > by zobaczyl jeden
              > > z drugim jak ciezko ludzie pracuja dla nedznych paru groszy
              > gdy oni
              > > opierdzielaja sie niemilosiernie za taka kase ze gornik tego
              > przez cale zycie
              > > nie wypracuje.
              > > Proponuje Wisle sprzedac Kosowskiego jak najszybciej jezeli
              > chca jeszcze jakas
              > > kase zarobic bo za pol roku to nawet 500tys euro nie
              dostana.
              > Kosowski z czym
              > > do ludzi???!!! Pytam z czym? Mocny jest tylko w gebie i jaki
              > to on dobry jest.
              > > Z taka gra to wroze mu lawe w zachodnim klubie. Szymkowiak
              > jeszcze wieksza
              > > tragedia. Na Lechu to morde darl do wszystkich a tu nawet
              > dokladnie podac nie
              > > mogl. Moglbym tak wymieniac i wymieniac.
              > > Zawsze staram sie bronic pilkarzy i trenerow ale miarka sie
              > przebrala. Jak oni
              > > nas maja w dupie to ja tez ich mam. Tak nieszanowac kibicow
              > ktorych w koncu
              > > reprezentuja.

              Kasperczak, Kasperczak, Kasperczak, ciągle słydzę to samo.
              Jednak zauważ, że on osiągnął wyniki z Wisłą po roku pracy. Poza
              tym dla tych piłkarzy praca w Wiśle jest szansą sportową i
              możliwością do niezłych zarobków i oni robią wszystko co on
              powie bez szemrania, bo jest to jedyny klub, w którym można się
              wypromować i jedyny klub z perspektywami. Natomiast w
              reprezentacji grają piłkarze tacy jak Hajto, Świerczewski, Dudek
              i inni przekonani o swoich ponadludzkich umiejętnościach
              piłkarskich. Dla nich reprezentacja to możliwość dobrej wyżerki
              w Sobieskim, zaliczenia paru dziwek w Świerkańcu i innych
              przyjemności o których niewiele wiadomo. W Wiśle bawił się
              Kaliciak i go nie ma i nikt po nim nie płacze. Tam każdy ma za
              dużo do stracenia. Natomiast w reprezentacji nawet Kasperczak
              nie zmusi Hajty, Świerczewskiego czy innych do pracy i
              podporządkowania się jemu. Oni będą się skarżyć, że to im nie
              pasuje, czy tamto. Kasperczak jest dobrym trenerem, ale w
              reprezentacji zepsułby sobie tylko karierę.
          • Gość: gutek Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.03, 12:45
            chce zabrac glos w sprawie wystepu polskich pilkarzy.Nie jestem wielkim kibicem
            pilki ale gdy gra reprezentacja zawsze ogladam i podziwiam.Drodzy panstwo
            problem nie lezy wcale ani w trenerze ani w umiejetnosciach pilkarzy tylko i
            wylacznie w ich glowach.ja sam przez 13 lat profesjonalnie zajmowqalem sie
            sportem(pilka reczna)i wiem na czym rzecz polega.my jestesmy mocni na polskim
            podwórku(patrz wisla)i w swoim amatorskim srodowisku przecietniakow ktorym
            wydaje sie ze sa swietnym zawodnikami ale jesli gramy naprawde z
            profesjonalistami powietrze z nas uchodzi i stajemy sie biednymi, pokopanymi i
            pokrzywdzonymi polaczkami.popatrzcie jak gral wczoraj Kosowski czy Szymkowiak
            ponoc gwiazdy krajowej pilki.Jezeli polski pilkarz juz cos osiągnal(w sensie
            finansowy)odchodzi mu ochota do wspinania sie na wyzsze poziomy swoich
            umiejetnosci.Popatrzcie na Michaela Jordana, porownajcie jego dokonani jego
            finanse i jego sportowa ambicje???!!!!szkoda slow.ten moj wywod dotyczy calego
            naszego sportu,pozdrawiam.
          • Gość: zwolennik ENGELA Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.03, 12:46
            Kolo jak zes taki madry to sam pokarz co potrafisz.
            Jak uwarzasz ze grajac w obronie wygramy mecz to znaczy ze sie ktos tu myli i
            w tym przypadku jestes ten. Moim zdaniem Engel nalezy do tych najslynniejszych
            Polskich trenerow pilki noznej a Janas do tych co nie maja nawet zielonego
            pojecia o pilce noznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            E N G E L W R A C A J!!!!!!!!!!!!!
            JANASSSSSSSSSSSSSSSSSSS SPADAJJJJJJJJJJJJJJJJJ
        • Gość: Koterr Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.ocean.univ.gda.pl 12.06.03, 08:51
          A za ma co nam byc wstyd? Wstyd powinno byc Janasowi, ze wogole
          bral kadre nie majac na nia pomyslu! Gdyby go mial nie gadalby
          bzdur, ze jedzie po 3 pkt... 0:0 byloby naszym sukcesem. Wstyd
          powinno byc Listkiewiczowi za to, ze tak szybko pozbyl sie
          Andżela nie majac sensownej alternatywy. Wracamy do prozy
          polskiej reprezentacji, w ktorej trzeba przelykac 0:3 ze
          Szwecja, czy Norwegia. No chyba, ze faktycznie przyjdzie trener,
          ktory ze sredniakow potrafi wydobc jakosc.
        • Gość: Robert Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: 195.94.197.* 12.06.03, 13:38
          Gdy chodzilem do szkoly podstawowej, duma dla mnie bylo grac w
          reprezentacji szkoly. Gdy jako junior zagralem w seniorach
          miejscowej druzyny, bylem dumny z siebie, gdy ojciec pochwalil
          mnie za gre. Wzorem dla mnie byl ciezko pracujacy na boisku
          Grzegorz Lato. Ojciec mowil, jesli zawodnikowi brakuje techniki
          to szybkoscia i zaangazowaniem musi zabiegac przeciwnika. Gralem
          za nic, za diete. Wazna byla duma, ze to ja, a nie kto inny
          reprezentuje nasze miasteczko, czy szkole. Nie poddawaj sie
          krzyczal z lawki ojciec, walcz, wracaj, nie odpuszczaj, nie stoj
          jak baba, nadstaw noge do pilki, nie odwracaj sie dupa do pilki,
          tylko przodem do przeciwnika. Marzylem o reprezentacji, ale nie
          mialem tego szczescia. Wstyd mi za naszych pilkarzy. Maja
          wszystko, pieniadze, slawe, dobra prace. Brakuje im dumy. Tylko
          po co im ona skoro i tak wszystko maja. Przeciez za dume nikt
          nie zaplaci.
        • Gość: Majcher Jest nam wsyd? IP: *.lubzel.com.pl 12.06.03, 14:28
          Nie jestem znawcą piłki nożnej ale tak jak ja to widzę to
          niepotrzebnie jest naszym zawodnikom wstyd. Zrobili po prostu
          wszystko na co było ich stać i nikt nie może mieć do nich
          pretensji, a z naszą piłką nie jest jeszcze tak źle skoro
          mogliśmy wygrać z San Marino i Kazachstanem, czyli że jest od
          nas ktoś gorszy. Przecież nawet w tak silnych ligach jak włoska
          znajdują się piłkarze i trenerzy oględnie mówiąc niezbyt
          górnych lotów - mam tu na myśli trenera Lazzio, któremu podobał
          się Kamil Kosowski. Jednym słowem, chłopaki nie załamujcie się,
          do pokonania jeszcze tyle drużyn, np. Lichtenstein, Bhutan,
          Górna Wolta. Dla każdego starczy.
      • Gość: mazzii Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.ds.uj.edu.pl 11.06.03, 23:25
        NAM TEŻ JEST WSTYD! Szkoda słów...
        • Gość: totti Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.w80-15.abo.wanadoo.fr 11.06.03, 23:26
          To zakryjcie ten wasz wstyd...
          • Gość: a A ja i tak jestem z wami głowa do góry IP: *.ports.pol.pl 11.06.03, 23:41
            do roboty
            • Gość: vincent Re: A ja i tak jestem z wami głowa do góry IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 12.06.03, 01:14
              tyle razy sobie mowilem, ze nie bede tym sobie nerwow szarpal...
        • Gość: mawo Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.mila.edu.pl 12.06.03, 07:07
          Od dawna nie oglądam naszer reprezentacj bo z góry przewiduję że i tak przegrają
          moim zdaniem nie jest to wina trenerów tylko powiedzmy sobię prawdę - my
          poprostu nie mamy dobrych piłkarzy, dziwi mnie fakt że jeżeli ci sami ludzie
          grają w zagranicznych klubach i strzelają bramki a u nas w reprezentacji tylko
          się kompromitują to coś nie tak.
          Przyczyna wydaję mi się jasna: po pierwsze tam dostają pieniądze za efekty a u
          nas za występ i po drugie brakuje im hartu walki dla Rzeczypospolitaj z powodu
          bardzo słabej kondycji psychicznej - ich dobija stres bo grają przed milinami
          Polaków i myślą co będzie jeżeli przegrają.
          Uważam że za te pieniądze które dostają, 90 min gry to powinna być kaszka z
          mlekiem w końcu trenują cały rok moim zdaniem może nadają się do 4 ligi ale nie
          do kadry bo brak im ducha wojownika bo myślą co "mamusia i tatuś" powiedzą po
          meczu.
      • Gość: Oslo Malysz wroc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.cm.chello.no 11.06.03, 23:26
        bo tylko ty umiesz zwyciezac ci pilkaze to tylko ustawic pod mur
        i powystrzelac az krew mnie zalewa ......
      • Gość: savo Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.ny325.east.verizon.net 11.06.03, 23:26
        a na co wy liczyliscie
        slabi sa i tyle
      • Gość: arek Tylko tyla Łachudry macie do powiedzenia ?!!!!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 11.06.03, 23:27
        I co dalej ? Nadal bedziecie trzepac kase . Nic Wam sie nie
        należy Partacze !!! Wstyd !!!
      • Gość: feder Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.06.03, 23:29
        hmm jak to powiedział dudek egzekucia , tylko czy napewno
        winny dokonał żywota .
      • Gość: kane Nie ma żadnych szans IP: 80.48.253.* 11.06.03, 23:33
        Oddać kasę na jakiś szczytny cel, a pozostałe mecze walkowerem
        • Gość: jasiek Re: Mecz sie ulozyl w pierwszej polowie IP: *.proxy.aol.com 12.06.03, 00:00
          Spojrzcie na Anglikow: po I polowie 0:1 za Slowacja i grali
          zenujaco (Angielscy komentatorzy nie zostawili na nich suchej
          nitki)Wygrali 2:1 w dobrym stylu (szwedzki trener opanowal
          chlopcow w przerwie, no i pokazali klase)
      • Gość: mahoney Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.man.polbox.pl 11.06.03, 23:35
        a co nas to kurwa obchodzi ze wam jest wstyd
        • Gość: b jesteście nasi i tak was kocham IP: *.ports.pol.pl 11.06.03, 23:43
      • Gość: c pieprzyć tych co wydają wyroki anił IP: *.ports.pol.pl 11.06.03, 23:44
      • Gość: kroolick Jest nadzieja IP: *.acn.pl / 10.72.4.* 12.06.03, 00:09
        Oj, nie było tak tragicznie... Taka reprezentacja jaka liga.
        • Gość: WALDI Re: Jest nadzieja IP: *.ptf.pl 12.06.03, 11:40
          Gość portalu: kroolick napisał(a):
          TY CHYBA NAJEBANY WCZORAJ BYŁEŚ? NIE TAK TRAGICZNIE. AMATORZY
          NIE ZASŁUGUJĄ NA GRĘ W REPREZENTACJI, SĄ BEZLITOŚNIE CIENCY I
          SŁABI. JEDYNIE HAJTO I BĄK SZACUNEK, RESZTA DO WYPIERDOLENIA.
          ALE NAJGORSZE JEST TO ŻE PAN LISTKIEWICZ ZOSTAWIA JANASA DO EL.
          MISTRZOSTW ŚWIATA. zaorać TO ŚCIĄGNĄC MŁODYCH TYCH CHOĆBY Z
          KAZACHSTANEM. KOSA JAK DOSTANIE WISŁA ZA NIEGO 500000 EUR. TO
          BĘĄ FRAJERAMI. ZERO MENTALNOŚCI I HONORU. WON GWIAZDECZKI Z
          MUCHAMI W NOSIE. WSTYD I HAŃBA

          > Oj, nie było tak tragicznie... Taka reprezentacja jaka liga.
      • Gość: pol Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.chello.pl 12.06.03, 00:19
        Jacek Bąk chyba już zapomniał o meczu z Łotwą w Warszawie
      • Gość: Alexenid Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 12.06.03, 00:30
        Wzruszające. Wstydem to meczu jeszcze nikt nie wygrał. Zamiast
        się mazać i wstydzić wzięlibyście się do roboty, a nie strugali
        gwiazdorów, którymi nie jesteście. A jak się w kadrze nie chce
        wysiliać to rezygnować z reprezentacji i do niej nie wracać!!!
        Jest kolejka innych, którzy może nie mają
        waszych "umiejętności" ale przynajmniej mają w sobie odrobinę
        świerzości...
      • Gość: noiki CO TO ZNACZY JEST WAM WSTYD??? ILE MACIE LAT?ROZWIAZAC IP: *.proxy.aol.com 12.06.03, 00:41
        DRUZRYNE ITYLE!!!! PIENIADZE PRZEZNACZYC NA 'DOM DZIECKA'!
      • Gość: papa Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: 213.155.178.* 12.06.03, 00:49
        Narszcie w polskiej piłce zaczyna być dobrze (sic!). Piłarze po meczu
        przegranym nie marudzą, że za późno przyjechali albo trzęsło w samolocie czy
        inne pierdoły tylko od razu walneli się w piersi, że dali dupy. Zaczyna to być
        zdrowe. Nie ma co zmieniać trenera bo popełni się ten sam błąd co ze zmianą
        Engela. Teraz bez presji wszystko niech poukłada Janosik. Zawsze można
        pomieszaćw grupie i załatwić komuś EURO a komuś zabrać (vide: Ostatni mecz
        MS'02 z pewnymi Amerykanami ale Protugalczycy patałachy nie skorzystali).
        Wszytko tkwi zdaje się w głowie piłkarzy bo umiejętności im nie brakuje mierząc
        do innych zespołów. Porządek porządek i jeszcze raz porządek! Ale też spokój,
        spokój i jeszcze raz spokój!
      • ojciec-dyrektor Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd 12.06.03, 00:56
        a mnie synku za Twoją ortografię baaardzo wstyd :( taki sam kibel jak polska
        repra...
      • Gość: STEFAN KOMPROMITACJA IP: *.client.attbi.com 12.06.03, 01:05
        PELNA KOMPROMITACJA A ZWLASZCZA WISLACY. WILS POWINNA SZYBKO
        POZBYC SIE KOSOWSKIEGO PUKI KTOS CHCE GO JESZCZE KUPIC JEST
        CIENIUTKIJAK JOP.
        • Gość: brak_slow Re: KOMPROMITACJA IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 12.06.03, 01:12
          ...rezygnacja i nuda
          smiech podszyty zwatpieniem
          nierealnym marzeniem
          ze tym razem cos musi sie udac...

          a tak mi sie jakos skojarzyl ten kawalek
      • Gość: procik Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.kam.pl 12.06.03, 01:12
        wazne, ze przynajmniej z Malta wygralismy...
      • Gość: Crash POPRAWCIE W KONCU TEN WYNIK!!! IP: *.aeriscomputers.net 12.06.03, 01:18
        Nie wiem, czy w GW wszyscy juz oslepli na starosc, czy moze to
        wina poznej pory albo skolatanych po blamazu nerowow. Czy tylko
        ja to widze??? Na glownej stronie i we wszystkich podstronach
        wciaz widnieje wynik: Szwecja - Polska 0:3 To az po oczach
        daje, zwlaszcza po takiej grze Polakow jak dzis...

        Wiec niech ktos sie tym w koncu zajmie, bo to jeszcze bardziej
        mi na nerwy dziala...

        Pozdro!
        • Gość: gest Re: POPRAWCIE W KONCU TEN WYNIK!!! IP: proxy / 192.168.101.* 12.06.03, 07:29
          Masz rację. 0:3 znaczy Polska wygrała, a my nie powinniśmy się wstydzić tylko
          cieszyć ze zwycięstwa. W końcu gazeta nie kłamie....
      • Gość: Leszek Elegancka druzyna IP: *.eds.net 12.06.03, 01:19
        Ciekawy jestem kto zaprojektowal dlugosc spodenek reprezentacji.
        Dlaczego maja dluzsze od innych druzyn? Oni sa tacy 'cool guys'.
        Ale chyba nie, bo nie umieja grac. Juz na Mundialu rzucilo mi
        sie to w oczy, ze mieli najdlusze spodenki z wszystkich druzyn.
        Moze by zaczac naprawe reprezentacji od spodenek?
        • Gość: J Re: Elegancka druzyna IP: *.acn.waw.pl 12.06.03, 01:39
          plączą się im nogi w tych spodenkach, i widać jakie skutki.

          Reprezentacja Polski
          • Gość: wodamis Re: Elegancka druzyna IP: *.dhcp4.washington.edu 12.06.03, 02:02
            to byl skandal, trzy null'a to reprezentacja Polski od nikogo
            nie powinna dostac, pieniadze za startowe zabrac i oddac ludziom
            ktorzy na to zasluguja (czytaj, zapieprzaja zeby na chleb
            starczylo), kasa powinna byc tylko za awans, to tyle, bo to co
            chcialbym powiedziec to zdejmie "cenzura"
            • Gość: papa Re: Elegancka druzyna IP: 213.155.178.* 12.06.03, 02:12
              Gość portalu: wodamis napisał(a):

              > to byl skandal, trzy null'a to reprezentacja Polski od nikogo
              > nie powinna dostac, pieniadze za startowe zabrac i oddac ludziom
              > ktorzy na to zasluguja (czytaj, zapieprzaja zeby na chleb
              > starczylo), kasa powinna byc tylko za awans, to tyle, bo to co
              > chcialbym powiedziec to zdejmie "cenzura"

              Dla kasiory to żaden z nich by palcem w bucie nie ruszył. W klubie zarabiają
              tyle, że te startowe to symboliczna złotówka. Nie ma co uzdrawiania w sporcie
              zaczynać od liczenia kasy bo to nie zakład produkcyjny. Po prostu kto dał ciała
              to na ławę (vide: świerszczu, Liberski i inni). Ale też w nieskończoność.
              Porządek jakiś musi być i problem jest z porządkiem. Jak w module programu z
              tysiącem linii (po cholerę takie duże) i diabli wiedzą co robią poszczególne
              instrukcje bo analiza, projekt dokumnetacja, komentarze zrobione na sztukę.
              • Gość: Adam Re: Elegancka druzyna IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 12.06.03, 03:46
                Jest potrzebna jakas radykalna zmiana. Zmiana systemu selekcji
                zawodnikow, a najlepiej calego zarzadu PZPN. Ale oczywiscie to
                sie nie stanie. Po prostu cala generacja musi sie zmienic.
                Zmiana paru zawodnikow (czy trenerow) niczego nie zmieni.
                Byc moze rzeczywiscie PZPN powinien zatrudnic trenera z
                zagranicy ? Wiem ze dobry trener kosztuje ogromne pieniadze, ale
                przynajmniej jest wtedy jakas nadzieja na zmiane calego systemu-
                Polskiego systemu....!!!
                Pozdrawiam..
          • Gość: jack Re: Elegancka druzyna IP: *.010-87-67626721.cust.bredbandsbolaget.se 12.06.03, 18:49
            ... a moze by bylo lepiej bez spodenek?
        • Gość: R Re: Elegancka druzyna IP: *.telia.com 12.06.03, 16:00
          Musza miec takie duze spodenki, bo robia w gacie przed rozpoczeciem meczu.
          Gdzies to sie musi zmiescic.
      • Gość: grisha Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 12.06.03, 03:42
        moge przezyc Dudka ...ale nie zniose Janasa z jego Wichniarkiem
        i jego taktyka:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: szkoda gadac Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 12.06.03, 04:55
        Jestem bezrobotny gornik... nadaje sie do kadry - tez umiem sie
        wstydzic!!!!
        P.S. Ale mam jeden warunek: na zgrupowaniach tylko z zonami...
        lub (jeszcze lepiej) z innymi panienkami - to taka nowa metoda!
        No i Wronki... tylko bron boze ten inny wronienski zaklad,
        gdzie dyscyplina wieksza...
      • Gość: Andy Gazeto WSYD! IP: *.gc.perm.onthenet.net 12.06.03, 06:02
        WSYD to powinno byc gazecie...
        Dwa artykuly o meczu i dwa bledy w tytulach:
        Szwecja-Polska 0:3 ...?
        I ten WSYD
        Do dupy! panowie, do dupy.
      • Gość: jas Re: Polscy piłkarze o meczu: Jest nam wsyd IP: 64.231.170.* 12.06.03, 06:03
        Dobrze ze tak dostali w lep, i potrafia przyznac sie z tego.
        Bak ma racje z taka pilka nie mamy czego szukac w Europie.
      • Gość: RUM TO TYLKO SPORT.. IP: 195.205.16.* 12.06.03, 06:58
        cóż lepsi wygrwają..... moja rada:
        1. JANAS ZOSTAJE
        2. DRUŻYNA ZOSTAJE
        3. GRAJCIE I ZGRYWAJCIE SIE... to jedyny sposób
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka