mintaj4 31.08.07, 01:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pawelek Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 01:14 Brawo Agnieszka! Teraz najprawdopodobniej Szarapowa. To będzie bardzo trudna przeszkoda, ale kto wie, może do pokonania. Utrzyj jej nosa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.host.net 31.08.07, 01:45 A mi sie marzy, ze Agnieszka bierze rewanz na Agnes Szavay za porazke w Palermo. A potem juz tylko final z Justine Henin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ko2005 Re: Szavay to szczesciara IP: *.dsl.lsan03.sbcglobal.net 31.08.07, 04:46 Szavay jest rzeczywiscie mocna, ale ma tez kupe szczescia! W turnieju New Haven trafila na slabsze zawodniczki a mecz z Kuzniecowa miala dopiero w finale! W US Open jest podobnie - przy takim rozstawieniu na silna zawodniczke - Szarapowa, trafi dopiero w polfinale. Dzieki takiemu obrotowi rzeczy mozna szybko nabic punktow i wspiac sie w rankingu, i potem jest juz z gorki, bo zawodniczek na wysokich pozycjach nie rozstawia sie ze soba na poczatku turnieju (np. Henin nigdy nie ustawia z Szarapowa w 1 rundzie, tylko jak najdalej od siebie, zeby mogly spotkac sie w finale). Agnieszka niestety trafia na najsilniejsze zawodniczki na poczatku turnieju i trudno w ten sposob zabrnac daleko. Plusem tej sytuacji jest to ze to napewno ja wzmacnia i daje jej dobra szkole przetrwania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ika Re: Szavay to szczesciara IP: 213.17.163.* 31.08.07, 10:26 Zawsze drabinka jest taka, że numer 1 z numerem 2 mogą spotkać się dopiero w finale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekspert Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.zjz.pl 31.08.07, 09:27 Zmienić tytuł Mamy hit w US Open. Radwańska przegra z Szarapową! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :O) Polactwo niech sie od niej trzyma z daleka!!!!! IP: 81.144.219.* 31.08.07, 10:14 Zaraz zacznie sie w polsce doradzanie jak grac, jaka taktyka; zaczna sie odzywac 'znawcy tenisa' itd. Niech sie lepiej polactwo trzyma od tej dziewczyny z daleka - poniewaz z polactwem to zaraz zaczely by sie wszelakie afery, a to ktos by ukradl jej pieniadze, ktos inny zrujnowal ja psychicznie... i po karierze... =========== Brawo Agnieszka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Do tego antypatrioty! IP: *.chello.pl 31.08.07, 11:22 Czy fajnie ogłada się Us Open przez szybę dublińskich sklepów elektronicznych, bo chinczycy z mieszkania nie chcą się zrzucić na eurosport? To raz. Dwa, jeśli nie znasz się na tenisie to nie wypowiadaj. Czy tak trudno uwierzyć, że ktoś też potrafi całe życie interesować sie tenisem, grać, ogładać i miec swoje poglądy na taktykę formę, przebieg meczu? Odpowiedz Link Zgłoś
lol76 Re: Do tego antypatrioty! 31.08.07, 11:36 1. hahahaha - zaden Dublin i zadne sklepy z elektronika. Pudlo chlopie: Golf course, Ted Baker, Krug, Dom Pérignon, BMW, accounting i wiele innych - ale ci to slowa nic nie powiedza - tam na tej wsi w warszawce sobie siedzisz, w swojej ciasnej kuchni i jesz czerwony barszcz, jest biednie i smutno - do tego myslisze ze ta wiesniacka holota z polski 9za ktroe wstyd ze az boli) w Irlandii i UK sklada sie na cale towarzystwo ktore wyemigrowalo za granice i wsszyscy klepia tutaj biede. I patrzysz na tych ludzi z pogarda (i masz racje - to totalna wiocha)... przez mysl ci jednak nie przeszlo ze mozna sie ustawic jak ta lala? Ha? To jest wlasnie twoj poziom - biednie, beznadziejnie i zazdrosnie - koszulka na ramiaczkach, butelka smietany i bulka... nedza!!! 2. A co do patriotyzmu to ja tej dziewczynie kibicuje z calego serca. Szlag mnei tylko trafia jak czytam pierwsze radu polactwa - zarowno pismakow jak i tych biednych forumowiczow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezportek Burak w BMW, to tez burak, buraku IP: *.access.ntelos.net 31.08.07, 15:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :O) odezwal sie patriota z virgini... IP: 81.144.219.* 31.08.07, 16:47 siedziesz tam wiesniaku z lomzy i filozofujesz... EWez sie lepiej za cos porzadnego do roboty a nie fiu bzdiu!!! like some fucking, fucked up trailer trash from hell!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.dclient.hispeed.ch 31.08.07, 01:42 Brawo Agnieszka! Przejdziesz Szarapowa, wierze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.akademiki.uni.torun.pl 31.08.07, 03:01 Co do Szavay - jej ostatnie kilka tygodni budzi respekt. Myślałem, że po tej kontuzji z finału z Kuzniecową wycofa się z US Open, a ona właśnie pokonała deblową koleżankę Radwańskiej, Michaellę Krajicek. Wertheim ze Sports Illustrated zaryzykował i umieścił ją w potencjalnym półfinale, obok Henin, którejś Williams... Może nie aż tak, jeszcze nie teraz, ale Węgierka wystrzeliła jak z procy, nie ma co gadać. Cóż, Szarapowa właśnie oddała drugiego gema przeciwniczce w US Open. Dwa mecze, dwa oddane gemy. Nie sądzę, żeby Agnieszka z nią wygrała, dla mnie już super by było, gdyby wdała się z Rosjankę w trzy sety. Wiem, marudzę, najwyżej będę przepraszał. Choć nie powiem, wizualizuję sobie, jak pokonuje tę królewnę w sukience z diamentami i Amerykanie masowo uczą się wymawiać imię i nazwisko Polki. Jak dla mnie, obok wielu innych rzeczy ważna jest dyspozycja serwisowa Szarapowej. Nie po sportowemu łudziłem się, że jakieś problemy będą (bo były w tym roku, latem też) z ręką serwującą Rosjanki - nic z tego. Obawiam się też jej returnu. Wiadomo, każdy chce niewygodną piłkę posłać przeciwniczce po serwisie, ale ilekroć widzę Szarapową (i obie siostry W.), mam wrażenie, że chcą zabić piłką returnową po serwisie wszystko, co się rusza po drugiej stronie siatki. Nie trzeba daleko szukać - patrz reklama Nike'a z tematu obok... Nie wiem, jak Radwańska z serwisem ostatnio? Oprócz tego, że - wiadomo - każdy mecz może być inny. Bo jeśli Maria będzie tak Agnieszkę zmiatała returnami, to trzeba szukać dziury w serwisie Szarapowej. Jeśli będzie tam czego szukać... Podsumowując, mam wrażenie, że serwis obu będzie tu mocno decydował i to, czy Szarapowa będzie się myliła przy returnach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbb Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.cust-adsl.tiscali.it 31.08.07, 10:11 Niestety Radwanska wczroaj serwis miala fatalny. W pierwszym secie chyba 28 % pierwszego serwisu ledwo, w drugim troche sie poprawila ale i tak na koniec bylo to kolo 40%. A, ze drugi ma slaby wiec pozostaje miec nadzieje ze z Szarapowa jej zacznie wreszcie wchodzic. Nadzieja na to jest bo z kolei w pierwszym meczu bylo z tym duuuzo lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: The Fan Polka jest wśród najlepszych . IP: *.dyn.one.at 31.08.07, 03:03 To super ,ze awansowala do 32 najlepszych zawodniczek w US Open. Swoje zrobiła i teraz może bez stresu sprobować zaskoczyć Szarapową. Brawo Agnieszka!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok Re: Polka jest wśród najlepszych . IP: *.generacja.pl 31.08.07, 03:21 trzeba przyznać, że stary naszej tenisistki ma gadkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aldekztatr@yahoo.c Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.hsd1.pa.comcast.net 31.08.07, 03:36 mieszkam w philadelphi od 21 lat . Gram w tenisa 6 razy w tygodniu. Teraz, chore serce, by-passy, - i dalej gram... Agniezka, nie daj sie ! Walcz !!! Aldek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kx Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.spray.net.pl 31.08.07, 05:29 Taka dola rozstawionej z nr 32 :( Chyba jeszcze nie... Może za 2,3 lata.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plechtany no i przegra, chyba ze krecz IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.07, 07:21 jakis czas temu szrarpowa miala maly kryzys formy, moze wtedy Isia by dala rade - moze, ale teraz to nie ma szans. choc i tak bede trzymal kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic w kapciach Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: 195.42.249.* 31.08.07, 07:30 Agnieszka do boju! Odeślij Maszę na Florydę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziodzio Jans\Rosolska IP: 213.199.198.* 31.08.07, 08:04 A czemu żadne media nie zauważyły, że w US Open gra damski debel Jans\Rosolska? To nie są Polki? Co do Isi to dopiero teraz zobaczymy w jakim jest miejscu w światowej hierarchii. A może utrze nosa niby-pięknej Szarapowej? Odpowiedz Link Zgłoś
pantagruell Prokom produkuje ciuchy sportowe? 31.08.07, 08:12 dlaczego Aga ma na koszulce napis Prokom? To producent ciuchow? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milhaus Krauze to jej sponsor,ciekawe czy ja tez aresztuja IP: *.maast1.lb.home.nl 31.08.07, 11:46 jw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szyd młodzi!jak macie talent olejcie szkołę! IP: 213.199.198.* 31.08.07, 08:56 albo i nie bo was wezmą do wojska :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lopeaz Re: młodzi!jak macie talent olejcie szkołę! IP: *.crt.warszawa.supermedia.pl 31.08.07, 10:06 Tak jest olejcie. Młodość przeminie i jak wam się nie uda przebić do elity, aby tłuc kasę, to zostaniecie z ręką w nocniku w wieku 35 lat. Powodzenia jełopy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hau, hau Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: 157.158.10.* 31.08.07, 08:56 Wielkie uznanie dla AGI za 3 rundę - odszczekuję pod stołem, bo nie wierzyłam. Życzę dużo luzu w 3 rundzie i sprawienia Szarapowej więcej problemów niż poprzednie rywalki. Niezależnie od wyniku - BRAWO i tak trzymać !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.dip.t-dialin.net 31.08.07, 09:59 Agnieszka pewnie przegra z Szarapowa (chociza byloby fajnie, gdyby wygrala), ale najwaznieszym jest, ze zadomowila sie w czolowce i regularnie dochodzi do tej trzeciej rundy turniejow wielkoszlemowych. Tenis to sport dla cierpliwych (za B. Tomaszewskim), a Isia mimo swoich 18 lat, ani nie jest zawodniczka anonimowa, ani chimeryczna - caly czas robi postepy. Jasne, mozna powiedziec, ze taka Szarapowa czy Vaidisova w jej wieku, to ho,ho (to samo Hingis), ale co z tego. Kazdy jest troche inny, inaczej rosnie, inaczej sie rozwija. Czas Agnieszki nadchodzi i to wielkimi krokami. Jak wygra z Szarapowa - super, jak przegra, to tylko idiota mozne marudzic i spisywac Isie na straty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dekta Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.clubnet.pl 31.08.07, 10:08 Nie zagra,tylko przegra....niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ika Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: 213.17.163.* 31.08.07, 10:31 taaa, potrafisz podnieść na duchu. Może następnym razem zatrzymaj swój pesymizm dla siebie. Każdy wie, że Szarapowa jest zdecydowaną faworytką, ale nadzieję można mieć do końca. Ja liczę na dobry i zacięty mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ika Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: 213.17.163.* 31.08.07, 10:33 Myślę, że jak Agnieszka ustabilizuje swój serwis, wzmocni go i urozmaici, będzie trudno ją pokonać. Mam nadzieję, i wierzę w to, że ten czas nadejdzie. Trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kired Trafiła ciężko IP: *.c201.msk.pl 31.08.07, 13:10 Szykuje się ciężki mecz, nie jestem w 100% pewien, kto wygra, ale rozsądek nakazuje mi typować Marię Szarapową, ale z Agą bywało różnie i może być niespodzianka...bardzo miła niespodzianka. Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Trafiła ciężko 31.08.07, 13:33 A może warto dodać, że Radwańska dziś gra w debla razem z Krajicek w 2 rundzie przeciw parze Srebotnik-Sugiyama i jeśli wygrają, to może zajść dalej niż w singlu! A jutro jeszcze 2 runda miksta z Fyrstenbergiem. Naprawde jest ciekawie. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Trafiła ciężko 31.08.07, 16:42 chris30 napisał: > A może warto dodać, że Radwańska dziś gra w debla razem z Krajicek w 2 rundzie przeciw parze Srebotnik-Sugiyama i jeśli wygrają, to może zajść dalej niż w singlu! A jutro jeszcze 2 runda miksta z > Fyrstenbergiem. Naprawde jest ciekawie. .................. Aga ma imponującą kondycję; 3majmy za nią kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rew Re: Trafiła ciężko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 15:14 chciałbym, żeby się sprawdziło... będzie niesłychanie ciężko. powodzenia dla Agi w singlu i w deblu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oblech Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.tpnet.pl 31.08.07, 13:54 Sharapova na pewno już sra ze strachu w ten swój czerwony kostiumik :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crvieniak Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 14:33 RUSKIE PIEROGI...mmm pycha, bardzo smaczne, naprawdę polecam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 14:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 5 Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 15:15 pokaż nam własne zdjęcie. tenisistka nie musi być pięknością. ma dobrze grać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rafka Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 16:21 trzymamy kciuki agnieszka, obyś pokonała szarapową, zasługujesz na to, DO BOJU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndrzejeG Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.kalisz.mm.pl 31.08.07, 16:33 Życzę Agnieszce żeby to było wielkie zwycięstwo. Przydały by się wreszcie wyniki na miarę W. Fibaka (dawno to było oj dawno). Odpowiedz Link Zgłoś
mniklas5 Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open 31.08.07, 16:40 czyli ruskie pierogi spotkaja sie z kotletem schabowym, idac dalej dowcipnym tatusiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Szarapowa wie, że nie ma szans - o interpunkcji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 16:44 Dellacqua już przed meczem spisała się zresztą na straty, mówiąc w "New York Timesie", że podziwia Rosjankę, bo jest "taka dobra i piękna" i wie, że "ma niewielkie szanse na zwycięstwo". Brak przecinka po zdaniu podrzędnym (przed "i") i wychodzi bzdura. Nie po raz pierwszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.dyn.optonline.net 31.08.07, 17:26 Gratulacje dla Agnieszki! Widzialam na zywo jej mecz i jako kibic jestem mocno zawiedziona. Agnieszka pilnie potrzebuje kogos od Piaru! Przez jesj twarz nie przeszedl nawet jeden grymas przypominajacy usmiech czy zadowolenie, nie mowiac juz o kompletnej ignorancji wiernych fanow. Tak wygrywa sie mecz, ale nie do konca. W ten sposob nigdy nie bedzie gwiazda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dede Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.210-3-64736c13.cust.bredbandsbolaget.se 31.08.07, 18:54 A o ktorej godzinie bedzie grala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kala-fiorek Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: 217.153.241.* 31.08.07, 23:16 Już wiadomo, że zagra w sobotę, niestety jednak w południe, czyli w największym słońcu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Agnieszka Radwańska w III rundzie US Open IP: *.akademiki.uni.torun.pl 01.09.07, 00:44 CZY KTOś JUż WIE MOżE, CZY TEN MECZ O 17 NASZEGO CZASU (A O 11 TAMTEJSZEGO) POKAżE EUROSPORT ALBO JAKIś INNY KANAł, BO JESTEM TROCHę ODCIęTY??? ALE JAK COś, TO BYM CHOCIAż JAKąś KNAJPę Z TV ZNALAZł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej Gdzie to można będzie obejrzeć? IP: *.chello.pl 01.09.07, 01:42 Mecz Agnieszki z Szarapową odbędzie się nie wieczorem, ale o 11 rano (czasu nowojorskiego), czyli o g. 17.00 czasu polskiego. Stąd wniosek, że w polskim Eurosporcie nie obejrzymy go, bo oni rozpoczynają jutrzejszą transmisję z kortu Ashe'a o g. 19.00. Raz jeden nasza dziewczyna wystąpi na korcie głównym turnieju wielkoszlemowego, a oni właśnie tego nie pokazują. Po diabła nam ich transmisje? Zna ktoś jakiś inny kanał (niekodowany), gdzie ten mecz będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Gdzie to można będzie obejrzeć? IP: *.akademiki.uni.torun.pl 01.09.07, 01:53 Właśnie Cię przeczytałem w temacie obok. No jest to skandal, choć może do jutra coś wymyślą (w Eurosporcie) - taka okazja, stadion Artura Ashe'a, mecz z obrończynią tytuły, a ci się włączają z relacją dwie godziny później (łatwo się mówi, pewnie tak wykupili, ale dlatego może do jutra coś zdziałają). Tutaj mam, rozpiskę dla TV w USA www.usopen.org/en_US/about/tv_us.html nic więcej nie znalazłem. Nie wiem, jak jest z dostępnością CBS Sport i USA Network w Europie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Gdzie to można będzie obejrzeć? IP: *.akademiki.uni.torun.pl 01.09.07, 01:57 na Eurosporcie 16:30 - 17:30 jest na żywo Vuelta a Espana, więc słabo to widzę. O 17:30 jest skrót dnia na MŚ w lekkoatletyce, więc prędzej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Gdzie to można będzie obejrzeć? IP: *.akademiki.uni.torun.pl 01.09.07, 02:20 Generalnie "mamy hit w US Open", ale nie mamy gdzie go zobaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J. Mamy SHIT w US Open IP: *.chello.pl 01.09.07, 04:09 Na mecz Agi Z Szarapówą szykowałem się od momentu ogłoszenia wyników losowania. Specjalnie wyjazd na urlop o jeden dzień przesunąłem, by ten mecz spokojnie z soboty na niedzielę obejrzeć. Znając medialną pozycję Szarapówy w USA byłem bowiem pewien, że będzie transmisja. No i w Ameryce jest - tylko do Europy nie dotrze. Odpowiedz Link Zgłoś