Gość: Kris IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 05.07.03, 18:54 Hej Wisła gol, lalalalalalalalalalalala... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kris Głowa, Głowa trzymaj się!!! IP: *.ksk.net.pl / 192.168.2.* 05.07.03, 18:55 Odpowiedz Link Zgłoś
kolas69 Re: Głowa, Głowa trzymaj się!!! 05.07.03, 19:04 "Obiecałaś mi napewno, że 3 punkty dzisiaj będą, Za Górny Śląsk, za GKS, pójdziemy aż po życia kres..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krog do kris i kolas IP: *.zychlin.sdi.tpnet.pl 05.07.03, 19:34 Nie uważacie, ze idiotów w naszym kraju nie brakuje :D :D :D. Napewno nie, wystarczy, że spojrzycie w lustro :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
kolas69 Re: do kris i kolas 05.07.03, 20:14 Gość portalu: krog napisał(a): > Nie uważacie, ze idiotów w naszym kraju nie brakuje :D :D :D. > Napewno nie, wystarczy, że spojrzycie w lustro :D :D Idioty, ty jebany skurwysynu to szukaj sobie w domu:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysia Wisła w Tour de France ?! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.07.03, 19:34 Gość portalu: Kris napisał(a): > Hej Wisła gol, lalalalalalalalalalalala... chłopcze,piszesz trochę nie na temat.... proponuję zajrzeć na stronę: www.ntg.bocznica.org Odpowiedz Link Zgłoś
kolas69 Re: Wisła w Tour de France ?! 05.07.03, 20:16 Gość portalu: krysia napisał(a): > > chłopcze,piszesz trochę nie na temat.... > proponuję zajrzeć na stronę: > www.ntg.bocznica.org Ty chyba też coś nie bardzo o Tour de France... Odpowiedz Link Zgłoś