Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem

    03.09.07, 07:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: andrev Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.man.bydgoszcz.pl 03.09.07, 07:40
        GRATULACJE!!!!!!
        wynik śledziłem na portalu,równolegle oglądając pojedynek na
        eurosport a teraz ze łzami w oczach czytam ten wywiad - BRAWO!
        • plaszcz Z Szarapową to jak z Kaczyńskimi, straszą a nie ma 03.09.07, 10:25
          a nie ma się czego bać :)
      • krzych.korab Pani Agnieszko i nie wierzyć dziennikarzom i robić 03.09.07, 07:43
        swoje.Dziennikarze swoim pisaniem wykończyli niejednego dobrze
        zapowiadajacego się sportowca pisząc o nim mistrz,gwiazda itd, itp.
        Powodzenia i do zobaczenia w finale.
        • Gość: chels Re: Pani Agnieszko i nie wierzyć dziennikarzom i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 09:39
          Cała prawda. Trzymamy kciuki!
          • plaszcz ABW zaaresztuje Radwańską ? sponsoruje ją Krauze! 03.09.07, 10:52
            Czyli Radwańska jest w układzie :)
            Wspomną też, że Krauze jest organizatorem międzynarodowego Sopockiego turnieju tenisowaego Prokom Open, - zlikwidować! - to też układ :)
            Polskie Absurdy - szkoda gadać! :(
      • Gość: ole Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.itcomp.pl 03.09.07, 07:50
        Dzięki odpowiedniej polityce rządu Agnieszka zaszała tak daleko , to
        będzie sztandarowe osiągnięcie tego rządu(hi hi). Gratulacje
        Agnieszko
      • Gość: Zwyczajnie Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.abhsia.telus.net 03.09.07, 07:51
        Gratuluje Mamie, Tacie, Trenerom, technicznej obsludze i Dwom
        Siostrom. Zdrowia, Madrosci i ... i tak dalej. LG
      • rev.pl Re: Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem 03.09.07, 08:03
        No, dzisiaj w nocy wygrała miksta wraz z Mariuszem Fyrstenbergiem 6-4 7-6.
        Dzisiaj pomiędzy 18, a 19 (polskiego czasu) zaczyna się mecz Radwańskiej z
        Shahar Peer. Na transmisję (stream) z Eurosportu francuskiego i hiszpańskiego
        raczej nie ma co liczyć, bo w tym samym czasie będą grali 4. rundę mężczyźni
        wyżej rozstawieni na Arthur Ashe. Może polski oddział Eurosportu coś załatwi...
        No i około 22-23 będzie grała ĆWIERĆFINAŁ mikstów.
        Się dzisiaj dziewczyna nabiega :).
        No i jeszcze wczoraj wygrała Urszula Radwańska w 1. rundzie juniorów.
      • Gość: zdegustowany Czy autor wywiadu widział jakikolwiek mecz? IP: *.univ.gda.pl 03.09.07, 08:38
        Jak on widział 80 km/h ,przecież dane na US OPEN są podawane w
        milach na godzinę .Czyli mamy 80*1,6 czyli circa 128 km/h dużo to
        nie jest, to fakt ale bez porównania z tym co pisze PIŚMAK.
        Czy ktoś MYŚLĄCY czyta te wypociny przed publikacją ?
        • Gość: Jędrzej Jakub Ciastoń, nowa gwiazda dziennikarstwa IP: *.chello.pl 03.09.07, 13:46
          ość portalu: zdegustowany napisał(a):

          > Jak on widział 80 km/h ,przecież dane na US OPEN są podawane w
          > milach na godzinę [...]

          Nie jest to pierwsza i nie największa z gaf p. Ciastonia. W jednej z poprzednich korespondencji ( www.sport.pl/sport/1,65025,4452256.html ) napisał:

          "Radwańska już na 100 proc. awansuje po turnieju do pierwszej trzydziestki na świecie (będzie pierwszą tak wysoko notowaną Polką, Magdalena Grzybowska była w 1998 r. na 30. pozycji)"

          W tym zdaniu jest wewnętrzna sprzeczność. Skoro Grzybowska była na 30. miejscu, to znaczy, że była w pierwszej trzydziestce i nie można twierdzić, że Agnieszka Radwańska będzie pierwszą Polką, która tego dokona. (A i nie jest też wcale jeszcze "na 100 proc" pewne, że Aga do tej pierwszej trzydziestki wejdzie: jeśli przegra z Peer, a któraś z trójki: Szavay, Paszek, Azarenka, wejdzie do półinału, będzie niżej). Lepiej niech się nadzieja naszego tenisa na profesjonalizmie p. Ciastonia nie wzoruje, bo pozostanie jeszcze jedną niespełnioną nadzieją
          • Gość: Jędrzej PS IP: *.chello.pl 03.09.07, 21:57
            Gość portalu: Jędrzej napisał(a):

            > [...]nie jest też wcale jeszcze "na 100 proc" pewne, że Aga do tej > pierwszej trzydziestki wejdzie: jeśli przegra z Peer, a któraś z > trójki: Szavay, Paszek, Azarenka, wejdzie do półinału, będzie niżej

            Korekta: tu zamiast "Szavay" miało być "Wakulenko". W chwili, gdy piszę to postscriptum, Agnieszka już przegrała z Peer, ale Azarenka i Wakulenko przegrały swe mecze też. Jeśli Paszek przegra z Kuzniecową, Agnieszka będzie po turnieju na 30. pozycji i tym samym wyrówna rankingowy "rekord" Grzybowskiej.
            • Gość: Jędrzej PS PS IP: *.chello.pl 03.09.07, 22:30
              Tamira Paszek gra teraz z Czakwetadzem a nie z Kuzniecową. Ale to drugorzędne - ważne, że jeśli Paszek nie wejdzie do półfinału to Aga po turnieju będzie w pierwszej "30" rankingu.
      • Gość: kx Radwańska, stawiam Tobie 4 i 1/2. IP: *.spray.net.pl 03.09.07, 09:23
        Rozumiem euforię, jednak turniej to nie pojedyńcza wygrana, nawet z
        Szarapową, która zresztą raczej sama przegrała (kilka mln baksów),
        chcąc zniszczyć Agę - 12 double faults, 6:1 w drugim secie (gdy Aga
        była bezradna i mało nie rozpłakała się:( Agę czeka jeszcze b. dużo
        pracy (siła, szybkość, kondycja), aby wejść np. do 10ki. Jestem za
        nią. W cokolwiek uwierzę, jeżeli przejdzie Kuzniecową(4). Zobaczymy
        jaka bedzie gra (ewentualna) z Czakwetadze(6). Liczenie na błędy
        jest sprytne, ale obrona skazana jest na porażkę. Ładnych zagrań
        miała Aga zaledwie kilka i to ona musiała latać po korcie jak zając:)
        W jej połówce poza nią i wspomnianymi wyżej, jest tylko rozstawiona
        jej najbliższa rywalka Peer (18), któr będzie miała duży doping w
        New Yorku:)).
      • strikep Jechac na Flushing , subway # 7 ......... 03.09.07, 09:25
      • Gość: sea9 Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.chello.pl 03.09.07, 09:25
        Co to znaczy EKSKLUZYWNY wywiad ? Gazeto ucz sie polskiego !!!!!
        • Gość: KosmoPolak Re: Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.step.in-systeme.net 03.09.07, 12:02
          'ekskluzywny' = 'na wyłączność'
          Prof. Miodek kiedyś o tym mówił.
          Mówił, że jest to prawidłowe użycie słowa.
      • lesew Re: CBS, CBS, CBS - Cala transmisja z tenisa 03.09.07, 10:26
        strikep napisał:

        > w tej pierodolon^j Polsce zadna stacja nie zakupila tenisa.
        > Dziady, hej Solarz ty czerwony pajaku wstyd, bedziecie czerwone psy
        > jeszcze wisiec, konfiskaty ...<

        Co się czepiasz czerwonych, czyżby czarne były lepsze? Czemu nie oglądałeś w TV
        "Trwam"?
      • Gość: gość Re: nie bylo zadnej wzmianki na pierwszej stronie IP: 217.116.98.* 03.09.07, 11:02
        Człowieku, wieź głęboki oddech, bo dostałeś zadyszki.
        A później jeszcze raz przeczytaj test, który krytykujesz, tym razem ze zrozumieniem.

        pozdrowienia
      • Gość: bandarz Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.07, 11:34
        Wielkie gratulacje to był piękny mecz !!
      • voyager747 Re: CBS, CBS, CBS - Cala transmisja z tenisa 03.09.07, 11:55
        Co Ty za głupoty wypisujesz, eurosport pokazuje US Open.
      • Gość: Kielce Uklad wygrywa:) IP: *.kielce.net.pl 03.09.07, 12:08
        Te sukcesy Agnieszki są załugą takze sponsorów a ostatnio
        sponsorowało ją Prokom Team. Prokom to krauze człowiek z układu .
        ciekawe czy Ziobro podsłuchuje Radwańskie. Poza tym jak 18 latka
        może zarobić w dwie godziny 75 tys dolarów i wydać je na torebki po
        kilka tysięcy dolarów. Przecież Polska ma być nie dla Bogaczy.:)
      • Gość: zadowolony warto grac IP: 81.190.127.* 03.09.07, 12:25
        A ja wczoraj kilka godzin non stop na parkiecie bo szaleje za tancem a nie dane
        mi było to przez całe zycie ( dopiero od póltora roku! jak tańcze)- skończone
        mam juz dawno 50 lat.

        Największy mój dramat, że nie moge znaleźć kobiety tak chetnej i wytrzymałej do
        "szaleństw" przy muzyce.

        Satysfakcja ogromna - zycze dziewczynie sukcesu a mnie by jakas babcia po 40 ce
        chciała pokrecic sie w rytmy walca, salsy, rumby, discofoxa, cha-chy, rocka, samby.
      • alyra11 mecz piekny, no ale ten WYWIAD!! 03.09.07, 12:52
        Agnieszka jest bardzo dobrze "ustawiona" psychicznie. Mama i papa - moje
        gratulacje!!!
      • eeegoistka Polak to potrafi:) 03.09.07, 12:58
        No gratuluje z calego serca!
        Potwierdza sie moja regula ze gdzie Polak nie pojedzie to zawsze
        sobie poradzi!!
        GRATULACJE! Tak powinno byc zawsze:)
        • Gość: Gocha Re: Polak to potrafi:) IP: *.home1.cgocable.net 03.09.07, 16:09
          Gdzie Polak nie moze tam babe posle ;)

          AGNIESZKO !!! GRATULACJE - piekny mecz. Szarapowa przegrala bo
          uwierzyla, ze jest najlepsza i zamiast cwiczyc gwiazdozyla.
          Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: indyk aga radwańska IP: *.tekstile.pl 03.09.07, 13:19
        super,że wygrała Agnieszka---wiedziałem, że wygra dzień przed
        meczem.
      • Gość: ka2 gratulacje IP: *.customer.m-online.net 03.09.07, 14:20
        i brawa!
        trzymam kciuki za nastepne mecze(|)(|)
      • Gość: aga Brawo! Brawo! Brawo! IP: *.devs.futuro.pl 03.09.07, 16:10
        Dla mnie to wielka radocha, kibicuję i Adze i Uli. Jesteście
        fantastyczne, dziewczyny!
      • angieblue26 Troche wczesnie... 03.09.07, 17:44
        Przegra przez to rozluznienie.
      • Gość: paula Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 03.09.07, 18:55
        Gratulacje Agnieszka! Trzymam kciuki w nastepnych meczach!
      • Gość: kx Jaka nota za mecz poniedziałkowy??? Co na to tatuś IP: *.spray.net.pl 03.09.07, 20:34
      • Gość: zigyy tenis radwanskiej IP: *.ns.aliant.net 03.09.07, 21:00
        to byl wypadek przy pracy szarpowej.radwanskiej duzo jeszcze
        brakuje.nie wpadajmy w euforie.zigyy dzisiaj radwanska byla
        slabiutka jak niemowle.przegrala z nikomu nie znzna peer
        6;4,6:2 .kiepsko z psychika uniej.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka