solarv 03.09.07, 07:31 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andrev Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.man.bydgoszcz.pl 03.09.07, 07:40 GRATULACJE!!!!!! wynik śledziłem na portalu,równolegle oglądając pojedynek na eurosport a teraz ze łzami w oczach czytam ten wywiad - BRAWO! Odpowiedz Link Zgłoś
plaszcz Z Szarapową to jak z Kaczyńskimi, straszą a nie ma 03.09.07, 10:25 a nie ma się czego bać :) Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Pani Agnieszko i nie wierzyć dziennikarzom i robić 03.09.07, 07:43 swoje.Dziennikarze swoim pisaniem wykończyli niejednego dobrze zapowiadajacego się sportowca pisząc o nim mistrz,gwiazda itd, itp. Powodzenia i do zobaczenia w finale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chels Re: Pani Agnieszko i nie wierzyć dziennikarzom i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 09:39 Cała prawda. Trzymamy kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś
plaszcz ABW zaaresztuje Radwańską ? sponsoruje ją Krauze! 03.09.07, 10:52 Czyli Radwańska jest w układzie :) Wspomną też, że Krauze jest organizatorem międzynarodowego Sopockiego turnieju tenisowaego Prokom Open, - zlikwidować! - to też układ :) Polskie Absurdy - szkoda gadać! :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ole Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.itcomp.pl 03.09.07, 07:50 Dzięki odpowiedniej polityce rządu Agnieszka zaszała tak daleko , to będzie sztandarowe osiągnięcie tego rządu(hi hi). Gratulacje Agnieszko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zwyczajnie Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.abhsia.telus.net 03.09.07, 07:51 Gratuluje Mamie, Tacie, Trenerom, technicznej obsludze i Dwom Siostrom. Zdrowia, Madrosci i ... i tak dalej. LG Odpowiedz Link Zgłoś
rev.pl Re: Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem 03.09.07, 08:03 No, dzisiaj w nocy wygrała miksta wraz z Mariuszem Fyrstenbergiem 6-4 7-6. Dzisiaj pomiędzy 18, a 19 (polskiego czasu) zaczyna się mecz Radwańskiej z Shahar Peer. Na transmisję (stream) z Eurosportu francuskiego i hiszpańskiego raczej nie ma co liczyć, bo w tym samym czasie będą grali 4. rundę mężczyźni wyżej rozstawieni na Arthur Ashe. Może polski oddział Eurosportu coś załatwi... No i około 22-23 będzie grała ĆWIERĆFINAŁ mikstów. Się dzisiaj dziewczyna nabiega :). No i jeszcze wczoraj wygrała Urszula Radwańska w 1. rundzie juniorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowany Czy autor wywiadu widział jakikolwiek mecz? IP: *.univ.gda.pl 03.09.07, 08:38 Jak on widział 80 km/h ,przecież dane na US OPEN są podawane w milach na godzinę .Czyli mamy 80*1,6 czyli circa 128 km/h dużo to nie jest, to fakt ale bez porównania z tym co pisze PIŚMAK. Czy ktoś MYŚLĄCY czyta te wypociny przed publikacją ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej Jakub Ciastoń, nowa gwiazda dziennikarstwa IP: *.chello.pl 03.09.07, 13:46 ość portalu: zdegustowany napisał(a): > Jak on widział 80 km/h ,przecież dane na US OPEN są podawane w > milach na godzinę [...] Nie jest to pierwsza i nie największa z gaf p. Ciastonia. W jednej z poprzednich korespondencji ( www.sport.pl/sport/1,65025,4452256.html ) napisał: "Radwańska już na 100 proc. awansuje po turnieju do pierwszej trzydziestki na świecie (będzie pierwszą tak wysoko notowaną Polką, Magdalena Grzybowska była w 1998 r. na 30. pozycji)" W tym zdaniu jest wewnętrzna sprzeczność. Skoro Grzybowska była na 30. miejscu, to znaczy, że była w pierwszej trzydziestce i nie można twierdzić, że Agnieszka Radwańska będzie pierwszą Polką, która tego dokona. (A i nie jest też wcale jeszcze "na 100 proc" pewne, że Aga do tej pierwszej trzydziestki wejdzie: jeśli przegra z Peer, a któraś z trójki: Szavay, Paszek, Azarenka, wejdzie do półinału, będzie niżej). Lepiej niech się nadzieja naszego tenisa na profesjonalizmie p. Ciastonia nie wzoruje, bo pozostanie jeszcze jedną niespełnioną nadzieją Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej PS IP: *.chello.pl 03.09.07, 21:57 Gość portalu: Jędrzej napisał(a): > [...]nie jest też wcale jeszcze "na 100 proc" pewne, że Aga do tej > pierwszej trzydziestki wejdzie: jeśli przegra z Peer, a któraś z > trójki: Szavay, Paszek, Azarenka, wejdzie do półinału, będzie niżej Korekta: tu zamiast "Szavay" miało być "Wakulenko". W chwili, gdy piszę to postscriptum, Agnieszka już przegrała z Peer, ale Azarenka i Wakulenko przegrały swe mecze też. Jeśli Paszek przegra z Kuzniecową, Agnieszka będzie po turnieju na 30. pozycji i tym samym wyrówna rankingowy "rekord" Grzybowskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrzej PS PS IP: *.chello.pl 03.09.07, 22:30 Tamira Paszek gra teraz z Czakwetadzem a nie z Kuzniecową. Ale to drugorzędne - ważne, że jeśli Paszek nie wejdzie do półfinału to Aga po turnieju będzie w pierwszej "30" rankingu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kx Radwańska, stawiam Tobie 4 i 1/2. IP: *.spray.net.pl 03.09.07, 09:23 Rozumiem euforię, jednak turniej to nie pojedyńcza wygrana, nawet z Szarapową, która zresztą raczej sama przegrała (kilka mln baksów), chcąc zniszczyć Agę - 12 double faults, 6:1 w drugim secie (gdy Aga była bezradna i mało nie rozpłakała się:( Agę czeka jeszcze b. dużo pracy (siła, szybkość, kondycja), aby wejść np. do 10ki. Jestem za nią. W cokolwiek uwierzę, jeżeli przejdzie Kuzniecową(4). Zobaczymy jaka bedzie gra (ewentualna) z Czakwetadze(6). Liczenie na błędy jest sprytne, ale obrona skazana jest na porażkę. Ładnych zagrań miała Aga zaledwie kilka i to ona musiała latać po korcie jak zając:) W jej połówce poza nią i wspomnianymi wyżej, jest tylko rozstawiona jej najbliższa rywalka Peer (18), któr będzie miała duży doping w New Yorku:)). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sea9 Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.chello.pl 03.09.07, 09:25 Co to znaczy EKSKLUZYWNY wywiad ? Gazeto ucz sie polskiego !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KosmoPolak Re: Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.step.in-systeme.net 03.09.07, 12:02 'ekskluzywny' = 'na wyłączność' Prof. Miodek kiedyś o tym mówił. Mówił, że jest to prawidłowe użycie słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
lesew Re: CBS, CBS, CBS - Cala transmisja z tenisa 03.09.07, 10:26 strikep napisał: > w tej pierodolon^j Polsce zadna stacja nie zakupila tenisa. > Dziady, hej Solarz ty czerwony pajaku wstyd, bedziecie czerwone psy > jeszcze wisiec, konfiskaty ...< Co się czepiasz czerwonych, czyżby czarne były lepsze? Czemu nie oglądałeś w TV "Trwam"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: nie bylo zadnej wzmianki na pierwszej stronie IP: 217.116.98.* 03.09.07, 11:02 Człowieku, wieź głęboki oddech, bo dostałeś zadyszki. A później jeszcze raz przeczytaj test, który krytykujesz, tym razem ze zrozumieniem. pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bandarz Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.07, 11:34 Wielkie gratulacje to był piękny mecz !! Odpowiedz Link Zgłoś
voyager747 Re: CBS, CBS, CBS - Cala transmisja z tenisa 03.09.07, 11:55 Co Ty za głupoty wypisujesz, eurosport pokazuje US Open. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kielce Uklad wygrywa:) IP: *.kielce.net.pl 03.09.07, 12:08 Te sukcesy Agnieszki są załugą takze sponsorów a ostatnio sponsorowało ją Prokom Team. Prokom to krauze człowiek z układu . ciekawe czy Ziobro podsłuchuje Radwańskie. Poza tym jak 18 latka może zarobić w dwie godziny 75 tys dolarów i wydać je na torebki po kilka tysięcy dolarów. Przecież Polska ma być nie dla Bogaczy.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadowolony warto grac IP: 81.190.127.* 03.09.07, 12:25 A ja wczoraj kilka godzin non stop na parkiecie bo szaleje za tancem a nie dane mi było to przez całe zycie ( dopiero od póltora roku! jak tańcze)- skończone mam juz dawno 50 lat. Największy mój dramat, że nie moge znaleźć kobiety tak chetnej i wytrzymałej do "szaleństw" przy muzyce. Satysfakcja ogromna - zycze dziewczynie sukcesu a mnie by jakas babcia po 40 ce chciała pokrecic sie w rytmy walca, salsy, rumby, discofoxa, cha-chy, rocka, samby. Odpowiedz Link Zgłoś
alyra11 mecz piekny, no ale ten WYWIAD!! 03.09.07, 12:52 Agnieszka jest bardzo dobrze "ustawiona" psychicznie. Mama i papa - moje gratulacje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eeegoistka Polak to potrafi:) 03.09.07, 12:58 No gratuluje z calego serca! Potwierdza sie moja regula ze gdzie Polak nie pojedzie to zawsze sobie poradzi!! GRATULACJE! Tak powinno byc zawsze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gocha Re: Polak to potrafi:) IP: *.home1.cgocable.net 03.09.07, 16:09 Gdzie Polak nie moze tam babe posle ;) AGNIESZKO !!! GRATULACJE - piekny mecz. Szarapowa przegrala bo uwierzyla, ze jest najlepsza i zamiast cwiczyc gwiazdozyla. Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: indyk aga radwańska IP: *.tekstile.pl 03.09.07, 13:19 super,że wygrała Agnieszka---wiedziałem, że wygra dzień przed meczem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ka2 gratulacje IP: *.customer.m-online.net 03.09.07, 14:20 i brawa! trzymam kciuki za nastepne mecze(|)(|) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Brawo! Brawo! Brawo! IP: *.devs.futuro.pl 03.09.07, 16:10 Dla mnie to wielka radocha, kibicuję i Adze i Uli. Jesteście fantastyczne, dziewczyny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Radwańska: Stawiam sobie szóstkę z plusem IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 03.09.07, 18:55 Gratulacje Agnieszka! Trzymam kciuki w nastepnych meczach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kx Jaka nota za mecz poniedziałkowy??? Co na to tatuś IP: *.spray.net.pl 03.09.07, 20:34 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zigyy tenis radwanskiej IP: *.ns.aliant.net 03.09.07, 21:00 to byl wypadek przy pracy szarpowej.radwanskiej duzo jeszcze brakuje.nie wpadajmy w euforie.zigyy dzisiaj radwanska byla slabiutka jak niemowle.przegrala z nikomu nie znzna peer 6;4,6:2 .kiepsko z psychika uniej. Odpowiedz Link Zgłoś