Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 12:48
    My kibice nie mówmy co zrobić powinni sportowcy, ale zastanówmy się nad własną
    formą protestu. Może by tak, zbojkotować transmisje z ceremonii otwarcia IO w
    Pekinie. Będzie to bowiem czarna propaganda, uśmiechy, salwy...kłamstwo na
    kłamstwie gonione kłamstwem, fałsz, obłuda, hipokryzja, po prostu, za
    przeproszeniem, gó.. prawda. Zmagania sportowców będę oglądał, bo jestem
    miłośnikiem sportu, "ceremonii" nawet przez sekundę, mimo iż dotychczas żadnej
    nie ominąłem.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka