Gość: mcgumis
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.03.08, 12:48
My kibice nie mówmy co zrobić powinni sportowcy, ale zastanówmy się nad własną
formą protestu. Może by tak, zbojkotować transmisje z ceremonii otwarcia IO w
Pekinie. Będzie to bowiem czarna propaganda, uśmiechy, salwy...kłamstwo na
kłamstwie gonione kłamstwem, fałsz, obłuda, hipokryzja, po prostu, za
przeproszeniem, gó.. prawda. Zmagania sportowców będę oglądał, bo jestem
miłośnikiem sportu, "ceremonii" nawet przez sekundę, mimo iż dotychczas żadnej
nie ominąłem.