Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Rozmowa z Michałem Robackim

    IP: *.iweb.pl 06.09.03, 01:48
    Na pewno ktos z działaczy cos spieprzy... Chciałbym by Polonia
    wygrała ,ale w takim klimaciku nie widze szans ,na jakiekolwiek
    myslenie.Długi,animozje itd... A Robak,to miły chłopak.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka