Gość: stonek IP: *.iweb.pl 06.09.03, 01:48 Na pewno ktos z działaczy cos spieprzy... Chciałbym by Polonia wygrała ,ale w takim klimaciku nie widze szans ,na jakiekolwiek myslenie.Długi,animozje itd... A Robak,to miły chłopak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj