Gość: toms Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.waw.pl 11.09.03, 22:25 jestem w szoku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebek Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.unitron.lublin.pl / 192.168.4.* 11.09.03, 22:29 Przyznam sie z reka na sercu ze po 3 secie zwatpilem... brawo nasi,oby tak do konca! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bonhart Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.03, 22:38 Przynajmniej jakis pozytywny reprezentacyjny akcent w tym smutnym jak p...a tygodniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 11.09.03, 22:53 Nie łudźcie się. Jugolom dzisiaj wyraźnie nie chciało się wygrać. Strasznie byli senni i ospali. Szkoda się było męczyć. Dla nich był to mecz zupełnie o nic. Tak się właśnie dzieje gdy jedna drużyna gra o nic, a druga o wszystko - wygrywa zwykle ta druga, niezaleznie od klasy obydwu. Jugole zagrali jak na treningu, a mimo to urwali nam dwa sety. Gdyby grali naprawdę, byłoby gładkie 3:0 dla Serbii i Czarnogóry. Przewiduję jednak dla naszych 8 miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 11.09.03, 23:17 Gość portalu: Daffy napisał(a): > Nie łudźcie się. Jugolom dzisiaj wyraźnie nie chciało się wygrać. Strasznie > byli senni i ospali. Szkoda się było męczyć. Dla nich był to mecz zupełnie o > nic. Tak się właśnie dzieje gdy jedna drużyna gra o nic, a druga o wszystko - > wygrywa zwykle ta druga, niezaleznie od klasy obydwu. Jugole zagrali jak na > treningu, a mimo to urwali nam dwa sety. Gdyby grali naprawdę, byłoby gładkie > 3:0 dla Serbii i Czarnogóry. Przewiduję jednak dla naszych 8 miejsce. To kiepsko przewidujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / *.acn.pl 11.09.03, 23:25 Bardzo wlasciwie przewiduje. Holendrzy sami sobie sa winni, ze nie graja w strefie medalowej. Niemcy jako gospodarze beda chcieli za wszelka cene zajac 5 miejsce i na poczatek graja z Polakami. Nie widze naszych wyzej niz na 8 miejscu. Dzisiaj przeblyski mial Dacewicz i Prygiel ale za to Murek z Nowakiem nie byli w najlepszej dyspozycji. I cos jeszcze. Po jasna cholere wchodzil Lipinski??? Zaliczyc udzial w mistrzostwach??? Mozna i tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 11.09.03, 23:29 Gość portalu: doradca napisał(a): > Bardzo wlasciwie przewiduje. Holendrzy sami sobie sa winni, ze nie graja w > strefie medalowej. Niemcy jako gospodarze beda chcieli za wszelka cene zajac 5 > miejsce i na poczatek graja z Polakami. Nie widze naszych wyzej niz na 8 > miejscu. Dzisiaj przeblyski mial Dacewicz i Prygiel ale za to Murek z Nowakiem > nie byli w najlepszej dyspozycji. I cos jeszcze. Po jasna cholere wchodzil > Lipinski??? Zaliczyc udzial w mistrzostwach??? Mozna i tak... Niemcy są ciency jak dupa węża i armat na nich nam starczy. Dostaną 3:0 i potem następny. Skończą na 5 bo muszą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 12.09.03, 03:04 Gość portalu: Crotalus napisał(a): > Skończą na 5 bo muszą. O! To jest argument! :)))))) Crotalus, a dlaczego nie musieli wygrać?? Mielibyśmy teraz pewne złoto! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 14.09.03, 18:54 > > Skończą na 5 bo muszą. > > > O! To jest argument! :)))))) > Crotalus, a dlaczego nie musieli wygrać?? Mielibyśmy teraz pewne złoto! :)))) No i widzisz, to jest argument :))) Odpowiedz Link Zgłoś
virton Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 11.09.03, 22:47 W 3 secie byliśmy już blisko... Szkoda, że Murek zmaścił. A to co wcześniej zrobił Prygiel, to jest rewelacja. No ale dobrze się skończyło. Szkoda porażki z Holandią, z Bułgarią kicha wyszła. Moglismy grać w strefie medalowej. Odpowiedz Link Zgłoś
szifo_68 Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 12.09.03, 00:40 nasze głupki z tymi co powinni wygrać to przegrywają ,a z mistrzami wygrywają.dlaczego nie mogą grać na równym poziomie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 12.09.03, 03:08 szifo_68 napisał: > nasze głupki z tymi co powinni wygrać to przegrywają ,a z mistrzami > wygrywają.dlaczego nie mogą grać na równym poziomie? Kiedy oni właśnie grają na swoim równym poziomie. To mistrzowie odpuścili sobie mecz o pietruszkę. Nasi mieli po prostu szczęście, że przeciwnicy oszczędzali siły na walkę o medale. Odpowiedz Link Zgłoś
virton Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 12.09.03, 08:18 Jasne, że Serbowie nie grali z taką motywacją jak my, ale gdyby chcieli całkiem odpuścić, to po co siedzieli na parkiecie przez 5 setów?? Moim zdaniem w zdobyciu 5 miejsca mogą nam przeszkodzić raczej Hiszpanie (Holendrzy?) niż Niemcy. Siatkówka to taki sport, w którym wygranie z mistrzem jest o wiele bardziej możliwe niż np. w piłce nożnej. W ostatnich latach wygrywaliśmy w zasadzie ze wszystkimi liczącymi się zespołami, sami też notując porażki z nimi (i to raczej częściej). Nawet jeśli Serbowie nie zagrali na 100 %, to nie zmienia to faktu, że nasza repr. ciągle się liczy w świecie, najlepsi nie mogą nas lekceważyć. Ciągle też czekamy aż rozbłyśnie pełnym blaskiem, zagra kilka RÓWNYCH spotkań. Potencjał jest, trzeba go tylko wykorzystać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wylom Jeden set!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.09.03, 12:50 Gdyby Polacy wygrali piatego seta z Holendrami lub Hoendrami, to by grali o medale. A tak beda grali tylko o piate miejsce, a moze dla nich to az o piate miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś