Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą

    11.09.03, 22:24
    Uff, gramy dalej.
    Obserwuj wątek
      • Gość: toms Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.waw.pl 11.09.03, 22:25
        jestem w szoku
        • Gość: sebek Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.unitron.lublin.pl / 192.168.4.* 11.09.03, 22:29
          Przyznam sie z reka na sercu ze po 3 secie zwatpilem... brawo nasi,oby tak do
          konca!
          • Gość: Bonhart Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.09.03, 22:38
            Przynajmniej jakis pozytywny reprezentacyjny akcent w tym smutnym jak
            p...a tygodniu :)
            • Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 11.09.03, 22:53
              Nie łudźcie się. Jugolom dzisiaj wyraźnie nie chciało się wygrać. Strasznie
              byli senni i ospali. Szkoda się było męczyć. Dla nich był to mecz zupełnie o
              nic. Tak się właśnie dzieje gdy jedna drużyna gra o nic, a druga o wszystko -
              wygrywa zwykle ta druga, niezaleznie od klasy obydwu. Jugole zagrali jak na
              treningu, a mimo to urwali nam dwa sety. Gdyby grali naprawdę, byłoby gładkie
              3:0 dla Serbii i Czarnogóry. Przewiduję jednak dla naszych 8 miejsce.
              • Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 11.09.03, 23:17
                Gość portalu: Daffy napisał(a):

                > Nie łudźcie się. Jugolom dzisiaj wyraźnie nie chciało się wygrać. Strasznie
                > byli senni i ospali. Szkoda się było męczyć. Dla nich był to mecz zupełnie o
                > nic. Tak się właśnie dzieje gdy jedna drużyna gra o nic, a druga o wszystko -

                > wygrywa zwykle ta druga, niezaleznie od klasy obydwu. Jugole zagrali jak na
                > treningu, a mimo to urwali nam dwa sety. Gdyby grali naprawdę, byłoby
                gładkie
                > 3:0 dla Serbii i Czarnogóry. Przewiduję jednak dla naszych 8 miejsce.



                To kiepsko przewidujesz...
                • Gość: doradca Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / *.acn.pl 11.09.03, 23:25
                  Bardzo wlasciwie przewiduje. Holendrzy sami sobie sa winni, ze nie graja w
                  strefie medalowej. Niemcy jako gospodarze beda chcieli za wszelka cene zajac 5
                  miejsce i na poczatek graja z Polakami. Nie widze naszych wyzej niz na 8
                  miejscu. Dzisiaj przeblyski mial Dacewicz i Prygiel ale za to Murek z Nowakiem
                  nie byli w najlepszej dyspozycji. I cos jeszcze. Po jasna cholere wchodzil
                  Lipinski??? Zaliczyc udzial w mistrzostwach??? Mozna i tak...
                  • Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 11.09.03, 23:29
                    Gość portalu: doradca napisał(a):

                    > Bardzo wlasciwie przewiduje. Holendrzy sami sobie sa winni, ze nie graja w
                    > strefie medalowej. Niemcy jako gospodarze beda chcieli za wszelka cene zajac
                    5
                    > miejsce i na poczatek graja z Polakami. Nie widze naszych wyzej niz na 8
                    > miejscu. Dzisiaj przeblyski mial Dacewicz i Prygiel ale za to Murek z
                    Nowakiem
                    > nie byli w najlepszej dyspozycji. I cos jeszcze. Po jasna cholere wchodzil
                    > Lipinski??? Zaliczyc udzial w mistrzostwach??? Mozna i tak...



                    Niemcy są ciency jak dupa węża i armat na nich nam starczy. Dostaną 3:0 i
                    potem następny. Skończą na 5 bo muszą.
                    • Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 12.09.03, 03:04
                      Gość portalu: Crotalus napisał(a):

                      > Skończą na 5 bo muszą.


                      O! To jest argument! :))))))
                      Crotalus, a dlaczego nie musieli wygrać?? Mielibyśmy teraz pewne złoto! :))))
                      • Gość: Crotalus Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: *.acn.pl / 10.71.2.* 14.09.03, 18:54

                        > > Skończą na 5 bo muszą.
                        >
                        >
                        > O! To jest argument! :))))))
                        > Crotalus, a dlaczego nie musieli wygrać?? Mielibyśmy teraz pewne złoto! :))))


                        No i widzisz, to jest argument :)))
          • virton Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 11.09.03, 22:47
            W 3 secie byliśmy już blisko... Szkoda, że Murek zmaścił. A to co wcześniej
            zrobił Prygiel, to jest rewelacja. No ale dobrze się skończyło. Szkoda porażki
            z Holandią, z Bułgarią kicha wyszła. Moglismy grać w strefie medalowej.
      • szifo_68 Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 12.09.03, 00:40
        nasze głupki z tymi co powinni wygrać to przegrywają ,a z mistrzami
        wygrywają.dlaczego nie mogą grać na równym poziomie?
        • Gość: Daffy Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą IP: 81.210.63.* 12.09.03, 03:08
          szifo_68 napisał:

          > nasze głupki z tymi co powinni wygrać to przegrywają ,a z mistrzami
          > wygrywają.dlaczego nie mogą grać na równym poziomie?


          Kiedy oni właśnie grają na swoim równym poziomie. To mistrzowie odpuścili
          sobie mecz o pietruszkę. Nasi mieli po prostu szczęście, że przeciwnicy
          oszczędzali siły na walkę o medale.
          • virton Re: Siata - wygrana z Serbią i Czarnogórą 12.09.03, 08:18
            Jasne, że Serbowie nie grali z taką motywacją jak my, ale gdyby chcieli całkiem
            odpuścić, to po co siedzieli na parkiecie przez 5 setów?? Moim zdaniem w
            zdobyciu 5 miejsca mogą nam przeszkodzić raczej Hiszpanie (Holendrzy?) niż
            Niemcy. Siatkówka to taki sport, w którym wygranie z mistrzem jest o wiele
            bardziej możliwe niż np. w piłce nożnej. W ostatnich latach wygrywaliśmy w
            zasadzie ze wszystkimi liczącymi się zespołami, sami też notując porażki z nimi
            (i to raczej częściej). Nawet jeśli Serbowie nie zagrali na 100 %, to nie
            zmienia to faktu, że nasza repr. ciągle się liczy w świecie, najlepsi nie mogą
            nas lekceważyć. Ciągle też czekamy aż rozbłyśnie pełnym blaskiem, zagra kilka
            RÓWNYCH spotkań. Potencjał jest, trzeba go tylko wykorzystać.
      • Gość: wylom Jeden set!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 12.09.03, 12:50
        Gdyby Polacy wygrali piatego seta z Holendrami lub Hoendrami, to by grali o
        medale. A tak beda grali tylko o piate miejsce, a moze dla nich to az o piate
        miejsce.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka