Gość: Kibicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 09:03 Roger licze na Ciebie, niech Ci się u nas dobrze gra:P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lech poznań Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.icpnet.pl 23.05.08, 09:12 Do boju polska!!!! Do boju Roger!!!!!!!Liczę na Ciebie!!!Pokaz w końcu nie dowiarką co potrafisz i nie przejmuj sie idiotami którzy wywieszają te śmieszne transparenty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pyra Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.icpnet.pl 23.05.08, 19:46 Nie jesteś godzien.żeby utożsamiać się z niebiesko-białymi barwami. Roger jest tylko Brazylijczykiem i jeżeli byłby taki dobry to grałby w reprezentacji Brazylii. Niech sobie gra w tej swojej ległej-tam mi nie przeszkadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roger jest OK! Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.08, 09:14 Roger to spoko chłopak, oby dobrze zagrał czego mu bardzo życze. A wszycy którzy go nie tolerują napewno zamkną gębe kiedy Roger będzie strzelał bramki dla naszej reprezentacji. Licze na naszą całą ekipe damy rade! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mis Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.05.08, 09:52 Rogera nie toleruja w reprezentacji ludzie, ktorym ograniczenia intelektualne nie pozwalaja rozumiec pewnych zagadnien. Nawet jesli okaze sie,ze naturalizacja Rogera przyniesie same korzysci dla polskiej pilki, oni beda jedynie czekac i cieszyc sie z jego ewentualnych potkniec...Taka juz jest specyfika charakteru prowincjonalnego glupka. Odpowiedz Link Zgłoś
frusto Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 13:53 Gość portalu: mis napisał(a): > Rogera nie toleruja w reprezentacji ludzie, ktorym ograniczenia intelektualne n > ie pozwalaja rozumiec pewnych zagadnien. To ja prowincjonalny glupek. Mozesz mi wyjasnic, o jasniejace slonce intelektu, dlaczego mam sie cieszyc z tego, ze reprezentowac moj kraj, moja ojczyzne bedzie obcokrajowiec? Tylko skonczony glupek moze kazac mi sie cieszyc na sile z czegos, co stracilo dla mnie wszelki sens. Roger jest swietnym pilkarzem i w porzadku facetem, ale Polakiem nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:04 no to się nie ciesz, przecież nikt cie zmusza. a Ty w ramach rewanżu nie obrzydzaj innym ich radości. ok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.static.akk.net.pl 23.05.08, 14:24 To ja prowincjonalny glupek. Mozesz mi wyjasnic, o jasniejace slonce intelektu, dlaczego mam sie cieszyc z tego, ze reprezentowac moj kraj, moja ojczyzne bedzie obcokrajowiec? Tylko skonczony glupek moze kazac mi sie cieszyc na sile z czegos, co stracilo dla mnie wszelki sens. Roger jest swietnym pilkarzem i w porzadku facetem, ale Polakiem nie jest. Otóż jest... nie wiem czy pamiętasz ale dostał obywatelstwo, więc jest Polakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tashunka Good luck Roger, we are all keeping our fingers IP: 195.173.13.* 23.05.08, 16:06 crossed for you. Do your job, score a few and that's it what you need to do... Cheers Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziki [...] IP: 87.205.148.* 23.05.08, 10:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 10:13 no i w koncu pojawil sie komentarz typowy dla gazeta.pl... Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Bo czasem piszą prawdziwi Polacy,wysocy jak Kaczyń 23.05.08, 13:49 -scy,przystojni jak Rydzyk i czupryną jak Oleksy. Odpowiedz Link Zgłoś
markusk Re: Bo czasem piszą prawdziwi Polacy,wysocy jak K 23.05.08, 14:16 A ty wciąż o swoich fobiach, bardzo cię to ogranicza człowieku. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.pera a ja sie ciesze że Roger jest w reprezentacji 23.05.08, 12:57 oby pomógł naszej ekipie w zdobyciu tytułu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahaha w Pałacu Prezydenckim, gdy zostawałem Polakiem IP: *.westend.de 23.05.08, 12:58 czlowieku w palacu dostales od pajaca pustka teczke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakadu Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.atm.com.pl 23.05.08, 13:17 Panowie i Panie, jeśli was usatysfakcjonuje bramka dla Polski strzelona przez brazylijczyka z polskim paszportem, to ja dziękuję... to będzie taka półpolska bramka... i dla mnie to nie będzie żadna satysfakcja, naprawdę... choćby Roger i milion bramek dla Polski strzelał, nie będzie reprezentantem mojego kraju... co do piłkarskich umiejętności nic nie mam, rasistom nie jestem... ale jestem Polakiem i pragnę w reprezentacji NARODOWEJ (proszę zwrócić uwagę na znaczenie słowa Naród) grali Polacy, nie zaś "przybłędy" innych narodowości... oni mają swoją NARODOWĄ (proszę zwrócić uwagę raz jeszcze na znaczenie słowa Naród) reprezentację... Tacy "światowi" ludzie jak Leo, ze swoim "wyjdzcie z drewnianego pudełka" podejściem uczyni z reprezentacyjnych rozgrywek rozgrywki iście przypominające te ligowe... a tacy piłkarzy jak Roger z "moim marzeniem jest zagrać w reprezentacji Brazylii" nastawieniem, którzy nie są na tyle uczciwi, by propozycję gry w kadrze kraju nie z marzeń odrzucić - są maszynami, bezczelnymi piłkarskimi maszynami, których marzenia są niczym, a radość z gry jest pracą, może dobrze płatnym hobby, ale napewno nie głęboko sercowo-emocjonalną esencją tej wspaniałej gry!! Dziękuję za uwagę!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bz Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.siec.idealan.pl 23.05.08, 13:31 Ty, kakadu, chyba jesteś chory lub zacofany.Jeśli o mnie chodzi, to bramki dla Polski na EURO może strzelać choćby marsjanin, bylebyśmy tylko wygrywali.Rację ma Leo mówiąc, że część z nas nie wyszła z drewnianych budek(czyli zaścianka)a patrząc na "kibiców" niektórych klubów to dopiero co zeszła z drzewa. Odpowiedz Link Zgłoś
frusto Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 13:51 Gość portalu: bz napisał(a): > Ty, kakadu, chyba jesteś chory lub zacofany.J eśli o mnie chodzi, to bramki dla > Polski na EURO może strzelać choćby marsjanin, bylebyśmy tylko wygrywali. A jaki sens ma wtedy takie zwyciestwo? Z czego sie tutaj cieszyc? Czym sie pasjonowac? Ze pozwole sobie ciebie zacytowac, jestes chory albo za bardzo "zaprzodowany". Ja tam meczow ogladac nie bede z Rogerem, bo nie bedzie sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
markusk Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:19 To spadaj na drzewo, nie oglądaj, a jeszcze lepiej gdybyś normalnym nie psuł przyjemności z ewentualnych wygranych Polaków z Rogerem w składzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boges Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 13:55 Gość portalu: kakadu napisał(a): rasistom nie jestem... ale jestem Polakiem Może i nie jesteś "rasistom", ale prawdziwym Polakiem też nie. Polak zna polski język, a robiąc takie infantylne błędy zaprzeczasz sam sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakadu Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.atm.com.pl 23.05.08, 14:31 popełnianie błędów ortograficznych lub ich nie popełnianie nie świadczy o tym czy ktoś jest Polakiem, czy też nie... ponieważ istnieje coś takiego jak "Dysortografia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: op Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.gprs.plus.pl 23.05.08, 14:55 Tak, to wytłumaczenie leni, nie dla krórych 'ą' i 'om' to to samo. 'Ą' stosujemy w liczbie pojedynczej (np. 1 rasista - on jest rasistą), natomiast 'om' w liczbie mnogiej i odpowiednim przypadku (np. tym czterem 'rasistOM'). Jesteś Polakiem i dbaj o czystość naszego języka ojczystego, mam nadzieję, że tego błedu już robić nie będziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocky Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.static.xcore.pl 23.05.08, 13:58 "rasistom nie jestem..." - polakiem chyba też nie, skoro poprawnie pisać po polsku nie potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:02 ale z pół polską bramką to jest znakomity koncept! mozna zaproponować UEFA taki pomysł. i wtedy: dla nasz strzela roger, dla niemców podolski i mamy wynik 0,5 : 0,5. w takim wypadku obie drużyny otrzymują za ten remis 0,5 pkt. all right! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konrad Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.business.telia.com 23.05.08, 14:42 Dla wasz? niech będzie że i dla wasz Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 17:06 wow! toś mnie pognębił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plebs Pytanie do forumowiczow: IP: *.chello.pl 23.05.08, 13:21 Co wolicie? 1) Roger strzela zwycieskiego gola w meczu z Niemcami, wychodzimy z grupy 2) Kupujemy mecz z Niemcami, wychodzimy z grupy. Ja jestem za druga opcja, przynajmniej nie bedzie zludzen, ze zwyciestwo to bedzie oszukane i g.owno warte. Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 13:44 no skoro jesteś tak moralnie wzburzony, zbulwersowany i zdegustowany, to pozostaje ci tylko zbojkotować mecze repry na EURO. nie oglądaj i nie nudź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asw Re: Pytanie do forumowiczow: IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:34 "zbojkotować mecze repry na EURO" - jakiej 'repry'? Brazyli? Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 17:08 jak chcesz, możesz bojkotować brazylię. przecież nie będę Ci wybierał przedmiotu bojkotu Odpowiedz Link Zgłoś
ruch.a.czas Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 14:20 Gość portalu: Plebs napisał(a): > Co wolicie? > > 1) Roger strzela Masz dobrze dobrany nick. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Domin Roger to spoko gość :) IP: *.acn.waw.pl 23.05.08, 13:27 ....przyklad profesjonalnie prowadzacego sie pilkarza i czlowieka Odpowiedz Link Zgłoś
yesterek To ja Fabian pisze do was ze zgrupowania kadry 23.05.08, 13:44 chlopaka z brazyli jest naprawde dobra ciezko trenuje. O 5 rano wiekszosc wymieka a on jest w stanie wstac jeszcze i dac po pysku bramkarzom. Naprawde zuch chlopak, pod wzgledem tego ile porafi dziabnac to jak najbardzIEJ nasz rodak w sumie tez mozna by dac mu obywatelstwo holandii bo tez w mantrach z szefem jest najlepszy. jak to ma w zwyczaju nasz leo "wielki buch" benkaer co wieczor robi trening motywacyjno medytacyjny. Nazwozil jakiegos cuda z holandii i kaze nam to wdychac. Generalnie przerabane, ale mowi ze mi to pomoze stac sie wielkim bramkarzem bo widze 3 pilki i jak je jestem w stanie wylapac to zaden Baluk czy Klause mi nie da rady. Wiec codzien chcac nie chcac o 19 palimy te dziwne kadzidla. Najgorzej tylko pozniej wracac do hotelu na rowerze co rusz to ktos laduje w rowie albo na jakims mercedes. Ale na zgrupowanie kasa jest, mamy tylko trenowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawdziwy Nacjonal Roger ! Zawsze dla nas będziesz Polakiem ! ^_^ IP: *.sta.asta-net.com.pl 23.05.08, 14:44 Roger ! Zawsze dla nas będziesz Polakiem ! ^_^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrb Uszaszowski Twoje poczucie humoru... IP: *.VIC.netspace.net.au 23.05.08, 16:18 zaciaga mi snietymi sledziami ALBO CZYMS PODOBNYM. Odpowiedz Link Zgłoś
frusto POlak? 23.05.08, 13:49 Roger jest obywatelem Polski, a nie Polakiem. W naszej kulturze, w przeciwnie do anglosaskiej, zawsze bylo to bardzo wazne rozroznienie. Przed IWS w Poznanskiem byli Polacy, a nie Niemcy, mimo, ze posiadali niemieckie obywatelstwo. I Roger tez jest Brazylijczykiem, a nie Polakiem. Nie forsujcie nam tu na sile francusko-anglosaskiej terminologii. Odpowiedz Link Zgłoś
sally_mary Re: POlak? 23.05.08, 13:52 w zasadzie prawda, choć z punktu widzenia preambuły do polskiej konstytucji ta prawda robi się tak jakby trochę mniej jednoznaczna, isn't it? tylko co to ma do rzeczy w kontekście rogera? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: 193.0.242.* 23.05.08, 14:42 nic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2wise2fast Powidzenia na Euro Roger ! IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 14:49 Trzymam za ciebie kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawełek Do krytykujących Rogera... IP: *.acn.waw.pl 23.05.08, 14:55 W większości krajów grają naturalizowani obcokrajowcy w reprezentacjach. I tam jakoś nikt larum nie podnosi, mało tego, ludzie się z tego cieszą. O co wam biega? Ja też wolałbym żeby zamiast Rogera w naszych koszulkach biegali Klose, Podolski i ten WłochoPolak co go ZIbi Boniek wynalazł ale tamci powkazali że mają Polsę w D.pie a Roger wręcz przeciwnie. Dlatego dla mnie jest większym Polakiem niż wyżej wymienieni razem wzięci! Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DERR Re: Do krytykujących Rogera... IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:33 jedno pytanie: skoro 1 Guerrero jest dobry - czemu nie naturalizować więcej Brazylijczyków? Większa szansa na medal ME 2008. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brunet1910 ja go krytykuje... IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:36 nie potrzebujemy piłkarzyków z niby umiejentnościami!? czy nie moga grac w kadrze polacy a nie pilkarze z polskim paszportem?! a jak nastepny trener zechce wystawić 11 najemników z polskim paszportem to nawet sie nie zdziwimy! czy zdobycie mistrzostwa świata też bedzie was cieszyć? jest tu wielu młodych nie docenionych piłkarzy którym należy sie wystemp w kadrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szkoleniowiec Roger jest potrzebny reprezentacji IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 16:59 To racja jest wiele mlodych talentow w Polsce ale pod wzgledem techniki i taktyki to pilkarscy analfabeci. I tu sie klania szkolenie w Polsce. Najgorsze jest to ze ci mlodzi nie chca sie rozwijac bo mysla ze sa na tyle dobrzy ze nie potrzeba. Roger to diament ktory sie znalazl troche przypadkowo w Polsce i trzeba to wykorzystac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brunet1910 po co kadrze Roger...? IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:19 awansowali do mistrzostw bez niego i bez niego sobie poradza! nie sa nam potrzebni najemnicy zeby liczyc sie w europie! wiecej wiary w nasze umiejetności! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ursynów pejsie IP: *.chello.pl 23.05.08, 15:36 nam potrzebni najemnicy zeby liczyc sie w europie! wiecej wiary w > nasze umiejetności! szczegolnie w syfiastej Łodzi pełno talentów na miarę Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brunet1910 legla na kolach IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:39 prostacy z warszawki mozecie sie po dupie calować ze wasz "polaczek" wygryza z kadry takich jak Garguła! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sufler Re: legla na kolach IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 17:05 A co zrobil dla kadry Gargula? Strzeli bramke Finom na 1:3 w Bydgoszczy. To jego caly dorobek. Balack zrobil by z niego zakretke do doopy w srodku pola zanim chlopina by sie zoorientowal. Roger jest bardziej inteligetny i lepszy technicznie musi jedynie fizycznie byc lepszy na Niemcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttr Re: po co kadrze Roger...? IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:38 nie cgodzi o umiejetnosci ; chodzi o promocje i kase Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c3l Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.sdl.vectranet.pl 23.05.08, 16:46 Czy będzie można obejrzeć ten mecz za pośrednictwem internetu ? Kiedy się rozpocznie? Z jaką drużyną będą grać ? Jakim składem ? Odpowiedz Link Zgłoś
mareczek28 Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 16:52 Noo, na Rogera takoż liczę. Mam nadzieję że dobrze zadebiutuje i pomoze nam chociażby z Niemcami :) Szkoda tylko, że go juz nie można do konkursu best11 wybrać, bo bym z wielka chęcią umieścił go w swojej drużynie, ale i tak o środek akurat sie nie martwię... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SWIETY Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 19:24 ALLADYN BEDZIE DOBRZE!!! Odpowiedz Link Zgłoś