Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 09:03
    Roger licze na Ciebie, niech Ci się u nas dobrze gra:P
    Obserwuj wątek
      • Gość: lech poznań Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.icpnet.pl 23.05.08, 09:12
        Do boju polska!!!! Do boju Roger!!!!!!!Liczę na Ciebie!!!Pokaz w końcu nie
        dowiarką co potrafisz i nie przejmuj sie idiotami którzy wywieszają te śmieszne
        transparenty!!!
        • wirone Nie dowiarką. 23.05.08, 19:12
          Taaaaaaaa.
        • Gość: Pyra Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.icpnet.pl 23.05.08, 19:46
          Nie jesteś godzien.żeby utożsamiać się z niebiesko-białymi barwami. Roger jest
          tylko Brazylijczykiem i jeżeli byłby taki dobry to grałby w reprezentacji
          Brazylii. Niech sobie gra w tej swojej ległej-tam mi nie przeszkadza.
      • Gość: Roger jest OK! Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.08, 09:14
        Roger to spoko chłopak, oby dobrze zagrał czego mu bardzo życze. A wszycy którzy go nie tolerują napewno zamkną gębe kiedy Roger będzie strzelał bramki dla naszej reprezentacji. Licze na naszą całą ekipe damy rade!
      • Gość: mis Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 23.05.08, 09:52
        Rogera nie toleruja w reprezentacji ludzie, ktorym ograniczenia intelektualne nie pozwalaja rozumiec pewnych zagadnien. Nawet jesli okaze sie,ze naturalizacja Rogera przyniesie same korzysci dla polskiej pilki, oni beda jedynie czekac i cieszyc sie z jego ewentualnych potkniec...Taka juz jest specyfika charakteru prowincjonalnego glupka.
        • frusto Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 13:53
          Gość portalu: mis napisał(a):

          > Rogera nie toleruja w reprezentacji ludzie, ktorym ograniczenia intelektualne n
          > ie pozwalaja rozumiec pewnych zagadnien.
          To ja prowincjonalny glupek. Mozesz mi wyjasnic, o jasniejace slonce intelektu,
          dlaczego mam sie cieszyc z tego, ze reprezentowac moj kraj, moja ojczyzne bedzie
          obcokrajowiec? Tylko skonczony glupek moze kazac mi sie cieszyc na sile z
          czegos, co stracilo dla mnie wszelki sens. Roger jest swietnym pilkarzem i w
          porzadku facetem, ale Polakiem nie jest.
          • sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:04
            no to się nie ciesz, przecież nikt cie zmusza. a Ty w ramach rewanżu nie
            obrzydzaj innym ich radości. ok?
          • Gość: ja Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.static.akk.net.pl 23.05.08, 14:24
            To ja prowincjonalny glupek. Mozesz mi wyjasnic, o jasniejace slonce intelektu,
            dlaczego mam sie cieszyc z tego, ze reprezentowac moj kraj, moja ojczyzne bedzie
            obcokrajowiec? Tylko skonczony glupek moze kazac mi sie cieszyc na sile z
            czegos, co stracilo dla mnie wszelki sens. Roger jest swietnym pilkarzem i w
            porzadku facetem, ale Polakiem nie jest.


            Otóż jest... nie wiem czy pamiętasz ale dostał obywatelstwo, więc jest Polakiem.
          • Gość: tashunka Good luck Roger, we are all keeping our fingers IP: 195.173.13.* 23.05.08, 16:06
            crossed for you. Do your job, score a few and that's it what you
            need to do...
            Cheers
      • Gość: ziki [...] IP: 87.205.148.* 23.05.08, 10:05
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: tymon Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 10:13
          no i w koncu pojawil sie komentarz typowy dla gazeta.pl...
          • krzych.korab Bo czasem piszą prawdziwi Polacy,wysocy jak Kaczyń 23.05.08, 13:49
            -scy,przystojni jak Rydzyk i czupryną jak Oleksy.
            • markusk Re: Bo czasem piszą prawdziwi Polacy,wysocy jak K 23.05.08, 14:16
              A ty wciąż o swoich fobiach, bardzo cię to ogranicza człowieku.
      • marcin.pera a ja sie ciesze że Roger jest w reprezentacji 23.05.08, 12:57
        oby pomógł naszej ekipie w zdobyciu tytułu!!!
      • Gość: hahaha w Pałacu Prezydenckim, gdy zostawałem Polakiem IP: *.westend.de 23.05.08, 12:58
        czlowieku w palacu dostales od pajaca pustka teczke.
      • Gość: kakadu Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.atm.com.pl 23.05.08, 13:17
        Panowie i Panie, jeśli was usatysfakcjonuje bramka dla Polski strzelona przez
        brazylijczyka z polskim paszportem, to ja dziękuję...
        to będzie taka półpolska bramka... i dla mnie to nie będzie żadna satysfakcja,
        naprawdę... choćby Roger i milion bramek dla Polski strzelał, nie będzie
        reprezentantem mojego kraju... co do piłkarskich umiejętności nic nie mam,
        rasistom nie jestem... ale jestem Polakiem i pragnę w reprezentacji NARODOWEJ
        (proszę zwrócić uwagę na znaczenie słowa Naród) grali Polacy, nie zaś
        "przybłędy" innych narodowości... oni mają swoją NARODOWĄ (proszę zwrócić uwagę
        raz jeszcze na znaczenie słowa Naród) reprezentację...
        Tacy "światowi" ludzie jak Leo, ze swoim "wyjdzcie z drewnianego pudełka"
        podejściem uczyni z reprezentacyjnych rozgrywek rozgrywki iście przypominające
        te ligowe...
        a tacy piłkarzy jak Roger z "moim marzeniem jest zagrać w reprezentacji
        Brazylii" nastawieniem, którzy nie są na tyle uczciwi, by propozycję gry w
        kadrze kraju nie z marzeń odrzucić - są maszynami, bezczelnymi piłkarskimi
        maszynami, których marzenia są niczym, a radość z gry jest pracą, może dobrze
        płatnym hobby, ale napewno nie głęboko sercowo-emocjonalną esencją tej
        wspaniałej gry!!

        Dziękuję za uwagę!!

        • Gość: bz Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.siec.idealan.pl 23.05.08, 13:31
          Ty, kakadu, chyba jesteś chory lub zacofany.Jeśli o mnie chodzi, to bramki dla
          Polski na EURO może strzelać choćby marsjanin, bylebyśmy tylko wygrywali.Rację
          ma Leo mówiąc, że część z nas nie wyszła z drewnianych budek(czyli zaścianka)a
          patrząc na "kibiców" niektórych klubów to dopiero co zeszła z drzewa.
          • frusto Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 13:51
            Gość portalu: bz napisał(a):

            > Ty, kakadu, chyba jesteś chory lub zacofany.J eśli o mnie chodzi, to bramki dla
            > Polski na EURO może strzelać choćby marsjanin, bylebyśmy tylko wygrywali.
            A jaki sens ma wtedy takie zwyciestwo? Z czego sie tutaj cieszyc? Czym sie
            pasjonowac? Ze pozwole sobie ciebie zacytowac, jestes chory albo za bardzo
            "zaprzodowany". Ja tam meczow ogladac nie bede z Rogerem, bo nie bedzie sensu.
            • markusk Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:19
              To spadaj na drzewo, nie oglądaj, a jeszcze lepiej gdybyś normalnym nie psuł
              przyjemności z ewentualnych wygranych Polaków z Rogerem w składzie
        • Gość: boges Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 13:55
          Gość portalu: kakadu napisał(a):

          rasistom nie jestem... ale jestem Polakiem

          Może i nie jesteś "rasistom", ale prawdziwym Polakiem też nie. Polak zna polski język, a robiąc takie infantylne błędy zaprzeczasz sam sobie.
          • Gość: kakadu Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.atm.com.pl 23.05.08, 14:31
            popełnianie błędów ortograficznych lub ich nie popełnianie nie świadczy o tym
            czy ktoś jest Polakiem, czy też nie... ponieważ istnieje coś takiego jak
            "Dysortografia"
            • Gość: op Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.gprs.plus.pl 23.05.08, 14:55
              Tak, to wytłumaczenie leni, nie dla krórych 'ą' i 'om' to to
              samo. 'Ą' stosujemy w liczbie pojedynczej (np. 1 rasista - on jest
              rasistą), natomiast 'om' w liczbie mnogiej i odpowiednim przypadku
              (np. tym czterem 'rasistOM'). Jesteś Polakiem i dbaj o czystość
              naszego języka ojczystego, mam nadzieję, że tego błedu już robić nie
              będziesz.
        • Gość: Rocky Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.static.xcore.pl 23.05.08, 13:58
          "rasistom nie jestem..." - polakiem chyba też nie, skoro poprawnie pisać po
          polsku nie potrafisz.
        • sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 14:02
          ale z pół polską bramką to jest znakomity koncept! mozna zaproponować UEFA taki
          pomysł. i wtedy: dla nasz strzela roger, dla niemców podolski i mamy wynik 0,5 :
          0,5. w takim wypadku obie drużyny otrzymują za ten remis 0,5 pkt. all right!
          • Gość: konrad Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.business.telia.com 23.05.08, 14:42
            Dla wasz? niech będzie że i dla wasz
            • sally_mary Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 17:06
              wow! toś mnie pognębił
      • Gość: Plebs Pytanie do forumowiczow: IP: *.chello.pl 23.05.08, 13:21
        Co wolicie?

        1) Roger strzela zwycieskiego gola w meczu z Niemcami, wychodzimy z grupy
        2) Kupujemy mecz z Niemcami, wychodzimy z grupy.


        Ja jestem za druga opcja, przynajmniej nie bedzie zludzen, ze zwyciestwo to bedzie oszukane i g.owno warte.
        • sally_mary Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 13:44
          no skoro jesteś tak moralnie wzburzony, zbulwersowany i zdegustowany, to
          pozostaje ci tylko zbojkotować mecze repry na EURO. nie oglądaj i nie nudź.
          • Gość: asw Re: Pytanie do forumowiczow: IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:34
            "zbojkotować mecze repry na EURO" - jakiej 'repry'? Brazyli?
            • sally_mary Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 17:08
              jak chcesz, możesz bojkotować brazylię. przecież nie będę Ci wybierał przedmiotu
              bojkotu
        • ruch.a.czas Re: Pytanie do forumowiczow: 23.05.08, 14:20
          Gość portalu: Plebs napisał(a):

          > Co wolicie?
          >
          > 1) Roger strzela


          Masz dobrze dobrany nick.
      • Gość: Domin Roger to spoko gość :) IP: *.acn.waw.pl 23.05.08, 13:27
        ....przyklad profesjonalnie prowadzacego sie pilkarza i czlowieka
        • yesterek To ja Fabian pisze do was ze zgrupowania kadry 23.05.08, 13:44
          chlopaka z brazyli jest naprawde dobra ciezko trenuje. O 5 rano wiekszosc
          wymieka a on jest w stanie wstac jeszcze i dac po pysku bramkarzom. Naprawde
          zuch chlopak, pod wzgledem tego ile porafi dziabnac to jak najbardzIEJ nasz
          rodak w sumie tez mozna by dac mu obywatelstwo holandii bo tez w mantrach z
          szefem jest najlepszy. jak to ma w zwyczaju nasz leo "wielki buch" benkaer co
          wieczor robi trening motywacyjno medytacyjny. Nazwozil jakiegos cuda z holandii
          i kaze nam to wdychac. Generalnie przerabane, ale mowi ze mi to pomoze stac sie
          wielkim bramkarzem bo widze 3 pilki i jak je jestem w stanie wylapac to zaden
          Baluk czy Klause mi nie da rady. Wiec codzien chcac nie chcac o 19 palimy te
          dziwne kadzidla. Najgorzej tylko pozniej wracac do hotelu na rowerze co rusz to
          ktos laduje w rowie albo na jakims mercedes. Ale na zgrupowanie kasa jest, mamy
          tylko trenowac.
          • Gość: Prawdziwy Nacjonal Roger ! Zawsze dla nas będziesz Polakiem ! ^_^ IP: *.sta.asta-net.com.pl 23.05.08, 14:44
            Roger ! Zawsze dla nas będziesz Polakiem ! ^_^
          • Gość: hrb Uszaszowski Twoje poczucie humoru... IP: *.VIC.netspace.net.au 23.05.08, 16:18
            zaciaga mi snietymi sledziami ALBO CZYMS PODOBNYM.
      • frusto POlak? 23.05.08, 13:49
        Roger jest obywatelem Polski, a nie Polakiem. W naszej kulturze, w przeciwnie do
        anglosaskiej, zawsze bylo to bardzo wazne rozroznienie. Przed IWS w Poznanskiem
        byli Polacy, a nie Niemcy, mimo, ze posiadali niemieckie obywatelstwo. I Roger
        tez jest Brazylijczykiem, a nie Polakiem. Nie forsujcie nam tu na sile
        francusko-anglosaskiej terminologii.
        • sally_mary Re: POlak? 23.05.08, 13:52
          w zasadzie prawda, choć z punktu widzenia preambuły do polskiej konstytucji ta
          prawda robi się tak jakby trochę mniej jednoznaczna, isn't it? tylko co to ma do
          rzeczy w kontekście rogera?
      • Gość: zenek Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: 193.0.242.* 23.05.08, 14:42
        nic
      • Gość: 2wise2fast Powidzenia na Euro Roger ! IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 14:49
        Trzymam za ciebie kciuki.
      • Gość: Pawełek Do krytykujących Rogera... IP: *.acn.waw.pl 23.05.08, 14:55
        W większości krajów grają naturalizowani obcokrajowcy w
        reprezentacjach. I tam jakoś nikt larum nie podnosi, mało tego,
        ludzie się z tego cieszą. O co wam biega? Ja też wolałbym żeby
        zamiast Rogera w naszych koszulkach biegali Klose, Podolski i ten
        WłochoPolak co go ZIbi Boniek wynalazł ale tamci powkazali że mają
        Polsę w D.pie a Roger wręcz przeciwnie. Dlatego dla mnie jest
        większym Polakiem niż wyżej wymienieni razem wzięci!

        Pozdro
        • Gość: DERR Re: Do krytykujących Rogera... IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:33
          jedno pytanie: skoro 1 Guerrero jest dobry - czemu nie naturalizować więcej
          Brazylijczyków? Większa szansa na medal ME 2008.
        • Gość: brunet1910 ja go krytykuje... IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:36
          nie potrzebujemy piłkarzyków z niby umiejentnościami!? czy nie moga
          grac w kadrze polacy a nie pilkarze z polskim paszportem?! a jak
          nastepny trener zechce wystawić 11 najemników z polskim paszportem
          to nawet sie nie zdziwimy! czy zdobycie mistrzostwa świata też
          bedzie was cieszyć? jest tu wielu młodych nie docenionych piłkarzy
          którym należy sie wystemp w kadrze!
          • Gość: Szkoleniowiec Roger jest potrzebny reprezentacji IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 16:59
            To racja jest wiele mlodych talentow w Polsce ale pod wzgledem
            techniki i taktyki to pilkarscy analfabeci. I tu sie klania
            szkolenie w Polsce. Najgorsze jest to ze ci mlodzi nie chca sie
            rozwijac bo mysla ze sa na tyle dobrzy ze nie potrzeba. Roger to
            diament ktory sie znalazl troche przypadkowo w Polsce i trzeba to
            wykorzystac.
      • Gość: brunet1910 po co kadrze Roger...? IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:19
        awansowali do mistrzostw bez niego i bez niego sobie poradza! nie sa
        nam potrzebni najemnicy zeby liczyc sie w europie! wiecej wiary w
        nasze umiejetności!
        • Gość: ursynów pejsie IP: *.chello.pl 23.05.08, 15:36
          nam potrzebni najemnicy zeby liczyc sie w europie! wiecej wiary w
          > nasze umiejetności!
          szczegolnie w syfiastej Łodzi pełno talentów na miarę Europy.
          • Gość: brunet1910 legla na kolach IP: *.astral.lodz.pl 23.05.08, 15:39
            prostacy z warszawki mozecie sie po dupie calować ze wasz "polaczek"
            wygryza z kadry takich jak Garguła!
            • Gość: Sufler Re: legla na kolach IP: *.nwrk.east.verizon.net 23.05.08, 17:05
              A co zrobil dla kadry Gargula? Strzeli bramke Finom na 1:3 w
              Bydgoszczy. To jego caly dorobek. Balack zrobil by z niego zakretke
              do doopy w srodku pola zanim chlopina by sie zoorientowal. Roger
              jest bardziej inteligetny i lepszy technicznie musi jedynie
              fizycznie byc lepszy na Niemcow.
        • Gość: ttr Re: po co kadrze Roger...? IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.08, 15:38
          nie cgodzi o umiejetnosci ; chodzi o promocje i kase
      • Gość: c3l Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.sdl.vectranet.pl 23.05.08, 16:46
        Czy będzie można obejrzeć ten mecz za pośrednictwem internetu ? Kiedy się
        rozpocznie? Z jaką drużyną będą grać ? Jakim składem ?
      • mareczek28 Re: Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko 23.05.08, 16:52
        Noo, na Rogera takoż liczę. Mam nadzieję że dobrze zadebiutuje i pomoze nam
        chociażby z Niemcami :) Szkoda tylko, że go juz nie można do konkursu best11
        wybrać, bo bym z wielka chęcią umieścił go w swojej drużynie, ale i tak o środek
        akurat sie nie martwię...
      • Gość: SWIETY Roger dla Sport.pl: Muszę uczyć się szybko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.08, 19:24
        ALLADYN BEDZIE DOBRZE!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka