Gość: ...
IP: *.99.77.213.easy-com.pl
25.05.08, 19:02
Dobry artykuł. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, pierwsze dwa mecze
"Isia" powinna wygrać bez starty seta. W rundzie trzeciej może być już jednak
różnie. Wiadomo.. Mecz z gospodynią na korcie centralnym. Pozdrawiam.