Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    KENDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!k

    27.09.03, 19:12
    Polecam wszystkim.Wczoraj bylam na pierwszym treningu, bylo swietnie,
    wywrzeszczealam sie za wszystkie czasy, pomachalam mieczem (tzw.shinai),
    pobilam senpai'ów w bogu (czyli starszych stazem kolegow, ubranych w
    zbroje).Polecam, jako swietny sposob na stres i rozladowanie wszelakich
    napiec!A wiec:MEEEEEEEENNNNNNNNNNN!!!
    ["men" to cios w glowe, czsem po ukosie, stosowany min. w kirikaishi, czyli
    10 men:1 prosto, 4 po ukosie na zmiane, polaczone z 4 krokami w przod i 5
    men, z 5 krokami do tylu.Brzmi skomplikowanie, jest dosc proste.Ciosy w kendo
    polaczone sa z krzykiem, najczesciej nazwa ciosu]
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka