Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AKTUALNI POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA

    IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.03, 19:10
    I.Konkurencje olimpijskie( proszę uzupełnić).

    1)Adam Małysz (skoki narciarskie),
    2)Robert Korzeniowski (lekka atletyka),
    3)Otylia Jędrzejczak (pływanie),
    4)5)Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko (kajakarstwo),
    6)Dariusz Jabłoński (zapasy),
    7)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo),
    8)Andrzej Głyda (strzelectwo),


    II.Konkurencje nieolimpijskie (proszę uzupełnić).

    1)Dariusz Michalczewski (boks zawodowy),
    2)Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata
    Wojtkowiak (floret drużynowy)
    3)Maja Włoszczowska (maraton - kolarstwo górskie),
    4)Marcin Karczyński, Piotr Formicki, Anna Szafraniec i Kryspin Pyrgies
    (sztafeta - kolarstwo górskie),
    5)Bernard Marszałek (sport motorowodny),
    Obserwuj wątek
      • Gość: Janek Re: AKTUALNI POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.03, 19:37
        I.Konkurencje olimpijskie( proszę uzupełnić).

        1)Adam Małysz (skoki narciarskie),
        2)Robert Korzeniowski (lekka atletyka),
        3)Otylia Jędrzejczak (pływanie),
        4-5)Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko (kajakarstwo),
        6)Dariusz Jabłoński (zapasy),
        7)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo),
        8)Andrzej Głyda (strzelectwo),


        II.Konkurencje nieolimpijskie (proszę uzupełnić).

        1)Dariusz Michalczewski (boks zawodowy),
        2)Robert Nowak (kick-boxing),
        3-6)Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata
        Wojtkowiak (floret drużynowy)
        7)Maja Włoszczowska (maraton - kolarstwo górskie),
        8-11)Marcin Karczyński, Piotr Formicki, Anna Szafraniec i Kryspin Pyrgies
        (sztafeta - kolarstwo górskie),
        12)Bernard Marszałek (sport motorowodny),

        • Gość: Janek Re: AKTUALNI POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.10.03, 08:18
          Konkurencje olimpijskie( proszę uzupełnić).

          1)Adam Małysz - podwójny mistrz świata (skoki narciarskie),
          2)Robert Korzeniowski (lekka atletyka),
          3)Otylia Jędrzejczak (pływanie),
          4-5)Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko (kajakarstwo),
          6)Dariusz Jabłoński (zapasy),
          7)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo),
          8)Andrzej Głyda (strzelectwo).


          II.Konkurencje nieolimpijskie (proszę uzupełnić).

          1-4)Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata
          Wojtkowiak (floret drużynowy)
          5)Robert Nowak (kick-boxing),
          6)Maja Włoszczowska (maraton - kolarstwo górskie),
          7-10)Marcin Karczyński, Piotr Formicki, Anna Szafraniec i Kryspin Pyrgies
          (sztafeta - kolarstwo górskie),
          11)Bernard Marszałek (sport motorowodny),

          • Gość: Janek AKTUALNI POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.10.03, 09:12
            Konkurencje olimpijskie( proszę uzupełnić).

            1)Adam Małysz - podwójny mistrz świata (skoki narciarskie),
            2)Robert Korzeniowski (lekka atletyka),
            3)Otylia Jędrzejczak (pływanie),
            4-5)Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko (kajakarstwo),
            6)Dariusz Jabłoński (zapasy),
            7)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo),
            8)Andrzej Głyda (strzelectwo).


            II.Konkurencje nieolimpijskie (proszę uzupełnić).

            1-4)Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata
            Wojtkowiak (floret drużynowy)
            5)Robert Nowak (kick-boxing),
            6)Maja Włoszczowska (maraton - kolarstwo górskie),
            7-10)Marcin Karczyński, Piotr Formicki, Anna Szafraniec i Kryspin Pyrgies
            (sztafeta - kolarstwo górskie),
            11)Bernard Marszałek (sport motorowodny),
            12)Iwona Guzowska (boks).
            • Gość: Janek AKTUALNI POLSCY MISTRZOWIE ŚWIATA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.03, 13:55
              Konkurencje olimpijskie( proszę uzupełnić).

              1)Adam Małysz - podwójny mistrz świata (skoki narciarskie),
              2)Robert Korzeniowski (lekka atletyka),
              3)Otylia Jędrzejczak (pływanie),
              4-5)Paweł Baraszkiewicz i Daniel Jędraszko (kajakarstwo),
              6)Dariusz Jabłoński (zapasy),
              7)Przemysław Miarczyński (żeglarstwo),
              8)Andrzej Głyda (strzelectwo).



              II.Konkurencje nieolimpijskie (proszę uzupełnić).

              1-4)Sylwia Gruchała, Magdalena Mroczkiewicz, Anna Rybicka i Małgorzata
              Wojtkowiak (floret drużynowy)
              5)Karol Jabłoński (bojery),
              6)Robert Nowak (kick-boxing),
              7)Maja Włoszczowska (maraton - kolarstwo górskie),
              8-11)Marcin Karczyński, Piotr Formicki, Anna Szafraniec i Kryspin Pyrgies
              (sztafeta - kolarstwo górskie),
              12)Karolina Wolniewicz ( żeglarstwo),
              13)Bernard Marszałek (sport motorowodny),
              14)Iwona Guzowska (boks).

    Popularne wątki

    Nie pamiętasz hasła

    lub ?

     

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

    Nakarm Pajacyka