Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Wheeler w Idei

    IP: *.pl 04.08.01, 13:03
    Podobno Śląsk kupił za 300 tys dolarów rozgrywającego Tysona Wheelera. Ktoś ma
    jakieś bliższe informację o tym graczu. Podobno interesują się jeszcze
    Aleksandrem Pietrenką z CSKA i Siergiejem Panowem.
    Obserwuj wątek
      • Gość: voodoo_x Re: Wheeler w Idei IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 05.08.01, 16:59
        Wow. Szykuje sięniezła paka. Ale Anwil podpisał z następnym wysokim graczem.
        Teraz Drużyna Anwilu szykuje się spokojnie do nowego sezonu na sławacji a Śląsk
        dopiero kompletuje skład.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka