Gość: Crotalus IP: *.pl 04.08.01, 13:03 Podobno Śląsk kupił za 300 tys dolarów rozgrywającego Tysona Wheelera. Ktoś ma jakieś bliższe informację o tym graczu. Podobno interesują się jeszcze Aleksandrem Pietrenką z CSKA i Siergiejem Panowem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: voodoo_x Re: Wheeler w Idei IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 05.08.01, 16:59 Wow. Szykuje sięniezła paka. Ale Anwil podpisał z następnym wysokim graczem. Teraz Drużyna Anwilu szykuje się spokojnie do nowego sezonu na sławacji a Śląsk dopiero kompletuje skład. Odpowiedz Link Zgłoś