Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    3:1!!!!!!!!

    12.11.03, 22:31
    Nie wierzę!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: mim Re: 3:1!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 12.11.03, 22:32
        BRAWO!!!!!!!!!!!
      • Gość: swansea Re: 3:1!!!!!!!! IP: *.astro.uni.torun.pl 12.11.03, 22:32
        ja tez...

        szkoda, ze nie grali tak przedtem. boniek, jaja ci ktos za glupote powinien obciac..

        ech
      • magda_s4 Zawsze tak jest... 12.11.03, 22:34
        Nie potrafią się spiąć na poważnych meczach. A na takich o nic walczą, że ho!ho!
      • Gość: Tomson A przez szwedzkie bydło to łotewskie niedojdy IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 12.11.03, 22:46
        grają w barażach, a nie pogromcy wicemistrzów Europy.
        • magda_s4 Hej Thomson! 12.11.03, 22:57
          Podziękuj polskim niedojdom, którzy nie potrafili wygrać wtedy, kiedy było
          trzeba.
          • Gość: m04 Re: Hej Thomson! IP: *.lublin.mm.pl 12.11.03, 23:21
            magda_s4 napisała:

            > Podziękuj polskim niedojdom, którzy nie potrafili wygrać wtedy, kiedy było
            > trzeba.

            chyba pzpn i Bonkowi. nie mozna bylo wygrac eliminacji zmieniajac w srodku
            selekcjonera. druzyna potrzebuje czasu, pokazali to dzisiaj, szkoda ze za pozno.
            • magda_s4 Tak.. tak.. 13.11.03, 00:02
              Tyle że nasza drużyna mobilizuje się jeno wtedy, gdy gra jest o pietruszkę. Nie
              ma co żałować. Blamaż by był jak w Korei...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka