Gość: swansea Re: 3:1!!!!!!!! IP: *.astro.uni.torun.pl 12.11.03, 22:32 ja tez... szkoda, ze nie grali tak przedtem. boniek, jaja ci ktos za glupote powinien obciac.. ech Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Zawsze tak jest... 12.11.03, 22:34 Nie potrafią się spiąć na poważnych meczach. A na takich o nic walczą, że ho!ho! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomson A przez szwedzkie bydło to łotewskie niedojdy IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 12.11.03, 22:46 grają w barażach, a nie pogromcy wicemistrzów Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Hej Thomson! 12.11.03, 22:57 Podziękuj polskim niedojdom, którzy nie potrafili wygrać wtedy, kiedy było trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m04 Re: Hej Thomson! IP: *.lublin.mm.pl 12.11.03, 23:21 magda_s4 napisała: > Podziękuj polskim niedojdom, którzy nie potrafili wygrać wtedy, kiedy było > trzeba. chyba pzpn i Bonkowi. nie mozna bylo wygrac eliminacji zmieniajac w srodku selekcjonera. druzyna potrzebuje czasu, pokazali to dzisiaj, szkoda ze za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Tak.. tak.. 13.11.03, 00:02 Tyle że nasza drużyna mobilizuje się jeno wtedy, gdy gra jest o pietruszkę. Nie ma co żałować. Blamaż by był jak w Korei... Odpowiedz Link Zgłoś