Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki...

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 23:34
    Brawo Łukasz :) O której jutro mecz i czy będzie można go gdzieś obejrzeć?
    Nawet na necie? :)
    Obserwuj wątek
      • Gość: MACIEJ ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki... IP: *.ny325.east.verizon.net 09.05.09, 23:35
        Ciekawe czy wyrwie seta?
        • Gość: tenisista ja daję mu 7 gemów ale mam nadzieję że IP: *.chello.pl 10.05.09, 00:00
          Łukasz powalczy z Novakiem bo nie lubię tego tenisisty. jakoś tak gra jego mnie
          nie przekonuje, chociaż jest skuteczny. Kubot moim zdaniem zagra va bank i
          pewnie dlatego będzie taki wynik, o ile będzie mu siedział serwis.
          • germanio Debla tez wygral;))) 10.05.09, 00:24
            Ale czy to wytrzyma? Powinien cos odpuscic...
            • Gość: soli Re: Debla tez wygral;))) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.05.09, 16:19
              moze niech odpusci obydwa ...
      • beatrix13 Re: ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Nova 09.05.09, 23:43
        mógłby się polsat extra sport postarać o transmisje
      • vondemelon A w deblu... 09.05.09, 23:52
        Pierwszy set 7:5 dla Kubota/Maracha :)
        • vondemelon i drugi final! 10.05.09, 00:22
          7:5, 6:2

          Dobrze ze szybko zalatwili sprawe... trzeba wypoczac przed finalami :)
      • Gość: marian ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: 91.111.74.* 10.05.09, 00:22
        Kubot w finale debla!!!!
      • Gość: mania 7:5 6:2 IP: *.gdynia.mm.pl 10.05.09, 00:22
        pięknie...
      • adam81w ATP w Belgradzie: Dwa finały Kubota. Zagra z Dj... 10.05.09, 01:12
        Tyle czekałem w polskim tenisie aż i mężczyźni a nie tylko kobiety osiągną
        jakieś wyniki na świecie. Brawo Łukasz.
      • Gość: PolakSlowian Gdyby nasi futbolisty mieli takie jaja IP: 89.136.221.* 10.05.09, 06:57
        to bysmy dawno wygrali MS i ME! Blawo Lukasz! Pokazales ze nie ma co plakac jak
        sie nie jest jakims geniuszu w sporcie. Ciezka robota, i wola walki tez daje
        zwyciestwa przeciw teoretyczni lepszymi rywali!
      • Gość: tuptek ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.centertel.pl 10.05.09, 07:09
        Brawo. Nie przepadam za Tobą Panie Łukaszu, ale to bez znaczenia -
        jako sportowiec mam nadzieję że się odnajdziesz. Założę się teraz że
        uwierzysz w siebie - bo to chyba taki moment w Twoim zyciu. Jeżeli
        tak się nie stanie, to cóż .... już nigdy sie tak może nie zdarzyć.
        Powodzenia
      • Gość: Tomek ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 08:05
        Transmisja zapewne jak wczesniej pozostałe mecze w:
        atdhe.net/index.html
      • Gość: t mam nadzieję że nie wygra IP: *.chello.pl 10.05.09, 09:00
        bo zacznie się kubotomania :)

        www.stop-kubicomanii.pl
      • Gość: Mark ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.09, 10:55
        Brawo Łukasz, Lubin jest z ciebie dumny.
      • beatrix13 o której relacja live i gdzie? 10.05.09, 11:49




      • Gość: HotRod Transmisje obu finalow beda nw www.bwin.com IP: *.res.pl 10.05.09, 14:11
        Transmisje na zywo z obu finalow Kubota do obejrzenia na bwin.com.
        Niestety trzeba sie zarejestrowac.
        • Gość: pilgrim Re: Transmisje obu finalow beda nw www.bwin.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 15:44
          tam trzeba miec wplacone pieniadze zeby moc ogladac!!! jest jakas alternatywa?
          • zoro_wieczorowo_poro tu jest live 10.05.09, 16:31
            atdhe.net/6854/watch-atp-belgrade-serbian-open
            • Gość: Maurice Re: tu jest live IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.09, 20:37
              A ma ktoś może jakąś inną transmisję debla na atp niż
              atdhe.net/6854/watch-atp-belgrade-serbian-open ? bo tu mi nie działa
              niestety;/
      • Gość: mc ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.wroclaw.mm.pl 10.05.09, 16:19
        Na bwin nie widze zeby ten mecz transmitowali...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka