Gość: danie(L) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.09, 23:34 Brawo Łukasz :) O której jutro mecz i czy będzie można go gdzieś obejrzeć? Nawet na necie? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MACIEJ ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki... IP: *.ny325.east.verizon.net 09.05.09, 23:35 Ciekawe czy wyrwie seta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tenisista ja daję mu 7 gemów ale mam nadzieję że IP: *.chello.pl 10.05.09, 00:00 Łukasz powalczy z Novakiem bo nie lubię tego tenisisty. jakoś tak gra jego mnie nie przekonuje, chociaż jest skuteczny. Kubot moim zdaniem zagra va bank i pewnie dlatego będzie taki wynik, o ile będzie mu siedział serwis. Odpowiedz Link Zgłoś
germanio Debla tez wygral;))) 10.05.09, 00:24 Ale czy to wytrzyma? Powinien cos odpuscic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soli Re: Debla tez wygral;))) IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 10.05.09, 16:19 moze niech odpusci obydwa ... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Nova 09.05.09, 23:43 mógłby się polsat extra sport postarać o transmisje Odpowiedz Link Zgłoś
vondemelon i drugi final! 10.05.09, 00:22 7:5, 6:2 Dobrze ze szybko zalatwili sprawe... trzeba wypoczac przed finalami :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: 91.111.74.* 10.05.09, 00:22 Kubot w finale debla!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w ATP w Belgradzie: Dwa finały Kubota. Zagra z Dj... 10.05.09, 01:12 Tyle czekałem w polskim tenisie aż i mężczyźni a nie tylko kobiety osiągną jakieś wyniki na świecie. Brawo Łukasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PolakSlowian Gdyby nasi futbolisty mieli takie jaja IP: 89.136.221.* 10.05.09, 06:57 to bysmy dawno wygrali MS i ME! Blawo Lukasz! Pokazales ze nie ma co plakac jak sie nie jest jakims geniuszu w sporcie. Ciezka robota, i wola walki tez daje zwyciestwa przeciw teoretyczni lepszymi rywali! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tuptek ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.centertel.pl 10.05.09, 07:09 Brawo. Nie przepadam za Tobą Panie Łukaszu, ale to bez znaczenia - jako sportowiec mam nadzieję że się odnajdziesz. Założę się teraz że uwierzysz w siebie - bo to chyba taki moment w Twoim zyciu. Jeżeli tak się nie stanie, to cóż .... już nigdy sie tak może nie zdarzyć. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 08:05 Transmisja zapewne jak wczesniej pozostałe mecze w: atdhe.net/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t mam nadzieję że nie wygra IP: *.chello.pl 10.05.09, 09:00 bo zacznie się kubotomania :) www.stop-kubicomanii.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mark ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.09, 10:55 Brawo Łukasz, Lubin jest z ciebie dumny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HotRod Transmisje obu finalow beda nw www.bwin.com IP: *.res.pl 10.05.09, 14:11 Transmisje na zywo z obu finalow Kubota do obejrzenia na bwin.com. Niestety trzeba sie zarejestrowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilgrim Re: Transmisje obu finalow beda nw www.bwin.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.09, 15:44 tam trzeba miec wplacone pieniadze zeby moc ogladac!!! jest jakas alternatywa? Odpowiedz Link Zgłoś
zoro_wieczorowo_poro tu jest live 10.05.09, 16:31 atdhe.net/6854/watch-atp-belgrade-serbian-open Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maurice Re: tu jest live IP: *.adsl.inetia.pl 10.05.09, 20:37 A ma ktoś może jakąś inną transmisję debla na atp niż atdhe.net/6854/watch-atp-belgrade-serbian-open ? bo tu mi nie działa niestety;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc ATP w Belgradzie: Kubot w finale zagra z Novaki.. IP: *.wroclaw.mm.pl 10.05.09, 16:19 Na bwin nie widze zeby ten mecz transmitowali... Odpowiedz Link Zgłoś