Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    W potrzebi...e :P

    19.08.09, 12:15
    Czy koś może mi napisać jak zapisac sie go ligi ? Mam kod ale nie
    wiem gdzie mam go wpisać.. ?????
    Obserwuj wątek
      • marwi75 Re: W potrzebi...e :P 19.08.09, 12:40
        Menu ---> Ligi prywatne ---> Twoje ligi ---> Wczytaj kod

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka