hajdi107 19.08.09, 12:15 Czy koś może mi napisać jak zapisac sie go ligi ? Mam kod ale nie wiem gdzie mam go wpisać.. ????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marwi75 Re: W potrzebi...e :P 19.08.09, 12:40 Menu ---> Ligi prywatne ---> Twoje ligi ---> Wczytaj kod Odpowiedz Link Zgłoś