Gość: zwirek1970 IP: *.telkab.pl / 10.0.4.* 04.01.04, 18:17 GRATULACJE ALE NIE DLA WŁODARCZYKA TYLKO DLA CHŁOPAKA I JEGO TRENERÓW !TYLKO NIE ZMARNOWAĆ TALENTU TO ZA ROK OBOK ADASIA BĘDZIE JESZCZE JEDEN RODAK I POKONAMY KOALICJĘ SKANDYNAWSKĄ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Piotrek1975 Re: Rutkowski trzeci w Planicy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.04, 20:13 Jak zacznie trenowac u Tajnera, bedzie latal jak siekiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Rutkowski trzeci w Planicy IP: *.dip.t-dialin.net 04.01.04, 20:16 Ba bedzie latal i to jak tepa siekiera. Odpowiedz Link Zgłoś