Dodaj do ulubionych

strony www

02.03.10, 14:30
Prosze o informacje o przyblizonych kosztach zbudowania strony www.
Ewentualne oferty mile widziane.
Obserwuj wątek
      • monocolor Re: strony www 15.03.10, 21:39
        Dokładnie zgadzam się z tym co pisze piootr3 - na mojej stronie mam do pobrania
        formularz projektowy, za pomocą którego można dokonać bardzo dokładnej wyceny.

pozdrawiam
        • oby.watel Re: strony www 20.03.10, 11:21
          "Projektowane przez nas strony internetowe odznaczają się indywidualnym
          dopasowaniem do potrzeb klienta. Każdy z nich jest opracowywany i wykonywany
          zgodnie z aktualnymi trendami panującymi w Internecie oraz z zasadami szeroko
          pojętej funkcjonalności i użyteczności."

Ja bym jednak nie chciał być klientem, który jest opracowywany i wykonywany
          zgodnie z trendami.

www.monocolor.pl/?page_id=39
          • monocolor Re: strony www 20.03.10, 12:37
            Chodzi nam w tym punkcie o dopracowanie grafiki i dobór palety kolorów - nie
            bardzo lubimy te archaiczne strony z grafiką rodem z PRLu gdzie nic do siebie
            nie pasuje a kolory są jak "wyprane". W zdaniu jest błąd logiczny dzięki za
            wyłapanie - muszę to poprawić.

Pozdrawiam
      • design7676 Re: strony www 06.04.10, 20:34

jeśli szukasz strony, którą bedziesz sam modyfikował to prostra za
        od kilkuset złotych z bazą danych i unikalna grafiką np 1500zł ale
        to wydatek na lata
    • aga920207 Re: strony www 27.11.18, 11:58
      Wszystko zależy od tego co ma znajdować się na stronie z ile podstron ma się składać, czy teksty i zdjęcia będą dostarczone czy pisane przez nas oraz czy posiada już Pani domenę, hosting, certyfikat ssl itd. W celu uzyskania bardziej szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu z firmą innovaseo.pl/
    • miki472 Re: strony www 21.07.19, 21:27
      Ceny są różne, jeśli robi to student, bez faktury, który zniknie po 2-3 tyg. to ceny wahają się 500-1500 zł za prostą stronę. Jeśli robi to firma to ceny oczywiście są wyże - 1500 - 3500 zł. Jeśli strona jest specyficzna, nietypowa to ceny oczywiście idą d góry. Ja zamówiłem u nich serwisy-internetowe.pl/ - bez opłat wstępnych więc jeśli nie ma się wielkich funduszy to jest to super rozwiązanie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka