mojakarolinka Tu jest cudownie :) 02.04.06, 23:28 Witam, znalazłam to forum przez przypadek - wpisałam do przeglądarki "operacje zmniejszania biustu" :)))) a tu tak fajnie, że może obejdzie się bez operacji :) Czytam, ogladam i ... oczom nie wierzę, że są takie świetne "opakowania na arbuzy" ;) Tyle sklepów i cudnych wynalazków i kobiet, które muszą ...nosić biustonosz ;) Przed ciążą okrągłe 75 D-E, teraz mniej okrągłe 80-85 G i więcej (tzn. G bywa za małe a większego nigdy nie spotkałam). A więc witajcie wszystkie cudownie obdarzone kobiety! Mam nadzieję, że mogę dołączyć :) pozdrawiam k. Odpowiedz Link
k.j Re: Witam:) 03.04.06, 11:33 Witam wszystkich serdecznie. Moj rozmiar biustu to 70F, a kiedys nosilam 75C lub D. W sumie dzieki Wam dowiedzialam sie jaki mam rozmiar. Poczytalam kilka watkow, m.in. "Czy moj stanik dobrze lezy" i zmienilam rozmiar. Sama sie zdziwilam, ze mam taki biust, a ceny biustonoszy jeszcze bardziej mnie zszokowaly. Kiedys stanik kupilam za 15 zl nawet, a teraz? Nie rozumiem dlaczego staniki w wiekszych rozmiarach sa tak drogie. W kazdym razie witam wszystkich serdecznie i obiecuje, ze od czasu do czasu bede sie wpisywac tu i owdzie:) Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:) 03.04.06, 15:28 k.j napisała: > Kiedys stanik kupilam za 15 zl nawet, a teraz? Nie rozumiem > dlaczego staniki w wiekszych rozmiarach sa tak drogie. Aach, odwieczny problem biuściastych:( Witamy serdecznie! Odpowiedz Link
mdulniak To ja tez się dopiszę ;)) 04.04.06, 14:12 Witam wszystkie kobietki. Mój pokaźny rozmiar to 90F (kiedyś 75C). Czytuje was juz dłuższą chwilkę ale teraz może też troszkę poudzielam się na forum Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link
butters77 Re: To ja tez się dopiszę ;)) 04.04.06, 15:10 Witamy - i udzielaj sie jak najczęściej!:) Odpowiedz Link
kruszynka301 Re: Witam:) 08.04.06, 10:19 witam;) Niedawno biust mi zrobił psikusa i samoistnie zwiększył się z rozmiaru 70D do 70E;). Jestem w trakcie wymiany wszystkich biustonoszy, o kosztach nie muszę pisać na tym forum;). Odpowiedz Link
zolzietta Re: Witam:) 14.04.06, 09:01 Dzień dobry :)) Cieszę się, że skończyły się moje problemy z zakupem dobrego biustonosza, bo znalazłam Wasze, a od teraz Nasze forum. Przyjmijcie mnie? Odpowiedz Link
alija_2 Re: Witam:) 14.04.06, 14:11 Bardzo sie cieszę, że powstało właśnie takie forum. Przynajmniej odważniej wchodzę do sklepu i proszę o kolejne "nietypowe" rozmiary... No i przynajmniej na razie przestałam myśleć o operacji zmniejszającej biust (mam 75E) A swoją drogą, to przerażające, że najwięcej kąśliwych uwag usłyszałam od kobiet. Bo to one a nie mężczyźni zwrócili mi uwagę, że moje piersi są: beznadziejne, za duże, pewnie powiększane, i z pewnością jestem totalnie głupia, skoro są w takim a nie innym rozmiarze... Pozdrawiam serdecznie:) Odpowiedz Link
staro Re: Witam:) 29.04.06, 18:31 Podczytuję was od paru dni i zastanawiam się, czy sią jeszcze załapuję... Bo ostatnio kupowałam stanik (do karmienia wprawdzie, teraz mi już trochę lata) 95F, ale w ciąży przytrafił mi się też rozmiar 100DD... Może ja jestem po prostu za duża? Odpowiedz Link
zazulla Re: Witam:) 29.04.06, 18:49 Oczywiscie sie zalapujesz, jesli sama czujesz ze jestes biusciasta. I moim zdaniem z miseczke DD a wczesniej F to spokojni sie zalapujesz :) Witamy. Odpowiedz Link
staro Re: Witam:) 29.04.06, 18:57 Dzięki! Mam nadzieję się poudzielać i czasem coś dzięki wam również kupić ;) Pozdrawiam! Odpowiedz Link
wieloryp3 Re: Witam:) 04.05.06, 11:59 Dzisiaj JA, posiadaczka cyców, garkźw, etc. w rozmiarze 90 Glub H, weźmiecie mnie do siebie? Kinga, inaczej kinia Odpowiedz Link
jaagna Re: Witam:) 04.05.06, 12:21 Hej Kiniu! Szybko do nas przyszłas z Malucha! :-)) Powodzenia w doborze odpowiednich namiocików! Witaj w Klubie! jaagna vel Stokrota Odpowiedz Link
wieloryp3 Re: Witam:) 04.05.06, 12:41 hihi, bo ja szybka jestem w ogóle :) Zobaczymy, jak długo tu zostanę :) Ale wiedza Wasza niejednokrotnie mi się przyda zapewne :) Ja długo na maluchu, ale Ciebie bardzo nie kojarzę :) k. Odpowiedz Link
jaagna Re: Witam:) 04.05.06, 15:38 Zostań z nami!! ;-) Duzo sie dowiesz! A na Maluchu jestem goscinnie - nie mam dzieci, tylko kota. Ale lubię Was podczytywać. Taka namiastka prawdziwego życia... Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:) 08.05.06, 10:37 jaagna napisała: > Zostań z nami!! ;-) Duzo sie dowiesz! > A na Maluchu jestem goscinnie - nie mam dzieci, tylko kota. :))) Odpowiedz Link
dariazv Re: Witam:) 07.05.06, 20:30 witam wszystkich, od jakiegos czasu poczytuje to forum i dzisiaj postanowilam napisac.Znalazlam tutaj wiele cennych informacji...Wielkie dzieki...okazalo sie ze nosze zly roamiar... Wczoraj wybralam sie na biustonoszowe zakupy i zostalam szczesliwa podiadaczka 2 triumphow (jeden to minimajzer-jest swietny)...mialam maly problem z wybraniem odpowiednigo.Co ciekawe jedej to 40 E a drugi 40 DD i oba swietnie pasuje... Pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:) 08.05.06, 10:37 Ach, gratuluję udanych zakupów! I witamy, oczywiście! Odpowiedz Link
ciociapolcia Re: Witam:) 13.05.06, 14:25 W ja witam :). Nigdy nie wydawalo mi sie, ze mam wielki biust (no moze jak karmilam, to byl wielki ;)), ale okazuje sie, ze 70E jest problemem przy zakupie namiocikow ;P. W sumie jest proporcjonalny do mojej sylwetki (tak mi sie wydaje), nie mniej jednak mezczyzni zazwyczaj go zauwazaja ;P. Fajnie, ze takie forum istnieje, kopalnia informacji :). Odpowiedz Link
susan_mayer Re: Witam:) 15.05.06, 14:18 Witam, super forum! Dobrze wiedziec, ze jest nas wiecej ;-) Ja mam 65 G przy wzroscie 160 i wadze 50 kg. Brzmi tragicznie, pocieszam sie, ze mimo wszystko nie wygladam jak potwor. Odkad zaczelam nosic wreszcie wlasciwy rozmiar (a nie np. 70 - w porywach 75 E lub F) wszyscy mi mowia, ze schudlam, a ktos mnie wrecz podejrzewal o operacyjne zmniejszenie biustu. Staniki kupuje przez internet (wpisalam sie w watku o zakupach w Bellissima), "normalne" sklepy z bielizna omijam szerokim lukiem, bo zawsze po wizycie w takowych popadam w depresje. Generalnie z wiekiem zaczelam sie coraz bardziej akceptowac (mam 28 lat), chociaz nie wykluczam, ze w przyszlosci "poprawie" sobie operacyjnie biust. Pozdrawiam Zalozycielke forum i wszystkie "Forumkowiczki":-) Odpowiedz Link
uwa5 Re: Witam:) 16.05.06, 09:31 Hej! Strasznie się cieszę, że jesteście. Dzięki Wam przekonałam się do zakupów internetowych, bo w moim mieście (Lublin) nie znajdę nic na siebie. Przed ciążą udawało mi się coś kupić, ale teraz moje wymiary 90/114 przekraczają rozmiarówkę dostępną w sklepach. Tylko się zastanawiam czy jak zamówię 90 G to będzie dobre? Nie chciałabym potem odsyłać. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie! Odpowiedz Link
alladynka Re: Witam:) 18.05.06, 12:38 Witam, dopiero teraz odkryłam to forum. Wydawało mi się, że mam wielki biust 75D a ostatnio jak szukałam biustonosza to większość miseczek D była za mała.Teraz mam problem z kupieniem stroju kąpielowego :( Ale co będę Wam marudzić, doskonale wiecie jak to jest, góra za mała a dół za wielki :(( Mam jeszcze prośbę, czy mogę prosić o dostęp do galerii?? Chciałabym zobaczyć jak leżą staniki na dużych prawdziwych biustach a nie na małobiuściastych modelkach. Plissss Pozdrawiam Ala Odpowiedz Link
gocha783 Re: Witam:) 19.05.06, 21:06 Hej:) Czytam Was już od dawna i dzięki Wam:) wiem że mam 80 g-h.Świetne forum.Pazdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie Odpowiedz Link
say_say Re: Witam:) 27.06.06, 17:50 czesc dziewczyny! odkrylam was jakies pol roku temu i od tego czasu podczytuje regularnie! oh! jakiez wielki usmiech pojawil sie na mojej twarzy, gdy nagle okazalo sie, ze nie jestem wybrykiem natury ;) dotychczas chodzilam ,albo w zamalych, albo w sportowych(bluzeczki) stanikach. tak sie jednak zlozylo, z jestem na wakacjach w UK i przezylam szok...znalazlam fajne stanik nawet za 3 funty! nie wszytsko w anglii jest takie zle...;) pozdawiam cieplo i gratuluje swietnego pomyslu...swoja droga musze przyznac, ze nie raz chichralam sie jak wiewiorka czytajac posty dziewczyn! a wiec...niech moc bedzie z nami! Odpowiedz Link
bujanna Re: Witam:) 29.06.06, 09:29 Witam chcialam się przywitać , Jestem Agnieszka i mam spory biuścik po dwójce dzieci ma on rozmiar 90-95 D, może nie jest on największy na forum(nie czytalam poprzednich wypowiedzi) ale jak dla mnie całkiem spory. A więc witam wszystkich. Odpowiedz Link
wredna_ja Re: Witam:) 29.06.06, 10:42 Znalazlam Was dopiero dzisiaj :-) Po ciazy i karmieniu zmuszona jestem kupowac biustonosze o dwa numery wieksze ;-) Odpowiedz Link
butterfly.pl Witam:)) 01.07.06, 00:05 No to i ja sie przywitam, bo wlasnie odkrylam to forum :) Pozdrawiam wszystkie "biusciate" ! Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:)) 01.07.06, 16:01 Cieszę się, że jest nas coraz więcej!:) Witam wszystkie nowe biuściate! Odpowiedz Link
lawrence3 Re: Witam:) 13.07.06, 12:45 No to sobie poczytam i zapewne zadam kilka pytań - dobrze, że znalazłam to forum. 80F, a przed dzieckiem 75 D. Pozdrawiam Danuta Odpowiedz Link
mamuskawiki oyoy a myślałam, że jestem sama na tym świecie 14.07.06, 10:16 dobrze, że znalazłam to forum. szkoda, że przed wyjazdem na wakacje, ale po powrocie na pewno będę tu zaglądać. Mój rozmiar: 85F lub 90E. jeszcze raz witam i pozdrawiam kochane biuściaste. asia el. Odpowiedz Link
butters77 Re: oyoy a myślałam, że jestem sama na tym świeci 14.07.06, 17:08 Pozdrawiam wszystkie nowoprzybyłe!:) Odpowiedz Link
martasap83 Re: Witam:) 16.07.06, 17:46 witam az chce sie byc malo orginalna i napisac nie jestem sama !!!! mam rozmiar 75 D no teraz jak karmie to F i duuuuuuuuzo problemow z moimi "malenstwami" :) Odpowiedz Link
giza Re: Witam:) 18.07.06, 10:03 Jakie fajne forum!!!!! :) Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama w niedoli stanikowych zakupów. Mam 75 D/E ale niedawno przestałam karmić więc to i owo się pewnie zmieni. Przed ciążą nosiłam 70 E/F. Generalnie to co przedstawia teraz sobą mój biust to jest masakra, więc szukam usilnie dobrych staników :) Pozdrawiam! Odpowiedz Link
licholesna Re: Witam:) 24.08.06, 21:50 Witam, ciesze się ,że na Was trafiłam:)Dzięki Wam nie jestem już taka osamotniona wśród tłumów małych i średnich biustów;).Od czasu kiedy zaczęłam poczytywać sobie to forum znacznie skoczyła moja samoocena.Fajne z Was babki.Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona i troszkę zaopiekujecie w tym brutalnym świecie z ograniczonym dostępem do bielizny w pięknych rozmiarach;) To pisałam ja, 70 F/G. Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:) 25.08.06, 09:46 licholesna napisała: > Witam, > ciesze się ,że na Was trafiłam:)Dzięki Wam nie jestem już taka osamotniona > wśród tłumów małych i średnich biustów;).Od czasu kiedy zaczęłam poczytywać > sobie to forum znacznie skoczyła moja samoocena. Nie mogłabyś mi bardziej poprawić humoru!:) Witam serdecznie i zapraszam do rozmów! Odpowiedz Link
kasica_k Re: Witam:) 25.08.06, 13:53 A ja to nawet zaczynam sie kompleksu malego biustu nabawiac, jak Was czytam, bo ze swoim 80F plasuje sie gdzies w dolnej strefie tutejszej rozmiarowki :)) Odpowiedz Link
monyaa Re: Witam:) 27.08.06, 21:28 Witam serdecznie. Mam 70E. Czasem je lubię, a czasem nie. I tylko przerażona jestem, jak będę wyglądać w ciązy.... Odpowiedz Link
anielka_m Re: Witam:) 29.08.06, 22:51 Witam serdecznie :) 75E :)). Monyaa, o tym samym ciągle myślę ;))) Jak tak dalej będzie, to faktycznie coś trzeba będzie pomyśleć z dwoma namiotami iglo ;)) Odpowiedz Link
miss_bean Re: Witam:) 02.09.06, 11:46 Witam serdecznie! Tak sie składa, że również jestem posiadaczką dużego biustu i nosi on numerek dokładnie taki jak Twój - 75F :) Bywa mi z nim ciężko (na duszy i ciele) dlatego ogromnie się ucieszyłam odnajdując Wasze forum! Pozdrawiam wszystkie Biuściaste i do usłyszenia w innych tematach :) Odpowiedz Link
rennya Re: Wita się 75E na codzień... 03.09.06, 08:45 z czym juz były problemy. Teraz zrobiło się 75F bo rośnie Berbeć w brzuchu, aż boję się, co będzie za 3 miesiące. Dobrze trafić na "swoich"... Odpowiedz Link
zalef1 Re: Witam:) 16.09.06, 08:59 Kochanie jeżeli 75 to duży rozmiar to co ja mam powiedzieć, mając 81 d?:) Odpowiedz Link
sunes Re: Witam:) 18.09.06, 19:32 Witam! Jestem posiadaczką rozmiaru 70 DD lub E. Bardzo cieszę sie z tego forum. Nie moge pochwalić sie udanymi zakupami ostatnio, ale jak tylko coś znajde co sie nadaje się do uprawiania sportu do dam znać. Odpowiedz Link
adomix Re: Serdecznie witamy wszystkie nowe biusty;) n 27.03.08, 00:20 Witam wszystkich!Mniej więcej półtora tygodnia temu dowiedziałam się od mojej córki o portalu Stanikomania, z niego trafiłam na forum.Przez cały ten czas czytam Was uważnie.Ze zdziwieniem stwierdziłam,że ja,stara baba w końcu,nie miałam do tej pory pojęcia o dobieraniu rozmiaru stanika i całe życie nosiłam staniki nie takie,jakie powinnam była nosić.Ale podobno na naukę nigdy nie jest za póżno."Nawróciłam" się szybciutko.Zamówiłam już sobie staniczek w nowym rozmiarze (70F zamiast dotychczasowego 80B)i z niecierpliwością czekam na przesyłkę.Kupowanie stanika w sklepie internetowym to też dla mnie absolutna nowość,ale co tam, raz kozie śmierć.Jak otrzymam przesyłkę z moim nowym nabytkiem nie omieszkam napisać.Pozdrowienia dla wszystkich. Odpowiedz Link
anja30 Re: Witam:) 20.09.06, 19:47 Dobry wieczór kliknęłam tu przypadkiem i .... od wczoraj ciągle coś czytam:) Forum rewelacja!!! gratuluję zdrowego podejścia, świetnej atmosfery, naturalnej fachowości w temacie... Jestem autetntycznie zauroczona. Ja jestem 85E. Głównie noszę www.triumph.com/pl/flash.php? , ale kupuję też czasem coś innego fajnego (czyt. świetnej jakości chociaż nie najdroższe). Ostatnie zakupy to www.lingerino.com/shop/product/biustonosz_soft/biustonosz_havana_m - jeden z lepszych staników jakie mam. Ale dopiero teraz odkrywam prawdziwy "biuściasty raj" hihihi... Anka Odpowiedz Link
butters77 Re: Witam:) 20.09.06, 20:26 Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś - i zapraszam do współtworzenia "biuściastego raju";)))) Odpowiedz Link
catsumi Witajcie :)))) 20.05.07, 19:41 Wiajcie :) Jestem nowa na forum tzn od jakiegoś czasu często je przeglądałam ale postanowiłam że już czas do was dołączyć :) Jestem posiadaczką biustu w rozmiarze 75 E a właściwie najlepiej pasuje na mnie 70 F ale taki rozmiar niestety już rzadziej się pojawia. Pozdrawiam serdecznie :)) Odpowiedz Link
malwes Re: Witajcie :)))) 21.05.07, 21:48 Witam! "Namierzyłam" Was całkiem niedawno - ale skoro już przeczytałam prawie wszystkie wątki to już muszę obowiązkowo powiedzieć "dzień dobry". Mam nadzieję, że przygarniecie "marne 70C" ale dzięki Wam udało mi się uzupełnić szuflady czymś, co naprawdę dobrze leży i chciałam Wam bardzo za to podziękować. Malwes Odpowiedz Link
maheda Biuściastość to ponoć stan umysłu ;) 21.05.07, 22:00 A nie cyferki i literki. Witamy! Odpowiedz Link
kasica_k Chyba pomysle 21.05.07, 23:58 o poszerzeniu zakresu tematycznego mojego "różowego blogaska". Na C sa takie C-udenka! Witamy serdecznie wszystkie litery alfabetu :) Odpowiedz Link
maheda Hej :) 29.09.06, 17:06 Widzę, że jestem z "większyzny", bo kwalifikuję się do 85HH albo 85J, jak wyjdzie w praniu... Romiary do "G" to jeszcze można kupić. Ale spróbujcie kupić coś większego - KOSZMAR! :) Pozdrawiam w ogóle wszystkie, od czasu do czasu podczytuję sobie to forum :) Odpowiedz Link
maith A te możliwości brałaś pod uwagę? 29.09.06, 17:37 Panache, Freya i Fantasie mają trochę ładnych, kolorowych modeli do J. Najpopularniejsze jest chyba uwielbiane tu Panache Tango (chyba z 7 kolorów do wyboru). Tu masz pełny opis propozycji Panache: tinyurl.com/jbbvd Tu nowa Freya do bardzo głębokich dekoltów do J: tiny.pl/76n7 Tu, co na 85J proponuje Bellissima: tinyurl.com/h99yq Tu propozycje Figleaves: tinyurl.com/oj2v3 i jeszcze Bravissimo: tinyurl.com/pzu6x Odpowiedz Link
maheda Hm... a nie wiesz, 30.09.06, 19:33 jak jest z przeliczeniem miseczek? Bo nasze (EUR) kończą się na F... nie wiesz, co odpowiada naszym HH i J w "figleaves"? Nad tangiem się już zastanawiałam, ale wolałabym jednak coś bardziej zabudowanego... jakoś nie mam zaufania do miseczek 3/4 - wiem, jestem uprzedzona, ale jakoś miseczka 3/4 i biust wielkości Księżyca jakoś nie bardzo mi idą w parze ;) Co innego takie E, czy F, jakie miałam, będąc piękną i młodą :-) Odpowiedz Link
blue_vicky3 Czesc :) 13.03.07, 13:20 Witajcie :) Bardzo fajne forum. Odkad pamietam zawsze mialam duzy biust. Przed ciaza 75 D , obecnie 80 E :( Zle mi z tym... zwlaszcza, ze zbliza sie lato i jak zwykle mam problem z doborem fajnych i modnych ciuchow...o kostiumach kapielowych nie wspomne. Odpowiedz Link
agafka2 Re: Witam:) 27.10.06, 21:26 witam was, obecnie nosze 70G, w latach szkolnych moj biust wpedzil mnie w ogromne komplesy trwajace do dzis mimo zblizajacej sie 30-stki. przed przejzeniem forum uparcie nosilam 75 E i rozmiar G wydawal mi sie taki baaardzo kosmiczny. a teraz prosze, mysle nawet ze w najblizszym czasie przymierze 70H. pozdrawiam Odpowiedz Link
nitka111 Re: Witam:) 08.11.06, 21:07 witam serdecznie, do niedawna posiadaczka 75E, obecnie za sprawą małego smoka mlekopija 80G. Jak do tej pory głównie czytam, ale wypada sięw końcu przywitać :). Pozdrawiam ciepło. Odpowiedz Link