• mojakarolinka Tu jest cudownie :) 02.04.06, 23:28
      Witam,
      znalazłam to forum przez przypadek - wpisałam do przeglądarki "operacje
      zmniejszania biustu" :)))) a tu tak fajnie, że może obejdzie się bez operacji :)
      Czytam, ogladam i ... oczom nie wierzę, że są takie świetne "opakowania na
      arbuzy" ;)
      Tyle sklepów i cudnych wynalazków i kobiet, które muszą ...nosić biustonosz ;)
      Przed ciążą okrągłe 75 D-E, teraz mniej okrągłe 80-85 G i więcej (tzn. G bywa
      za małe a większego nigdy nie spotkałam).

      A więc witajcie wszystkie cudownie obdarzone kobiety!
      Mam nadzieję, że mogę dołączyć :)

      pozdrawiam
      k.
    • k.j Re: Witam:) 03.04.06, 11:33
      Witam wszystkich serdecznie. Moj rozmiar biustu to 70F, a kiedys nosilam 75C
      lub D. W sumie dzieki Wam dowiedzialam sie jaki mam rozmiar. Poczytalam kilka
      watkow, m.in. "Czy moj stanik dobrze lezy" i zmienilam rozmiar. Sama sie
      zdziwilam, ze mam taki biust, a ceny biustonoszy jeszcze bardziej mnie
      zszokowaly. Kiedys stanik kupilam za 15 zl nawet, a teraz? Nie rozumiem
      dlaczego staniki w wiekszych rozmiarach sa tak drogie.
      W kazdym razie witam wszystkich serdecznie i obiecuje, ze od czasu do czasu
      bede sie wpisywac tu i owdzie:)
      • butters77 Re: Witam:) 03.04.06, 15:28
        k.j napisała:

        > Kiedys stanik kupilam za 15 zl nawet, a teraz? Nie rozumiem
        > dlaczego staniki w wiekszych rozmiarach sa tak drogie.

        Aach, odwieczny problem biuściastych:( Witamy serdecznie!
      • mdulniak To ja tez się dopiszę ;)) 04.04.06, 14:12
        Witam wszystkie kobietki.
        Mój pokaźny rozmiar to 90F (kiedyś 75C).
        Czytuje was juz dłuższą chwilkę ale teraz może też troszkę poudzielam się na
        forum
        Pozdrawiam Gosia
        • butters77 Re: To ja tez się dopiszę ;)) 04.04.06, 15:10
          Witamy - i udzielaj sie jak najczęściej!:)
    • kruszynka301 Re: Witam:) 08.04.06, 10:19
      witam;)
      Niedawno biust mi zrobił psikusa i samoistnie zwiększył się z rozmiaru 70D do 70E;). Jestem w trakcie wymiany wszystkich biustonoszy, o kosztach nie muszę pisać na tym forum;).
    • zolzietta Re: Witam:) 14.04.06, 09:01
      Dzień dobry :))

      Cieszę się, że skończyły się moje problemy z zakupem dobrego biustonosza, bo
      znalazłam Wasze, a od teraz Nasze forum. Przyjmijcie mnie?
      • alija_2 Re: Witam:) 14.04.06, 14:11
        Bardzo sie cieszę, że powstało właśnie takie forum. Przynajmniej odważniej
        wchodzę do sklepu i proszę o kolejne "nietypowe" rozmiary... No i przynajmniej
        na razie przestałam myśleć o operacji zmniejszającej biust (mam 75E) A swoją
        drogą, to przerażające, że najwięcej kąśliwych uwag usłyszałam od kobiet. Bo to
        one a nie mężczyźni zwrócili mi uwagę, że moje piersi są: beznadziejne, za
        duże, pewnie powiększane, i z pewnością jestem totalnie głupia, skoro są w
        takim a nie innym rozmiarze... Pozdrawiam serdecznie:)
        • staro Re: Witam:) 29.04.06, 18:31
          Podczytuję was od paru dni i zastanawiam się, czy sią jeszcze załapuję...
          Bo ostatnio kupowałam stanik (do karmienia wprawdzie, teraz mi już trochę lata)
          95F, ale w ciąży przytrafił mi się też rozmiar 100DD...
          Może ja jestem po prostu za duża?
          • zazulla Re: Witam:) 29.04.06, 18:49
            Oczywiscie sie zalapujesz, jesli sama czujesz ze jestes biusciasta. I moim
            zdaniem z miseczke DD a wczesniej F to spokojni sie zalapujesz :)
            Witamy.
            • staro Re: Witam:) 29.04.06, 18:57
              Dzięki!
              Mam nadzieję się poudzielać i czasem coś dzięki wam również kupić ;)
              Pozdrawiam!
              • butters77 Re: Witam:) 08.05.06, 10:36
                Witamy serdecznie!:)
    • wieloryp3 Re: Witam:) 04.05.06, 11:59
      Dzisiaj JA, posiadaczka cyców, garkźw, etc. w rozmiarze 90 Glub H, weźmiecie
      mnie do siebie?
      Kinga, inaczej kinia
      • jaagna Re: Witam:) 04.05.06, 12:21
        Hej Kiniu! Szybko do nas przyszłas z Malucha! :-))
        Powodzenia w doborze odpowiednich namiocików!

        Witaj w Klubie!
        jaagna vel Stokrota
        • wieloryp3 Re: Witam:) 04.05.06, 12:41
          hihi, bo ja szybka jestem w ogóle :) Zobaczymy, jak długo tu zostanę :)
          Ale wiedza Wasza niejednokrotnie mi się przyda zapewne :)
          Ja długo na maluchu, ale Ciebie bardzo nie kojarzę :)
          k.
          • jaagna Re: Witam:) 04.05.06, 15:38
            Zostań z nami!! ;-) Duzo sie dowiesz!
            A na Maluchu jestem goscinnie - nie mam dzieci, tylko kota. Ale lubię Was podczytywać. Taka namiastka prawdziwego życia...
            • butters77 Re: Witam:) 08.05.06, 10:37
              jaagna napisała:

              > Zostań z nami!! ;-) Duzo sie dowiesz!
              > A na Maluchu jestem goscinnie - nie mam dzieci, tylko kota.

              :)))
    • dariazv Re: Witam:) 07.05.06, 20:30
      witam wszystkich,
      od jakiegos czasu poczytuje to forum i dzisiaj postanowilam napisac.Znalazlam
      tutaj wiele cennych informacji...Wielkie dzieki...okazalo sie ze nosze zly
      roamiar...
      Wczoraj wybralam sie na biustonoszowe zakupy i zostalam szczesliwa podiadaczka
      2 triumphow (jeden to minimajzer-jest swietny)...mialam maly problem z
      wybraniem odpowiednigo.Co ciekawe jedej to 40 E a drugi 40 DD i oba swietnie
      pasuje...
      Pozdrawiam wszystkich
      • butters77 Re: Witam:) 08.05.06, 10:37
        Ach, gratuluję udanych zakupów! I witamy, oczywiście!
    • ciociapolcia Re: Witam:) 13.05.06, 14:25
      W ja witam :).
      Nigdy nie wydawalo mi sie, ze mam wielki biust (no moze jak karmilam, to byl
      wielki ;)), ale okazuje sie, ze 70E jest problemem przy zakupie namiocikow ;P.
      W sumie jest proporcjonalny do mojej sylwetki (tak mi sie wydaje), nie mniej
      jednak mezczyzni zazwyczaj go zauwazaja ;P.
      Fajnie, ze takie forum istnieje, kopalnia informacji :).
      • susan_mayer Re: Witam:) 15.05.06, 14:18
        Witam, super forum!
        Dobrze wiedziec, ze jest nas wiecej ;-)
        Ja mam 65 G przy wzroscie 160 i wadze 50 kg. Brzmi tragicznie, pocieszam sie,
        ze mimo wszystko nie wygladam jak potwor. Odkad zaczelam nosic wreszcie
        wlasciwy rozmiar (a nie np. 70 - w porywach 75 E lub F) wszyscy mi mowia, ze
        schudlam, a ktos mnie wrecz podejrzewal o operacyjne zmniejszenie biustu.
        Staniki kupuje przez internet (wpisalam sie w watku o zakupach w
        Bellissima), "normalne" sklepy z bielizna omijam szerokim lukiem, bo zawsze po
        wizycie w takowych popadam w depresje. Generalnie z wiekiem zaczelam sie coraz
        bardziej akceptowac (mam 28 lat), chociaz nie wykluczam, ze w
        przyszlosci "poprawie" sobie operacyjnie biust.
        Pozdrawiam Zalozycielke forum i wszystkie "Forumkowiczki":-)
        • staro Re: Witam:) 15.05.06, 16:01
          :D Witamy ;)
          • uwa5 Re: Witam:) 16.05.06, 09:31
            Hej! Strasznie się cieszę, że jesteście. Dzięki Wam przekonałam się do zakupów
            internetowych, bo w moim mieście (Lublin) nie znajdę nic na siebie. Przed ciążą
            udawało mi się coś kupić, ale teraz moje wymiary 90/114 przekraczają
            rozmiarówkę dostępną w sklepach. Tylko się zastanawiam czy jak zamówię 90 G to
            będzie dobre? Nie chciałabym potem odsyłać.
            Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
            • butters77 Re: Witam:) 16.05.06, 10:05
              Witam serdecznie całą porcję nowych forumek!:)
    • alladynka Re: Witam:) 18.05.06, 12:38
      Witam,
      dopiero teraz odkryłam to forum. Wydawało mi się, że mam wielki biust 75D a ostatnio jak szukałam biustonosza to większość miseczek D była za mała.Teraz mam problem z kupieniem stroju kąpielowego :( Ale co będę Wam marudzić, doskonale wiecie jak to jest, góra za mała a dół za wielki :((
      Mam jeszcze prośbę, czy mogę prosić o dostęp do galerii?? Chciałabym zobaczyć jak leżą staniki na dużych prawdziwych biustach a nie na małobiuściastych modelkach. Plissss
      Pozdrawiam
      Ala
    • gocha783 Re: Witam:) 19.05.06, 21:06
      Hej:)
      Czytam Was już od dawna i dzięki Wam:) wiem że mam 80 g-h.Świetne
      forum.Pazdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
      • say_say Re: Witam:) 27.06.06, 17:50
        czesc dziewczyny! odkrylam was jakies pol roku temu i od tego czasu podczytuje
        regularnie! oh! jakiez wielki usmiech pojawil sie na mojej twarzy, gdy nagle
        okazalo sie, ze nie jestem wybrykiem natury ;) dotychczas chodzilam ,albo w
        zamalych, albo w sportowych(bluzeczki) stanikach. tak sie jednak zlozylo, z
        jestem na wakacjach w UK i przezylam szok...znalazlam fajne stanik nawet za 3
        funty! nie wszytsko w anglii jest takie zle...;) pozdawiam cieplo i gratuluje
        swietnego pomyslu...swoja droga musze przyznac, ze nie raz chichralam sie jak
        wiewiorka czytajac posty dziewczyn! a wiec...niech moc bedzie z nami!
    • bujanna Re: Witam:) 29.06.06, 09:29
      Witam chcialam się przywitać , Jestem Agnieszka i mam spory biuścik po dwójce
      dzieci ma on rozmiar 90-95 D, może nie jest on największy na forum(nie czytalam
      poprzednich wypowiedzi) ale jak dla mnie całkiem spory. A więc witam wszystkich.
      • wredna_ja Re: Witam:) 29.06.06, 10:42
        Znalazlam Was dopiero dzisiaj :-)
        Po ciazy i karmieniu zmuszona jestem kupowac biustonosze o dwa numery wieksze ;-)
        • butterfly.pl Witam:)) 01.07.06, 00:05
          No to i ja sie przywitam, bo wlasnie odkrylam to forum :)
          Pozdrawiam wszystkie "biusciate" !
          • butters77 Re: Witam:)) 01.07.06, 16:01
            Cieszę się, że jest nas coraz więcej!:) Witam wszystkie nowe biuściate!
    • lawrence3 Re: Witam:) 13.07.06, 12:45
      No to sobie poczytam i zapewne zadam kilka pytań - dobrze, że znalazłam to forum.
      80F, a przed dzieckiem 75 D.
      Pozdrawiam
      Danuta
    • mamuskawiki oyoy a myślałam, że jestem sama na tym świecie 14.07.06, 10:16
      dobrze, że znalazłam to forum. szkoda, że przed wyjazdem na wakacje, ale po
      powrocie na pewno będę tu zaglądać. Mój rozmiar: 85F lub 90E.
      jeszcze raz witam i pozdrawiam kochane biuściaste.
      asia el.
      • butters77 Re: oyoy a myślałam, że jestem sama na tym świeci 14.07.06, 17:08
        Pozdrawiam wszystkie nowoprzybyłe!:)
    • martasap83 Re: Witam:) 16.07.06, 17:46
      witam
      az chce sie byc malo orginalna i napisac nie jestem sama !!!!
      mam rozmiar 75 D no teraz jak karmie to F i duuuuuuuuzo problemow z
      moimi "malenstwami" :)
      • giza Re: Witam:) 18.07.06, 10:03
        Jakie fajne forum!!!!! :)
        Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama w niedoli stanikowych zakupów.
        Mam 75 D/E ale niedawno przestałam karmić więc to i owo się pewnie zmieni.
        Przed ciążą nosiłam 70 E/F. Generalnie to co przedstawia teraz sobą mój biust
        to jest masakra, więc szukam usilnie dobrych staników :)
        Pozdrawiam!
    • mariolka12345 Re: Witam:) 18.07.06, 16:47
      Dzien dobry:) Witam wraz z moim 75E/F.
    • anulenka7 Re: Witam:) 18.07.06, 17:25
      70-75 C - wbrew pozorom całkiem pokaźny biuścik
    • licholesna Re: Witam:) 24.08.06, 21:50
      Witam,
      ciesze się ,że na Was trafiłam:)Dzięki Wam nie jestem już taka osamotniona
      wśród tłumów małych i średnich biustów;).Od czasu kiedy zaczęłam poczytywać
      sobie to forum znacznie skoczyła moja samoocena.Fajne z Was babki.Mam nadzieje,
      że przyjmiecie mnie do swojego grona i troszkę zaopiekujecie w tym brutalnym
      świecie z ograniczonym dostępem do bielizny w pięknych rozmiarach;)
      To pisałam ja, 70 F/G.
      • butters77 Re: Witam:) 25.08.06, 09:46
        licholesna napisała:

        > Witam,
        > ciesze się ,że na Was trafiłam:)Dzięki Wam nie jestem już taka osamotniona
        > wśród tłumów małych i średnich biustów;).Od czasu kiedy zaczęłam poczytywać
        > sobie to forum znacznie skoczyła moja samoocena.

        Nie mogłabyś mi bardziej poprawić humoru!:) Witam serdecznie i zapraszam do rozmów!
        • kasica_k Re: Witam:) 25.08.06, 13:53
          A ja to nawet zaczynam sie kompleksu malego biustu nabawiac,
          jak Was czytam, bo ze swoim 80F plasuje sie gdzies w dolnej strefie
          tutejszej rozmiarowki :))
    • monyaa Re: Witam:) 27.08.06, 21:28
      Witam serdecznie. Mam 70E. Czasem je lubię, a czasem nie.
      I tylko przerażona jestem, jak będę wyglądać w ciązy....
      • anielka_m Re: Witam:) 29.08.06, 22:51
        Witam serdecznie :) 75E :)). Monyaa, o tym samym ciągle myślę ;))) Jak tak
        dalej będzie, to faktycznie coś trzeba będzie pomyśleć z dwoma namiotami
        iglo ;))
    • miss_bean Re: Witam:) 02.09.06, 11:46
      Witam serdecznie!

      Tak sie składa, że również jestem posiadaczką dużego biustu i nosi on numerek
      dokładnie taki jak Twój - 75F :)
      Bywa mi z nim ciężko (na duszy i ciele) dlatego ogromnie się ucieszyłam
      odnajdując Wasze forum!

      Pozdrawiam wszystkie Biuściaste i do usłyszenia w innych tematach :)
    • rennya Re: Wita się 75E na codzień... 03.09.06, 08:45
      z czym juz były problemy.
      Teraz zrobiło się 75F bo rośnie Berbeć w brzuchu, aż boję się, co będzie za 3
      miesiące. Dobrze trafić na "swoich"...
    • zalef1 Re: Witam:) 16.09.06, 08:59
      Kochanie jeżeli 75 to duży rozmiar to co ja mam powiedzieć, mając 81 d?:)
    • sunes Re: Witam:) 18.09.06, 19:32
      Witam!
      Jestem posiadaczką rozmiaru 70 DD lub E.
      Bardzo cieszę sie z tego forum.
      Nie moge pochwalić sie udanymi zakupami ostatnio, ale jak tylko coś znajde co sie nadaje się do
      uprawiania sportu do dam znać.
      • butters77 Serdecznie witamy wszystkie nowe biusty;) n/t 19.09.06, 09:34
        • adomix Re: Serdecznie witamy wszystkie nowe biusty;) n 27.03.08, 00:20
          Witam wszystkich!Mniej więcej półtora tygodnia temu dowiedziałam się
          od mojej córki o portalu Stanikomania, z niego trafiłam na
          forum.Przez cały ten czas czytam Was uważnie.Ze zdziwieniem
          stwierdziłam,że ja,stara baba w końcu,nie miałam do tej pory pojęcia
          o dobieraniu rozmiaru stanika i całe życie nosiłam staniki nie
          takie,jakie powinnam była nosić.Ale podobno na naukę nigdy nie jest
          za póżno."Nawróciłam" się szybciutko.Zamówiłam już sobie staniczek w
          nowym rozmiarze (70F zamiast dotychczasowego 80B)i z
          niecierpliwością czekam na przesyłkę.Kupowanie stanika w sklepie
          internetowym to też dla mnie absolutna nowość,ale co tam, raz kozie
          śmierć.Jak otrzymam przesyłkę z moim nowym nabytkiem nie omieszkam
          napisać.Pozdrowienia dla wszystkich.
    • anja30 Re: Witam:) 20.09.06, 19:47
      Dobry wieczór
      kliknęłam tu przypadkiem i .... od wczoraj ciągle coś czytam:) Forum rewelacja!!!
      gratuluję zdrowego podejścia, świetnej atmosfery, naturalnej fachowości w
      temacie... Jestem autetntycznie zauroczona.
      Ja jestem 85E. Głównie noszę www.triumph.com/pl/flash.php? , ale kupuję
      też czasem coś innego fajnego (czyt. świetnej jakości chociaż nie najdroższe).
      Ostatnie zakupy to
      www.lingerino.com/shop/product/biustonosz_soft/biustonosz_havana_m -
      jeden z lepszych staników jakie mam. Ale dopiero teraz odkrywam prawdziwy
      "biuściasty raj" hihihi...
      Anka
      • butters77 Re: Witam:) 20.09.06, 20:26
        Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś - i zapraszam do współtworzenia "biuściastego
        raju";))))
        • catsumi Witajcie :)))) 20.05.07, 19:41
          Wiajcie :) Jestem nowa na forum tzn od jakiegoś czasu często je przeglądałam
          ale postanowiłam że już czas do was dołączyć :) Jestem posiadaczką biustu w
          rozmiarze 75 E a właściwie najlepiej pasuje na mnie 70 F ale taki rozmiar
          niestety już rzadziej się pojawia.
          Pozdrawiam serdecznie :))
          • malwes Re: Witajcie :)))) 21.05.07, 21:48
            Witam!
            "Namierzyłam" Was całkiem niedawno - ale skoro już przeczytałam prawie
            wszystkie wątki to już muszę obowiązkowo powiedzieć "dzień dobry". Mam
            nadzieję, że przygarniecie "marne 70C" ale dzięki Wam udało mi się uzupełnić
            szuflady czymś, co naprawdę dobrze leży i chciałam Wam bardzo za to podziękować.
            Malwes
            • maheda Biuściastość to ponoć stan umysłu ;) 21.05.07, 22:00
              A nie cyferki i literki.
              Witamy!
              • kasica_k Chyba pomysle 21.05.07, 23:58
                o poszerzeniu zakresu tematycznego mojego "różowego blogaska". Na C sa takie
                C-udenka!
                Witamy serdecznie wszystkie litery alfabetu :)
    • maheda Hej :) 29.09.06, 17:06
      Widzę, że jestem z "większyzny", bo kwalifikuję się do 85HH albo 85J, jak
      wyjdzie w praniu...
      Romiary do "G" to jeszcze można kupić.
      Ale spróbujcie kupić coś większego - KOSZMAR!
      :) Pozdrawiam w ogóle wszystkie, od czasu do czasu podczytuję sobie to forum :)
      • maith A te możliwości brałaś pod uwagę? 29.09.06, 17:37
        Panache, Freya i Fantasie mają trochę ładnych, kolorowych modeli do J.
        Najpopularniejsze jest chyba uwielbiane tu Panache Tango (chyba z 7 kolorów do
        wyboru).
        Tu masz pełny opis propozycji Panache: tinyurl.com/jbbvd
        Tu nowa Freya do bardzo głębokich dekoltów do J: tiny.pl/76n7
        Tu, co na 85J proponuje Bellissima: tinyurl.com/h99yq
        Tu propozycje Figleaves: tinyurl.com/oj2v3
        i jeszcze Bravissimo: tinyurl.com/pzu6x
        • maheda Hm... a nie wiesz, 30.09.06, 19:33
          jak jest z przeliczeniem miseczek? Bo nasze (EUR) kończą się na F... nie wiesz,
          co odpowiada naszym HH i J w "figleaves"?
          Nad tangiem się już zastanawiałam, ale wolałabym jednak coś bardziej
          zabudowanego... jakoś nie mam zaufania do miseczek 3/4 - wiem, jestem
          uprzedzona, ale jakoś miseczka 3/4 i biust wielkości Księżyca jakoś nie bardzo
          mi idą w parze ;) Co innego takie E, czy F, jakie miałam, będąc piękną i młodą :-)
          • blue_vicky3 Czesc :) 13.03.07, 13:20
            Witajcie :)
            Bardzo fajne forum. Odkad pamietam zawsze mialam duzy biust. Przed ciaza 75 D ,
            obecnie 80 E :( Zle mi z tym... zwlaszcza, ze zbliza sie lato i jak zwykle mam
            problem z doborem fajnych i modnych ciuchow...o kostiumach kapielowych nie wspomne.
    • agafka2 Re: Witam:) 27.10.06, 21:26
      witam was, obecnie nosze 70G, w latach szkolnych moj biust wpedzil mnie w
      ogromne komplesy trwajace do dzis mimo zblizajacej sie 30-stki. przed
      przejzeniem forum uparcie nosilam 75 E i rozmiar G wydawal mi sie taki
      baaardzo kosmiczny. a teraz prosze, mysle nawet ze w najblizszym czasie
      przymierze 70H. pozdrawiam
    • nitka111 Re: Witam:) 08.11.06, 21:07
      witam serdecznie, do niedawna posiadaczka 75E, obecnie za sprawą małego smoka
      mlekopija 80G. Jak do tej pory głównie czytam, ale wypada sięw końcu przywitać :).
      Pozdrawiam ciepło.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka