xseniaw
17.07.07, 09:00
Jestem biuściasta nie ma co ukrywać, ale nawet nie wiedziałam, że moja
siostra się za takową nie uważa. Była u mnie w niedzielę i zachwycona
pochwaliła się nowym biustonoszem - VIKI - brak słów. Kupiła rozmiar 90 D.
Gdy ładnie się jej spytałam ile ma centymetrów, to mi szczęka opadła. Pod 90
w 113 I ONA KUPIŁA 90D????? Wczoraj zaciągnęłam siłą do sklepu ze stanikami
85F jak ulał. I to moja siostra taki numer mi zrobiła. Od razu zaczęłam ją
uświadamiać, a ona się jeszcze przyznała, że gdybym jej nie dała mojego za
małego stanika 80D to ona by ciągle kupowała miseczkę C. Jestem jeszcze w
szoku. Chyba to prawda co mówią, że 80% kobiet nosi źle dobrane staniki.