gryczana
08.02.08, 16:14
Mam jeszcze pytanie co do operacji. Po pierwsze, czy może jakimś przypadkiem i cudem jesteś z Warszawy i znasz tu jakiegoś sensownego ortopedę? Bo ten, co do niego trafiłam, to ręce opadają, nawet nie raczył mnie obejrzeć, stwierdził, że nigdy nie słyszał o zmniejaszniu piersi z powodu kręgosłupa, a jak nie słyszał, to znaczy, że nie ma czegoś takiego. A ja nie bardzo mogę zwiedzać iluś kolejnych, bo mam pewien problem ze zorganizowaniem opieki dla dziecka.
Po drugie czy możesz mi dać namiary na ten szpital we Wrocławiu i na sensownego lekarza? Bo w necie mi się wyświetla, że to na Wiśniowej a nie na Sztabowej i zgłupiałam.
Może być na gazetowego maila, żeby tu bałaganu nie robić.