Dodaj do ulubionych

Volleyball Mundial

01.10.02, 16:08
No to co - jak obstawiacie pierwszą czwórkę?
Jakie sznase dajecie Polakom????
Obserwuj wątek
    • yhwh Re: Volleyball Mundial 01.10.02, 16:11
      Moi faworycie to Rosja i Brazylia, czyli finalisci ligi swiatowej, Jugoslawia
      tez powinna odegrac istotna role no i Argentyna
      a Polska - moze byc czarnym koniem!
      • faciu Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 07:08
        Chorwacja poległa !!!!
        Polska będzie miała srebro albo brąz !!!
        :))
        • Gość: otho Re: Volleyball Mundial IP: 217.97.141.* 02.10.02, 07:45
          Wspaniale grają, oby tak dalej, na mistrza.
          • Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 08:28
            jest dobrze, choć nie podoba mi się Rosja w naszej grupie w II fazie rozgrywek.
            Hiszpanię i Portugalię powinniśmy ograć, ale Rosja to spora niewiadoma. w
            grupie tylko jedno zwycięstwo, ale przypominam że w wakacje tego roku podobna
            sytuacja miała miejsce w rozgrywkach LŚ. i jak to się skończyło??? WYGRALI
            LŚ!!! nie życzę im powtórzenia tego scenariusza, ale "bracia" ze Wschodu mogą
            jeszcze w Argentynie pokazać lwi pazur.

            a my??? jestem umiarkowanym optymistą - myślę, że strefa medalowa jest w naszym
            zasięgu. tak trzymać!!!
            • yhwh Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 12:26
              Rosja faktycznie rozpoczela cieniutko, ale z grupy wyszli i... nie wiadomo jak
              bedzie dalej.
              my powinnismy wyjsc z grupy wlasnie wraz z rosja.
              hiszpanie i portugalie powinnismy pokonac.

              a ini cwiercfinalisci to zdecydowanie: Argenbtyna i Włochy, Francja i Brazylia,
              oraz Jugosławia i USA

              za naszych trzymam kciuki - wazne aby z grupy wyjsc na pierwszym miejscu !
            • yhwh Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 12:28
              po wyjsciu z grupy wpadamy na USA albo jugoli (pozostale dwa zespoly - grecja i
              chiny raczej nie maja sznas na wyjscie z tamtej grupy), zatem awans do "4"
              bedzie bardzo ciezko wywalczyc - bez wzgledu na to z ktorego miejsca wyjdziemy.
              choc teoretycznie lepiej byloby grac z usa
              • Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 15:21
                teoretycznie też wolałbym, żebyśmy wpadli na USA, choć zdołali oni pokonać
                Brazylię, więc stać ich na naprawdę dużo.
                z Jugosławią mieliśmy sparing przed głównymi rozgrywkami i niestety
                umoczyliśmy. niech będzie USA...
              • Gość: ttrraa Re: Volleyball Mundial IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.02, 14:34
                cze - no i nie udało się - hmy?????????
        • Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 08:31
          faciu napisał:

          > Chorwacja poległa !!!!
          > Polska będzie miała srebro albo brąz !!!
          > :))

          po początkowym okresie nerwowej gry w pierszwym secie, później poszło już
          wszystko z górki. 3:0 - to cieszy
          PS. zawsze podobała mi się gra nieobliczalnego, narwanego Arka Gołasia..
    • faciu Re: Volleyball Mundial 06.10.02, 08:04
      yhwh napisał:

      > No to co - jak obstawiacie pierwszą czwórkę?
      > Jakie sznase dajecie Polakom????

      Mają szansę zdążyć dziś na samolot.., a wieczór na pekaesy do domu !!!!
      :))
      • yhwh Re: Volleyball Mundial 08.10.02, 15:59
        ale sie wkurwilem, szkoda gadac!
        • Gość: ttrraa Re: Volleyball Mundial IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.02, 16:40
          nie tylko ty , więc się nie denerwuj , przecież to u polskich teamow normalne
          -------
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka