yhwh 01.10.02, 16:08 No to co - jak obstawiacie pierwszą czwórkę? Jakie sznase dajecie Polakom???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yhwh Re: Volleyball Mundial 01.10.02, 16:11 Moi faworycie to Rosja i Brazylia, czyli finalisci ligi swiatowej, Jugoslawia tez powinna odegrac istotna role no i Argentyna a Polska - moze byc czarnym koniem! Odpowiedz Link Zgłoś
faciu Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 07:08 Chorwacja poległa !!!! Polska będzie miała srebro albo brąz !!! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otho Re: Volleyball Mundial IP: 217.97.141.* 02.10.02, 07:45 Wspaniale grają, oby tak dalej, na mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 08:28 jest dobrze, choć nie podoba mi się Rosja w naszej grupie w II fazie rozgrywek. Hiszpanię i Portugalię powinniśmy ograć, ale Rosja to spora niewiadoma. w grupie tylko jedno zwycięstwo, ale przypominam że w wakacje tego roku podobna sytuacja miała miejsce w rozgrywkach LŚ. i jak to się skończyło??? WYGRALI LŚ!!! nie życzę im powtórzenia tego scenariusza, ale "bracia" ze Wschodu mogą jeszcze w Argentynie pokazać lwi pazur. a my??? jestem umiarkowanym optymistą - myślę, że strefa medalowa jest w naszym zasięgu. tak trzymać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yhwh Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 12:26 Rosja faktycznie rozpoczela cieniutko, ale z grupy wyszli i... nie wiadomo jak bedzie dalej. my powinnismy wyjsc z grupy wlasnie wraz z rosja. hiszpanie i portugalie powinnismy pokonac. a ini cwiercfinalisci to zdecydowanie: Argenbtyna i Włochy, Francja i Brazylia, oraz Jugosławia i USA za naszych trzymam kciuki - wazne aby z grupy wyjsc na pierwszym miejscu ! Odpowiedz Link Zgłoś
yhwh Re: Volleyball Mundial 02.10.02, 12:28 po wyjsciu z grupy wpadamy na USA albo jugoli (pozostale dwa zespoly - grecja i chiny raczej nie maja sznas na wyjscie z tamtej grupy), zatem awans do "4" bedzie bardzo ciezko wywalczyc - bez wzgledu na to z ktorego miejsca wyjdziemy. choc teoretycznie lepiej byloby grac z usa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 15:21 teoretycznie też wolałbym, żebyśmy wpadli na USA, choć zdołali oni pokonać Brazylię, więc stać ich na naprawdę dużo. z Jugosławią mieliśmy sparing przed głównymi rozgrywkami i niestety umoczyliśmy. niech będzie USA... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttrraa Re: Volleyball Mundial IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.02, 14:34 cze - no i nie udało się - hmy????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ptak Re: Volleyball Mundial IP: *.bresa.com.pl 02.10.02, 08:31 faciu napisał: > Chorwacja poległa !!!! > Polska będzie miała srebro albo brąz !!! > :)) po początkowym okresie nerwowej gry w pierszwym secie, później poszło już wszystko z górki. 3:0 - to cieszy PS. zawsze podobała mi się gra nieobliczalnego, narwanego Arka Gołasia.. Odpowiedz Link Zgłoś
faciu Re: Volleyball Mundial 06.10.02, 08:04 yhwh napisał: > No to co - jak obstawiacie pierwszą czwórkę? > Jakie sznase dajecie Polakom???? Mają szansę zdążyć dziś na samolot.., a wieczór na pekaesy do domu !!!! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttrraa Re: Volleyball Mundial IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.02, 16:40 nie tylko ty , więc się nie denerwuj , przecież to u polskich teamow normalne ------- Odpowiedz Link Zgłoś