Gość: Kobietka IP: 83.238.146.* 05.02.06, 21:01 Mam pytanko... Podobno w Osiu jest dobra wrózka? Czy ktoś był u niej i jakie wrażenia? dziekuje i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: edi Re: wrózka IP: 83.238.71.* 05.02.06, 23:04 oj niezła jest...najlepiej jej wychodzi pozycja 69... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 14:52 buhahaha dales ostro do pieca, Odpowiedz Link Zgłoś
mod_licha Re: wrózka 07.02.06, 15:14 Gość portalu: edi napisał(a): > oj niezła jest...najlepiej jej wychodzi pozycja 69... Co za prymityw, debil, idiota, seksiata! No ten post jest nieziemsko zabwany nie ma to jak oczerniać kobiete i robić z niej nic wiecej niż obiekt seksualny <buhaha> Myślcie głową nie penisem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 21:00 ja cie sune, czy ty nie przeginasz. Kurcze wolny kraj, nastepna nawiedzona. Koles poprostu wysmial wrozke i tyle a w jaki sposob to jego sprawa, idz do tej wrozki niech ci tarota postawi albo powrozy z fusow. XXI wiek a tu kurcze pieczone zabobony i inne dziadostwa, skad wy to wszystko bierzecie. Niech kazdy wezmie sprawy w swoje rece a nie opiera sie na pie..ch typu fusy itd. ale w sumie wasz kesz wasza sprawa i wasz problem. I wyluzuj troche z tym seksizmem bo nawiedzonych feministek na tym swiecie juz wystarczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 21:02 i jeszcze jedno piszesz "ruszcie glowa a nie ....." zacytuje ciebie tylko w fragmencie RUSZ GLOWA A NIE JAJNIKAMI to wszystko w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobietka : wrózka IP: 83.238.146.* 07.02.06, 21:33 Co za banda...!!! Ja tylko o wrózke zapytałam..a coz za odpowiedzi dostałam! Wy jesteście jacys inni... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: : wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 21:46 kto ci bedzie tu o wrozce pisal, nikt jej niezna raczej z tego forum, chociaz kilka osob codem moze sie trafi, nie bierz sobie wszystkiego do glowy. Jak chcesz isc do wrozki to idz a nie pytaj sie ludzi z forum, wrozka ma takie same szanse trafic prognoze jak trafic 6-tke w totka. Odpowiedz Link Zgłoś
mod_licha Re: wrózka 07.02.06, 21:55 W przeciw wieństwie do Ciebie ruszam głową i nie śmieje się z byle czego. Niestey musisz się przyzwyczaić, że masz na tym forum wojującą feministkę i w nosie mam czy to wrózka czy czarownica czy szamanka czy pani doktor czy astronautka chodzi i to, że kobieta-człowiek a nie maszynka no seksu oralnego koleś nie ma pojęcia kto to ale przylepia jej łatke no brawo, a jeśli pilisz do wróżbiarstwa to ja w nie nie wierze i nie korzystam ale jaki widzisz ktoś ma na to ochotę ale nie widzę powodu by go wyśmiewać w tak niski prymitywny sposób! A słowa penis się wstydzisz czyżby kompleks ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sun Re: wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 22:07 buhahahaha, ja nie moge pisz wiecej, boki zrywam zabawnie sie czyta twoje opinie :D, kazdej femisnistce wystarczy troche polac a mlyn bedzie sie krecil jak perpetum mobile ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sunday Re: wrózka IP: 82.146.246.* 07.02.06, 22:08 kompleksow nie ma zadnych, ale nie wiem jak to jest u tych wlasnie feministek Odpowiedz Link Zgłoś
mod_licha Re: wrózka 07.02.06, 22:16 Dobrze, że się oboje dobrze bawimy ale podejrzewam, że ja lepiej <buhaha> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maxioo Re: wrózka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 22:20 Może masz rację Mod_licha. Ludzie najlepiej bawią się cudzym kosztem. Poszanowanie czyichś prawd schodzi na plan dalszy. Ty masz swoje racje, inni swoje... Ale najgorsze jest to ,że zawsze kończy się pyskówką! Odpowiedz Link Zgłoś
mod_licha Re: wrózka 07.02.06, 22:31 Gość portalu: Maxioo napisał(a): > Może masz rację Mod_licha. Ludzie najlepiej bawią się cudzym kosztem. > Poszanowanie czyichś prawd schodzi na plan dalszy. Ty masz swoje racje, inni > swoje... Ale najgorsze jest to ,że zawsze kończy się pyskówką Kwestia przyzwyczajenia, ja na drugie mam pyskówka, bronie swoich racji i poglądów, wkurzają mnie pewne postawy i głośno o tym mówie, a na forum pisze bez owijania w bawełnę. -- Wchodzi facet do windy, patrzy a tam schody, myśli... po co mi ta lodówka skoro papierosow nie palę. Jaki z tego morał, - nie stawiaj roweru koło pralki bo się przeziębi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kobietka Re: wrózka IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.06, 18:49 dzięki Mod_licha za wsparcie!!! Zgadzam sie z Tobą i Twoimi poglądami!!! pozdrawiam i trzymaj tak dalej, Myslę, ze rowna z Ciebie BABKA!;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Uwaga Re: wrózka IP: *.petrus.com.pl 15.02.06, 23:18 Zalecam ostrznosc w takich kwestiach jak chodzenie do wrozki, bioenergoterapeuty, itp. Osoby takie sa pod wplywem Zlego Ducha. "Magia" ktora dysponuja pochodzi bezposrednio od Zlego Ducha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świątuś Re: wrózka IP: *.system / *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.06, 18:22 Czytam to i tylko się śmieje, ale najbardziej mnie wypowiedź "uwaga" rozśmieszyła".. to przytoczenie słów z Radia Maryja czy jak? Ludzie chodźcie do tej wróżki ile chcecie, za wizytę bierze 30zł.. dla mnie jest normalną kobieta, ma rodzine itp.. ale czy sprawdza się to co mówi? Ponoć tak, ale słyszałem też, że ludzie po wizycie u wróżki podporządkowywują się temu co im powiedziała i tak sobie ustawiają życie.. Ja tam nigdy nie pójdę i za pewne wiele nie straca.. Bo jak dla mnie to co sie ma stac jest nieprzewidywalne.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wróżka Re: wrózka IP: 83.238.147.* 16.02.06, 18:53 Światuś w poniedziałek nie dojedziesz autobusem z rana .Lepiej kunia zaprządz i wio. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Świątuś Re: wrózka IP: *.system / *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.06, 18:09 no to mi wywróżyłaś.. wiesz nigdzie rano się nie wybieram autobusem.. a rusze konie owszem mechaniczne osobówki.. brawo!! Polecam to wróżkę ;] Odpowiedz Link Zgłoś