Dodaj do ulubionych

Brawa za przepiękne forum

IP: 158.75.47.* 20.05.03, 20:42
Od pewnego czasu śledzę bacznie wątki owego forum. Bajecznie ckliwe wątki,
przesycone celnymi, oryginalnymi i strasznie zabawnymi odpowiedziami.
Naprawdę sporadycznie można znaleźć w sieci taką krainę łagodności i
małomiasteczkowego ciepła. Brawo tak trzymać!

Bądźcie zdrowi i trzymajcie się ciepło!

Ps1. Pegasie no i co z tymi stekami naka z Maćkiem się niepokoją.
Ps2. Fizio złap jakąś rybkę może do tych steków.
Obserwuj wątek
    • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 07:39
      Kurdre ja żadnych steków strusich nie robię i nikogo na nie nie zaprawszałem -
      to na forum zrodził się pomysł i idea strusich steków - ja nawet nigdy strusia
      nie jadłem - ludzie spokojnie. Chyba założe wątek o żabach - zobaczymy czy udka
      żabie też zrobia taką furrorę.
      pozdrawiam i dzięki za dobre słowo.
      • Gość: NIN Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 07:59
        Gość portalu: PEGAS napisał(a):

> Kurdre ja żadnych steków strusich nie robię i nikogo na nie nie zaprawszałem -

> to na forum zrodził się pomysł i idea strusich steków - ja nawet nigdy
        strusia
        > nie jadłem - ludzie spokojnie. Chyba założe wątek o żabach - zobaczymy czy
        udka
        >
        > żabie też zrobia taką furrorę.

struś jest żylasty, mięso włókniste i ciężkostrawne. żaby jedzcie. wszędzie
        pełno i łatwo złapać.
        • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 08:24
          Nie wiem czy mam się obrazić, czy przyklasnąć za ten tekst Grizeldy. Ale co
          tam, już dawno nikt nowy tu nie zaglądał. Welcome to Jamaica.
          • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 08:26
            A jaki jest Wasz stosunek do konsumpcji slimaków?
            • Gość: NIN Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 08:36

> A jaki jest Wasz stosunek do konsumpcji slimaków?

ślimak jak każde zwierzę jeść musi
              • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 10:03
                Gość portalu: NIN napisał(a):

> Gość portalu: PEGAS napisał(a):
                >
                > > A jaki jest Wasz stosunek do konsumpcji slimaków?
                >
                > ślimak jak każde zwierzę jeść musi
                No tego nie da sie przeskoczyć to fakt
                • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 11:33
                  Lubię ślimaki i żaby i strusie.
                  • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 11:58
                    a dżdżownice?
                    • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 21.05.03, 12:21
                      Dżdżownice jem zamiast chipsów (podobno zdrowsze)
                      • naka Re: Brawa za przepiękne forum 21.05.03, 18:31
                        • Gość: Grizelda Re: Brawa za przepiękne forum IP: 158.75.47.* 21.05.03, 19:40
                          Uwielbiam takie niewinne żarciki hi, hi...
                          Pegasie jak dużą masz lodówkę???
                          • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: w3cache.Wabrzezno.com.pl:* 21.05.03, 19:53
                            Nie mam lodówki - mam chłodnie.
                            • Gość: Grizelda Re: Brawa za przepiękne forum IP: 158.75.47.* 21.05.03, 20:04

> Nie mam lodówki - mam chłodnie.

Pakujesz tam strusie w całości (z piórami) czy też poćwiartowane???
                              • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: w3cache.Wabrzezno.com.pl:* 21.05.03, 20:26
                                Moge tam włożyć nawet całą krowę albo i dwie - nie ma problemu.
                                • naka Re: Brawa za przepiękne forum 23.05.03, 10:31
                                  • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 23.05.03, 10:45
                                    Nie to cos znacznie większego?????

• naka Re: Brawa za przepiękne forum 23.05.03, 20:23
                                      • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 26.05.03, 09:40
                                        Przenośna chłodnia Warki na 6 piw ;-))))))))))))
                                        • Gość: Maciek Re: Brawa za przepiękne forum IP: *.ssss.gouv.qc.ca 05.06.03, 13:46
                                          No i co sie stalo z Grizelda ?? Blysnela na naszym forum, zrobila co
                                          poniektorym intrygujace propozycje .... i znikla. A moze zachlystnela sie ( czy
                                          tez moze zachlystla , jak jest wlasciwie ?? ) atmosferka wabrzeskiego forum
                                          i ..........nie wie co dalej :))
                                          • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 09.06.03, 08:08
                                            Zachłysnęła jest poprawnie. Ponabijała się i zwinęła żagle. Mama nadzieję, że
                                            nie wróci. ;-(((((
                                            • Gość: Grizelda Re: Brawa za przepiękne forum IP: 158.75.47.* 24.06.03, 11:26
                                              Gość portalu: Figo napisał(a):

> Mama nadzieję, że
                                              > nie wróci. ;-(((((

Nie smuć się donżułanie he he wróciłam...
                                              • Gość: PEGAS Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 24.06.03, 15:12
                                                I o to mamy kolejne zdrowe podejście do sprawy - kokietowanie naszego
                                                forumowicza Figo - ty to jestes????
                                                • Gość: Figo Re: Brawa za przepiękne forum IP: gateway.d* / 10.3.36.* 25.06.03, 09:28
                                                  ...szczęściarz ????????????
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka