bike-owiec 28.04.10, 23:55 Zapraszam do dyskusji na nowoutworzonym forum rowerowym: www.rowerkitbg.fora.pl/ Jest to następnik wątku"Rowerzyści gromadzicie się gdzieś?" , który to wątek został zapoczątkowany na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj