wislocki12
03.03.18, 01:18
"We wtorek został wybrany szef gdańskiego oddziału Polskiego Radia. Był nim przez... kilkadziesiąt minut! Okazało się, że w przeszłości Grzegorz Sielatycki – bo tak nazywa się niefortunny prezes – był związany z Młodzieżą Wszechpolską. Po tym, jak nominacja Sielatyckiego została wycofana, w PiS trwa poszukiwanie winnych."
To może ja? ;-))
www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/grzegorz-sielatycki-prezesem-radia-przez-kilkadziesiat-minut/4p1m59w