20.03.18, 22:35
"Prokuratura Krajowa wkrótce zdementuje informacje radia TOK FM dotyczące śledztwa smoleńskiego - ustalił portal Niezalezna.pl. Jak podało TOK FM - według opinii biegłych przygotowanej dla prokuratorów prowadzących śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej nie ma dowodów na wybuch, a tym samym na zamach.
Niedługo ukaże się komunikat dementujący rewelacje radia TOK FM - dowiedział się portal Niezalezna.pl"
A dlaczego wkrótce? Nie lepiej od razu? A jak się nie ukaże? :-((

niezalezna.pl/220281-prokuratura-zdementuje-smolenskie-rewelacje-tok-fm-wkrotce-sledczy-wydadza-komunikat
Obserwuj wątek
    • e-zybi Re: Wkrótce? 21.03.18, 06:47
      Sok z brzozy to cenne źródło...ważne aby soku nie podgrzewać ;-)
    • a.sdf.gh.kl Re: Wkrótce? 21.03.18, 14:47
      Wkrótce to będzie po wódce!
      Pij zatem wisłocki do dna
      bo wody ognistej nie zastąpi nawet SPA :-(
      • wislocki12 Prezentacja 21.03.18, 21:06
        Podobno raportu nie będzie... Ma być prezentacja w Power Poincie... ;-))
        PS Zdrowia! ;-)
      • wislocki12 "Przeciąganie smoleńskiej liny trwa" 21.03.18, 22:53
        "Same zarzuty, ale także sposób ich formułowania pokazują jasno – w ekipie rządowej zarysowały się dwa stronnictwa, które mają odmienną wizję tego, co wydarzyło się w Smoleńsku. .
        Z jednej strony mamy Antoniego Macierewicza i jego podkomisję, z którą sympatyzuje "Gazeta Polska", a z drugiej – tygodnik braci Karnowskich oraz prokuraturę, czyli Zbigniewa Ziobrę. Przeciąganie smoleńskiej liny trwa. Każdy ma swoich ekspertów i każdy będzie chciał przekonać do swojej wersji zdarzeń, zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego.

        wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojna-na-smolenskich-ekspertow/ec7fyf8
    • genia50 Re: Wkrótce? 21.03.18, 21:11
      Ciekawe czy oddadzą pieniądze, które poszły na tę szopkę.
      • e-zybi Re: Wkrótce? 22.03.18, 06:03
        Oddadzą...? Każda szopka ma swojego "Jezuska" :-(
    • smieszekleszek Re: Wkrótce? 21.03.18, 22:56
      Potrzebny będzie trybunał stanu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka