wislocki12
20.03.18, 22:35
"Prokuratura Krajowa wkrótce zdementuje informacje radia TOK FM dotyczące śledztwa smoleńskiego - ustalił portal Niezalezna.pl. Jak podało TOK FM - według opinii biegłych przygotowanej dla prokuratorów prowadzących śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej nie ma dowodów na wybuch, a tym samym na zamach.
Niedługo ukaże się komunikat dementujący rewelacje radia TOK FM - dowiedział się portal Niezalezna.pl"
A dlaczego wkrótce? Nie lepiej od razu? A jak się nie ukaże? :-((
niezalezna.pl/220281-prokuratura-zdementuje-smolenskie-rewelacje-tok-fm-wkrotce-sledczy-wydadza-komunikat