Dodaj do ulubionych

Trzęsienie ziemi w PiS

08.02.19, 12:26
"Wieloletni prezes spółki Srebrna Kazimierz Kujda był tajnym współpracownikiem SB. Do agenturalnej przeszłości Kujda przyznał się "Gazecie Wyborczej", do której wysłał oświadczenie. To właśnie Kujda został nagrany, gdy rozmawiał z austriackim biznesmenem o projekcie budowy dwóch bliźniaczych wieżowców w centrum Warszawy. Rozmowę miał prowadzić w imieniu Jarosława Kaczyńskiego, który jest rodzinnie powiązany z Austriakiem."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byly-prezes-spolki-srebrna-kazimierz-kujda-wspolpracowal-z-sb/kpry3gk
Obserwuj wątek
    • anita234 Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 14:50
      To rodzinne powiązanie jest dość luźne, ale bliźniacze wieżowce imieniem bliźniaków Kaczyńskich byłoby na czasie.
      • e-zybi Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 15:05
        Jeszcze tego brakowało, dobrze, że sprawa upadła w zarodku...😉
      • a.sdf.gh.kl Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 16:58
        Najlepiej wieżowce imieniem Bolka (Lechu) i Lolka (Europoseł Lewandowski) Obaj ludzi puszczali w skarpetkach po 1989roku :-( Wokół park im L. Balcerowicza.
        • e-zybi Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 17:16
          Najlepiej gdyby księdzu przestał przesadzać z mszalnym to może i przestałby bredzić 😉
          • anita234 Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 18:19
            Obawiam się, z tego co zauważyłam, że a.sdf.gh.kl jest PiSolubem. I nie przestanie bredzić. Oni już tak mają.
            • a.sdf.gh.kl Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 19:19
              A niedawno w innym wątku POzdrawiałaś mnie :-( U kobiety od miłości do nienawiści tylko jeden maniunu, tyci, tyci kroczek :-(
              • anita234 Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 19:32
                Naprawdę?
                • a.sdf.gh.kl Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 20:03
                  anita234 07.02.19, 14:17
                  Witam. Pozdrawiam serdecznie.
                  Chyba, że... nie wiesz co to "drzewko". Nie umiesz się nim posłużyć?
                  • wislocki12 Rajmund 08.02.19, 21:26
                    Chyba drzewo genealogiczne Kaczyńskich? Z bohaterem Powstania Warszawskiego na Żoliborzu... ;-)
                    • wislocki12 Ciekawe, dlaczego? 08.02.19, 22:39
                      Bracia nie przepadali za nim... Ciekawe, dlaczego? :-(
              • zolza670 Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 20:58
                No i jak to jest mój drogi? "Lubiom" cię te kobiety czy nie? Hmmm...raczej NIE :-(
                • a.sdf.gh.kl Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 22:15
                  Uwielbiajom.
                  • wislocki12 Uwielbiajo... 08.02.19, 22:19
                    To widać, słuchać i czuć! ;-)
                    • x1967x Re: Uwielbiajo... 08.02.19, 22:21
                      u=y
                      • wislocki12 Słychać... 08.02.19, 22:34
                        Też! ;-)
                      • a.sdf.gh.kl Re: Uwielbiajo... 09.02.19, 16:34
                        uwaga = yeti
                        • wislocki12 Yarek 10.02.19, 22:31
                          Raczej Yarek... ;-)
                  • x1967x Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 22:20
                    :-)
              • wislocki12 Góral 08.02.19, 21:27
                Góralu, czy Ci nie żal... ;-)
            • e-zybi Re: Trzęsienie ziemi w PiS 08.02.19, 19:40
              To taka zwarta drużyna... img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201811/1541413285_vspyzg_600.jpg idą jak barany na rzeź ;-)
        • wislocki12 Dwie wieże 08.02.19, 21:29
          Mnie bardziej podobają się wieżowce Leszka i Jarka... ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka