Dodaj do ulubionych

Radio PULS FM

31.08.04, 16:38
CO sądzicie o "odnowionym" radiu PULS FM, zakładając że słuchacie,
przynajmniej teraz po zmianie kierownictwa i załogi??
Obserwuj wątek
    • ispaniola Re: Radio PULS FM 01.09.04, 08:57
      Ja już kiedyś pisałam o tym, w starszym wątku i wtedy wypowiadałam się
      pozytywnie, teraz podtrzymuję swoje zdanie, tym bardziej, że słychać coraz
      więcej zmian i starania, żeby coś w tym radio było prócz muzyki. Coraz bardziej
      podoba mi sie własnie muzyczka, serwis informacyjny jest ciekawy, odważny,
      nawet czasem nie miałabym pojęcia o pewnych miejskich sprawach, planach,
      aferkach, a tak wiem i chyba taka rola lokalnego medium. Fajnie, że to nie
      tylko czytanie lektora, ale i głosy ludzi, o których czytam w gazetach, a nigdy
      nie widziałam i nie słyszłam. Pojawiają sie nowe programy, nowe głosy, choć
      wciąż słychac, że ludzi jest mało, jedna osoba zajmuje się kilkoma sprawami. No
      i trudno nie zauwazyc, że to nowe radio leci wszedzie, w sklepach, w domach,
      samochodach. To chyba dobrze świadczy o nim i o Mielcu, bo nie wszedzie sa
      radia loklane, które są słuchane. Są jednak rzeczy, ktore mi się nie podobają:
      słabo słychac ludzi dzwoniących do konkursu, czasem prawie wcale, programy
      autorkie powinny byc raczej codziennie, a nie tylko w wybrane dni tygodnia, a w
      innych luka. No i przydałoby się więcej wiadomości z regionu, nie tylko z
      Mielca.Przydaloby sie też więcej głosów.
      • yapkovitz Re: Radio PULS FM 01.09.04, 10:43
        Sadze ze slyszalnosc ludzi dzwoniacych do konkursu wynika tylko i wylacznie z
        niewlaczenia tzw "duckera", jezeli ducker nie zostanie waczony wowczas mamy
        taki a nie inny efekt. Czy mala ilosc osob prowadzacych programy to plus czy
        minus? Dla przykladu w Radio Pogoda jest 3 albo 4 osoby prowadzace, sadze ze
        lepiej miec maly, ale zgrany zespol, stworzyc w miare profesjonalna ekipe, od
        ktorej inni beda sie uczyc fachu radiowego. Niestety trzeba troche czasu (pare
        lat) aby z calkowitego ignoranta narodzil sie prawdziwy radiowiec. Bo niestety
        fakt iz ktos siadzie za mikrofonem i mowi do ludzi nie czyni z tej osoby
        radiowca. Praca w radio to odpowiedzialne zajecie, nauka pokory i szacunek dla
        sluchacza. W radio nie ma miejsca na gwiazdorstwo, trzeba caly czas sie uczyc,
        czytac, wyslawiac sie po polskiemu:) Ale sie rozpisalem, ale ja tak widze
        radio, prace w radio. Gdy bede w Mielcu polsucham Pulsa.
        • ispaniola Re: Radio PULS FM 01.09.04, 11:12
          Choć naprawde bardzo dobrze myślę o ludziach prowadzacych teraz to radio -
          trochę mam pretensje, że po awarii telefonu kilka dni temu wciąz słabo slychać.
          Nie wiem na czym polegała na awaria, do ktorej sie otwarcie przyznali, czy to
          ducker czy nie, bo sie nie znam, ale mozna by w najbliższym czasie cos
          poprawić, bo wczesniej było słychac dobrze dzwoniących, to ważne. Sama nie wiem
          czy mało osób to wada czy zaleta, ale chyba jesli więcej głosow - większa
          róznorodność i byłoby ciekawiej. Tutaj ja nie wyczuwam gwiazdorstwa, na pewno
          nie, raczej jakąś pomysłowośc, staranie, ale może własnie to, że te pomysły
          realizuje garsteczka osób sprawia, że chciałoby sie juz usłyszec już kogoś
          nowego. Choć może i niekoniecznie, sama już nie wiem, nie znam sie na tym...
          • karma1 Re: Radio PULS FM 01.09.04, 18:12
            W przeciwieństwie do poprzedniego forum na temat radia(którego, szczerze się
            przyznam nie zauważyłem) bardziej interesują mnie opinie co Mielczanie
            chcieliby usłyszeć w swoim radiu, co im się podoba a co trzeba zmienic. OD razu
            powiem, że nie pracuję w radiu, ale akurat pracowałem w kilku
            rozgłośniach "niemieleckich", choć jestem z Mielca. Wiem jednak co nieco, i już
            spieszę donieść, że sprawa z potwornym długiem do spłacenia po
            poprzednich "rzadzących" (czyt. Gustek C.) to prawda, przy czym ja słyszałem że
            jest (było) tego nawet 700 tys PLN, więc niestety faktycznie pracują tam teraz
            zapaleńcy pracujący za darmo albo za grosze i dlatego jest ich mało. Dlatego
            nie ma np. ekipy tychnicznej, która natychmiast reagowałaby na awarie i usterki
            (odnośnie telefonów np) no i cala sprawa z "niedociągnieciami"
            czy "amatorstwem" też jest faktem, ale wynika własnie z tego że ludzie
            są "świezi" (tak się odmienia słow świeży??) i musza robić po kika rzeczy
            jednocześnie, a to bynajmniej nie pomaga w robieniu czegoś dobrze, kiedy ma się
            kilka spraw na głowie. A więc - jak Waszym zdaniem powinno wyglądac (słychać)
            to radio, oczywiście mierząc siły na zamiary (bez głupiego porównywania z
            RMFem - nawiązując do czyjejś wypowiedzi z tamtego forum - w RMFie jeden wóz
            satelitarny kosztuje więcej niż cały sprzet w radiu PULS FM, a tych wozów RMF
            ma 3, a o rescze sprzętu nie wspomnę, więc radzę "znawcom" nie wypowiadać się
            na temat zaplecza technicznego, mając o tym takie pojęcie ja indiański
            czarownik o fizycje jądrowej).Pozdrawiam
    • gslawik Re: Radio PULS FM 15.09.04, 10:23
      hmmm - miejmy nadzieję że wiecznie żywy duch obywatela GC nie dostanie się tym
      razem do radia i nie spieprzy kolejny raz...
      A tak poważnie - fajne radyjko, chociaż czasem wkurzające. W dobie kiedy tuki
      mieleckie padły (TVK MEDIA PLUS), kiedy jedne gazety robią przedruki z innych a
      sławne Korso jest monopolistą - medium takie jak Puls FM jest jak najbardziej
      potrzebne.
      Wierzący niech się modlą o jego powodzenie i wyjście z długów, a niewierzący
      niech składają datki, albo wykupuja reklamy.
      Od krytykowania są krytycy (a to są ludzie, którzy się na czymś znają).
      Krytykanci nie powinni mieć prawa głowsu, bo skrytykować można wszystko i
      wszystkich, tylko jaki to efekt przyniesie?

A jeśli mowa o radiu, to może ktoś wie co z telewizją? Czemu to padło? czy są
      perspektywy na nową?
    • pieszczoszka13 Re: Radio PULS FM 04.10.04, 21:08
      Jest o wiele ciekawiej niz przedtem i wogole muzyke graja na czasie, modna nie
      taka "pierwsza lepsza" jak dawniej... Chociaz zdarzaja sie wyjatki, jak zaloga
      zasnie, to czasem leca jakies brednie ale zdarza sie to na szczescie coraz
      rzadziej.... slucham radia duzo czesciej niz kiedys, podoba mi sie nie ukrywam:)
    • ispaniola Re: Radio PULS FM 15.10.04, 08:52
      Mieleckie radio jest w internecie!!!!Wprawdzie nie jest tak do końca "live", bo
      jest pewne opóźnienie, przynajmniej u mnie ;-)))Ale cieszę się. Teraz podczas
      wyjazdów będę wiedziała co się dzieje w Mielcu i okolicach!
            • afrodyt1 Re: Radio PULS FM 18.10.04, 18:52
              ludwik 16 to jakis koles walniety tak samo w tym jak i wpoprzednim forum pisze
              głupoty. Tak naprawde to na niczym sie nie znasz tylko krytykować umiesz. Jak
              takiś cwany to sam coś stwórz i się wykaż cwaniaczku. Prawda jest taka że
              garstka ludzi tworzy obecnie radio najlepsze w regionie pod względem muzycznym
              i programowym. Programy są ciekawe, z poczuciem humoru a nie jak w innych
              stacjach klimat grobowej deski. Strona www. jest często aktualizowana coś się
              dzieje, nawet w necie ich słychać, a taką leliwe nie. Także apeluje do
              wszystkich nie piszczcie głupot jak się nie znacie.
            • karma1 Re: Radio PULS FM 19.10.04, 14:20
              Ty, Ludwik, jak Ci tak bardzo żal to nie słuchaj, ktoś Cie zmusza?? Ty się
              poczujesz lepiej (bo CI nie będzie już żal) i wszyscy przy okazji (bo nie będa
              musieli czytać Twoich wypocin). No chyba, że musisz słuchać, np. z urzędu bo
              taki masz zawód .... podsłuchiwacz..:)
    • basiuczek Re: Radio PULS FM 20.10.04, 07:04
      Nareszcie! Znalazlem mieleckie radio na internecie.Wzruszony,tu na obczyznie w
      poblizu indianskich rezerwatow poslucham czegos z nad Wisloki.Jest juz, dziala
      i co slysze:
      S. Gwen - whot You waiting for -
      z
      T. Tuner - open arms -
      to jest
      S.Twin - party for two -
      ale jak masz ochote to
      E. Prydz - call on me -
      wtedy
      V. Ninja - when indian cry -
      to poczujesz sie
      Sheether - fine again -
      a gdzie nadwisloczane nutki?
      Eminem - just lose it -
      Ale i tak dobrze, bo czasem troszke po polskiemu zaspiewaja.
      • ispaniola Re: Radio PULS FM 20.10.04, 09:23
        Myślicie, że tu nad Wisłoką są zespoły, które mają juz tak dobre utwory, że
        mozna je puszczac w radio? Być może! Podajcie przykłady, sama jestem ciekawa.
        Wprawdzie słyszałam popisy niekórych mieleckich zespołów na imprezach, ale
        akurat tych nie chciałabym słyszeć w radio ;)))))Ale fakt, że jakoś tym tematem
        nie interesowałam się aż tak, żeby wskazac konkretny, ktory mnie zachwycił (
        chyba nawet takiego nie było) albo przeraził. No ale promujcie te dobre,
        podajcie nazwy na forum!!!
        • basiuczek Re: Radio PULS FM 20.10.04, 15:34
          Droga Ispaniolo!
          Idea "nutek znad Wisloki" moze wykroczyla poza normy przyjete w internetowych
          forach ale mialem na mysli wiecej rodzimych (krajowych,polskich) produkcji
          muzycznych (starszych i nowszych),bo sluchajac wiekszosci polskich stacji
          radiowych trudno znalesc roznice miedzy nimi i tutejszym(gdzie mieszkam) anglo-
          jezycznym jazgotem.Zastrzegam , ze daleki jestem od krytyki samej idei radia
          regionalnego,tylko amerykanizacja moim zdaniem przekracza granice zdrowego
          rozsadku i ogranicza grono sluchaczy do grupy odbiorcow mlodziezowych
          (nastoletnich - byc moze).
          • ispaniola Re: Radio PULS FM 20.10.04, 16:48
            Ach, wystarczyło napisać "znad Wisły" i już byłoby szersze pojęcie :-))))))Tak
            czy inaczej, nie uważam, żeby to akurat radio było
            specjalnie "zamerykanizowane". Mnie się podoba to, że jest i dużo w "jezyku
            muzyki" czyli po angielsku, bo niewątpliwie trudno się kłócic z całym światem i
            takiej unikać, (to by wykraczało poza granice zdrowego rozsądku w dzisiejszych
            czasach), ale jest i bardzo duzo po polsku ( nawet jest specjalna audycja dla
            wielbicieli polskiej muzyki). Są stare i nowe piosenki, w różnych językach, a
            radia słucha nie tylko np. moja mama, ale i sąsiadka, starsza od niej o dobre
            15 lat. Sądzę, że właśnie tym to radio różni się od innych, własnie to
            zróznicowanie muzyczne dostrzegła ostatnio np. moja mama, która i od nowych
            przebojów nie stroni. No może clubbingu by nie zniosła, ale clubbingowej listy
            po prostu nie słucha :-)))))))
            • basiuczek Re: Radio PULS FM 21.10.04, 04:49
              Byc moze,widocznie musze znalesc wiecej czasu na wysluchanie Pulsa.
              Myslalem ,ze muzyka nie potrzebuje jezyka i rozumie sie,czuje i slucha
              niezaleznie od slowa pisanego lub mowionego i w tym zdaje sie jest przewaga tej
              sztuki nad slowem pisanym czy mowionym.Nie bede sie rozwodzil nad sztuka
              plastyczna choc ta rowniez jest raczej "bezjezykowa".
              Asta la vista seniorita Ispaniola.
              • ispaniola ładnie napisałeś 21.10.04, 08:44
                :-)))))))))))))))))

Ładnie to napisałeś o muzyce, w pewnym sensie jest "bezjęzykowa", ale chyba
                dziś to raczej ta poważna, albo typowo instrumentalna, bo jesli wokalista np. z
                Polski chce robić karierę światową spiewa nie po polsku, ale po angielsku, więc
                chyba jakies to znaczenie ma. A ja na przykład bardzo lubię śpiewaną po włosku
                czy hiszpańsku :-)A zreszta wszystko zalezy od utworu, czasem piosenka jest tak
                cudna, że śpiewana w esperanto budzi emocje, a czasem tak beznadziejna, że jej
                ani angielski ani najlepszy tekśiarz nie pomoże, więc w tym sensie
                jest "bezjęzykowa".
    • karma1 Re: Radio PULS FM 15.02.05, 21:36
      NO cóz, zbliża się niedługo rocznica "nowego" radia PULS FM. Ja znów
      tradycyjnie wkłądam kij w mrowisko z zapytaniem, czy wasze oczekiwania w
      stiosunku do radia się spełniły czy wprost przeciwnie, zawiedliście sie.
        • karma1 Re: Radio PULS FM 16.02.05, 23:52
          Wiadomosci to się zgodze, ale jeśli chodzi o prowadzących to bez przesady,
          poranki są niezłe, potem też da sie posłuchac, Wałek no to jedni za nim
          przepadaja inni wprost przeceiwnie, ale znów nie jest taki tragiczny,
          Szelongiweicz tez fajnie prowadzi listę i w czwartki wieczorem, tak ja to
          przynajmniej odbieram
          • ispaniola Re: Radio PULS FM 17.02.05, 07:57
            Ja tradycyjnie w ogóle odradzam przesadę: wiadomości słucha się normalnie, jak
            każdych innych w radio, nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie odstawały.
            Mertytorycznie są nawet dobre, ciekawie zrobione z sondami, różnymi
            wypowiedziami, różnorodne, trudno byłoby mi sie przyczepić do czegoś. Wielu
            ludzi dyskutuje o tym, co usłyszało w tych serwisach, budzą emocje, słychac to
            na co dzień w pracy, a nawet w ...szpitalu, sama słyszłam ;-), są, moim
            zdaniem, w tym mieście dobrym źródłem informacji. Zgodzę się, że tam ostatnio z
            serwisu odeszła jakaś dziewczyna i wskoczyła nowa, która się wbija w rytm
            czytania, ale myślę, że robi to raczej szybko, poza tym miły głos. Ja słucham
            tego radia cały czas, bo mnie się po prostu podoba jako całość. Pewnie, że
            zawsze mozna sie przyczepić do czegoś, ale ja czepialstwo odpuszczam. To cud,
            że to radio w Mielcu działa, zważywszy na znaną na forum sytuacje finansową.
            • roni33 Re: Radio PULS FM 17.02.05, 09:46
              ja też raczej nie lubie czepialstwa i tego nie robię.
              Napisałem "niektórzy"prowadzący, a to znaczy "nie wszyscy"
              Nie będę pisał po nazwisku o kogo mi chodzi konkretnie
              bo nie chcę kogoś urazić

pozdrawiam
    • karma1 Re: Radio PULS FM 21.04.05, 20:22
      Czy ktoś zauważył, że mija rok od "odrodzenia" radia PULS FM, niektórzy nie
      dawali mu nawet roku,a tu proszę - gra. Może to nie drugi RMF ale przecież nie
      o to chodzi. A czy ktoś z szanownych forumowiczów słucha jeszcze naszego
      radia?? Szacuneczek
      • tot1 Re: Radio PULS FM 25.04.05, 13:41
        Niestety dla mnie to dalej co najwyżej średnio. Przepraszam, ale tak
        to wygląda. Do tego nie bardzo znają ustawę o radiofoni i telewizji.
        Osoba która czyta wiadomości nie może (!!!) występować w reklamie. Niestety
        w PULS-sie tak właśnie się robi. Efekt jest taki że słuchając tej samej
        pani w wiadomościach a potem w reklamie nie bardzo wiemy czy to
        co mówi to fakt (bo zakładam że takie są podawane w wiadomościach)
        czy też jest to już tylko i wyłącznie hasło reklamowe, a więc nie wiem czy
        sklep dajmy na to "U Dziadka" sprzedaje tylko świeże wędliny
        bo tak wynika z jakichś przeprowadzonych badań, czy tak pani od wiadomości
        podaje, bo pan ze sklepu jej za to zapłacił. Aż dziwne że do tej pory
        KRRiT nie nałożyła na nich kary.
        Poza tym moze być (?)
        • karma1 Re: Radio PULS FM 25.04.05, 14:41
          A może skoro kolega "tot" jak taki uczony i "obyty" pomoże im, oczywiscie za
          darmo, bo tam większosć to społecznicy, którzy próbują wyciągnac radio z bagna
          po poprzednich zarzadzajacych. Czemu nikt nie napisze aby ukarać tych co
          doporwadzili radio do ruiny, którzy nakradli, narobili długów, również zapewne
          w stosunku do KRRiT i są bezkarni?? A ludzi, których próbują "dokładając do
          interesu" coś w Mielcu zrobić jeden czy drugi frustrat, który tylko umie
          narzekać że w Mielcu nic się nie dzieje, potrafią tylko krytykowac i wytykać
          błędy nie mając pojęci z jakimi oni porblemami moga się borykac. Widze, że
          kolega "tot" to prawdziwy lokalny patriota, zamiast cieszyć się że coś sie
          rusza i że w Mielcu coś się też potrafi dziać potrafi tylko pod kimś dołki
          kopac. Ale przypome koledze, stare powiedzenie - kto pod kim dołki kopie, sam w
          nie wpada. Poza tym, ja i pewnie więszość ludzi potrafi odróznić serwis
          informacyjny od reklamy, bo zarówno jedne jak i drugie są odpoiwednio
          wczesniej "ogłoszone", co jest co. No ale skoro kolega "tot" nie potrafi
          rozróżnic jednego od drugiego to juz wszystko rozumiem i dalszy komentarz
          wydaje mi się zbędny.
          • tot1 Re: Radio PULS FM 25.04.05, 15:09
            Drogi karma1, zupełnie nie rozumiem twojego zdenerwowania. Ktoś zadał
            pytanie, ktoś napisał swoje zdanie. I to wszystko. Myślę że nikogo
            nie obraziłem, bo i takiego zamiaru nie miałem. Nie interesuje mnie
            z jakimi problemami się borykają bo nie moja to sprawa. A prawo obowiązuje
            wszystkich. I wcale nie twierdzę że ci co dorowadzili do ruiny tą firmę
            powinni być bezkarni. Wręcz przeciwnie. Jednak jeszcze raz i z całą
            stanowczością stwierdzam że prawo jest takie samo dla wszystkich. Pani Krysia Czubówna musiała zrezygnować z prowadzenia "PANORAMY" aby móc reklamować TP.SA
            A przecież wg twojego myślenia nie musiała bo przecież wszyscy wiedzą
            kiedy jest PANORAMA a kiedy reklama. Ale cóż, na tym forum nie ma dyskusji.
            Można jedynie przytakliwać i klaskać, bo przeciwnie jest się albo złośliwym
            albo "antypatriotą".
            Drogi KARMA1, nie jestem sfrustrowany i daleko mi do tego. Nie narzekam
            tylko zabieram głos w dyskusji (jeżeli to można tak nazwać). I nie kopię
            dołków pod nikim. Po prostu zwracam uwagę na problem. Nie złośliwie ale
            żeby ktoś wyciągną z tego wnioski. I nie obrażam wszystkich którzy mają inne
            zdanie tak jak ty to czynisz.
            A co do działania społecznego to do Twojej wiadomości też działam społecznie
            i też próbuję zrobić coś w tym mieście.
            • karma1 Re: Radio PULS FM 26.04.05, 11:07
              Acha, to teraz nazywa się to zwracanie uwagi na problem?? Pozwól, że CIę
              zacytuję "Aż dziwne że do tej pory KRRiT nie nałożyła na nich kary"" A więc to
              jest dla Ciebie ten problem, tak?? Bo jeszcze KRRiT nie "dobrało im się do
              tyłka" i to jest dla Ciebie wielkim problemem?? Gdyby CI faktycznie zalezało na
              tym, żeby zwrócić im uwage na problem, to chyba wiesz gdzie znajduje sięradio i
              jak się z nimi skontakotować?? No chyba, że im wczesniej zwróciłeś uwagą, a oni
              nic sobie z tego nie robili i dalej "łamali prawo" wiec wedy zwracam honor-
              wtedy owszem można zwracac uwagę na problem na forum publicznym. A tak to
              wyglada mi to na zwykłe "donosicielstwo". Cieszę się, że się udzielasz
              społecznie, ale tym bardziej dziwi mnie, że tak chętnie wytykasz czyjeś błędy
              od razu na forum publicznym?? A może to zwykłą zadrość "społecznika"??
              Pozdrawiam
      • r.ketrzynski Re: Radio PULS FM 09.05.05, 07:20
        Mówcie (piszcie) co chcecie a mi tu dobrze :) Pracuje mi się tu rewelacyjnie!!
        nie chciałbym żeby się z PULSa zrobił RMF. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza
        pesymistów !! ./Rysiek
      • gslawik Re: Radio PULS FM 13.05.05, 23:09
        Ale sie czepiacie! Niech ktoś spróbuje zrobić inne radio - lepsze! Niech
        krzykacze zajmą sie łopatami, bo rondo krasnoludków na Kilińskiego zostało
        rozkopane...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka