wislocki12
02.09.19, 21:41
"Szef rządu był pytany na konferencji w Józefowie pod Warszawą, czy liczy na to, że jeszcze przed wyborami uda się rozwiązać kwestie wiz do Stanów Zjednoczonych.
Nie wiem, czy przed wyborami, ale dzisiaj rozmawiałem z wiceprezydentem Pence'em i rozmawialiśmy również o tym i powiedział mi, że jesteśmy na bardzo dobrej drodze, żeby w krótkim czasie rozwiązać ten problem, żeby nie było już wiz do Stanów Zjednoczonych.
- powiedział premier Morawiecki."
niezalezna.pl/286317-wizy-do-usa-juz-wkrotce-nie-beda-potrzebne-wiceprezydent-pence-uchyla-rabka-tajemnicy