Dodaj do ulubionych

piechowicz ginekolog

21.11.12, 16:39
Jestem z Dębicy.
Kto poleca Piechowicza ? W jakie dni przyjmuje, ile kosztuje wizyta? Zależy mi na usg piersi.
Ponadto Chciałabym znaleźć dobrego endokrynologa , może być Tarnów lub Kraków.
Obserwuj wątek
    • dziubasekk Re: piechowicz ginekolog 16.12.12, 22:25
      Ja byłam 2 razy u Piechowicza i nie polecam. Wizyta 100 zł, z usg. Nie wiem jak z usg piersi, bo u niego nigdy nie robiłam. Przyjmuje chyba we wtorki i czwartki od 16-18.00, nie trzeba się umawiać.
      Co do endokrynologa to do mogę polecić dr Józefa Krzysiek. On przyjmuje w Krakowie, ale raz w miesiącu jest w Dębicy - w przychodni Centrum na ul. Krakowskiej. Zadzwoń i się dopytaj. Wizyta z tego co pamiętam ok 100 zł (ale to było jakieś 3 lata temu)
      • pamka-82 Re: piechowicz ginekolog 31.12.12, 07:26
        Ja jestem bardzo zadowolona. Lekarz jest konkretny. Nie będzie Cię głaskał po główce zapewniając, że wszystko OK bo nie taka jego rola. Usłyszysz wprost- jest tak i tak. Prowadził moją ciążę i podczas porodu był przy mnie cały czas (może dlatego, że poród zbyt wczesny), podjął w odpowiedniej chwili decyzję o cesarce i konkretnie wytłumaczył mojemu męzowi co się dzieje. Polecam jeśli zależy Ci na fachowości!
        • dziubasekk Re: piechowicz ginekolog 06.01.13, 11:08
          No właśnie w tym problem, że cały czas mówił mi, że wszystko ok, a jak się później okazało nie było. I to nie był problem nabyty w danym momencie, tylko taki z którym męczyłam się od długiego czasu...
      • alex7m Re: piechowicz ginekolog 09.01.13, 12:56
        Dziękuję za wskazówki jeśli chodzi o endokrynologa. Na pewno skorzystam , ponieważ jestem na etapie poszukiwań lekarza tej specjalności (teraz leczę się w Rzeszowie). Marzeniem byłoby znaleźć takiego , który dobierze idealną dawkę hormonu . Nie ma żartów jeśli jest inaczej. Wtedy organizm od razu reaguje , niekoniecznie na korzyść.
    • edytanoculak Re: piechowicz ginekolog 11.01.13, 23:28
      Dobrze mieć przy sobie podczas całego badania i zabiegów osobę bliską.Ja miałam mieć usuwaną macice i jajniki z powodu mięśniaka 7 cm i endometrium 2 cm.byliśmy z mężem u ginekologa bo zawsze jest przy mnie nie za parawanem był też przy porodach lepsze jest podejście lekarza a mamy prawo do obecności nawet podczas zabiegów w szpitalach.Mąż właśnie spytał o nie operacyjne leczenie bo ja byłam w szoku po diagnozie dlatego powinno mieć sie osobę bliską przy całym badaniu,bo jak można się wstydzić męża.Polecił leczeni O.Bonifratrzy i to było wspaniale po dwóch latach mam mniejszego mięśniaka i skończyły się krwotoczne okresy nie będzie operacji.Nie powinno się za często chodzić do ginekologa raz na dwa lata i do gabinetu prywatnego z partnerem i gdzie nie ma przepływu wielkiego pacjentek mniejsze ryzyko złapania brodawczaka,bakterii i innych wirusów zaraz przy badaniu pobiera cytologię.Wiem że ginekolodzy to skrytykują bo osoba bliska to niewygodny świadek i chodzić każą częściej bo to kasa dla nich!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka