Dodaj do ulubionych

Polityczny szpagat

06.04.20, 21:46
Gowin wykonał polityczny szpagat. Bo choć on sam nie zagłosuje za poprawką, dzięki której PiS będzie mógł przeforsować wybory korespondencyjne 10 maja, to już jego posłowie zagłosują za tą zmianą. Dziwna to sytuacja, kiedy ktoś uważa, że coś jest złe, podaje się nawet do dymisji z tego powodu, ale reszcie mówi: głosujcie. Po czym w imię Zjednoczonej Prawicy informuje, że Porozumienie pozostaje w koalicji z PiS."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-gowin-podal-sie-do-dymisji-agnieszka-burzynska-komentuje/0mze5sd?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Polityczny szpagat 07.04.20, 05:36
   Jest politykiem (teraz bardziej pasuje powiedzieć...BYŁ) znanym z dziwnych pomysłów, ucieczek w obliczu zagrożenia i zmian barw. Dał ograć się jak dziecko, innymi słowy "zakiwał się sam na boisku i przewrócił o własne nogi". Z tego "rozkroku" trudno będzie podnieść się Gowinowi...a prezes ciągle górą www.youtube.com/watch?v=PkisoC4cBVU ;-)
  • e-zybi Re: Polityczny szpagat 07.04.20, 18:58
   "Projekt ustawy autorstwa PiS w obecnym kształcie WYMUSZA na wszystkich uprawnionych do głosowania, zwrócenie karty do głosowania pod karą 3 lat więzienia."
   Myślę, że wyniki wyborów nie będą zaskoczeniem bo jakby co, to...;-)

   naszapolska.pl/2020/04/06/alez-samoboj-trzy-lata-wiezienia-za-nieglosowanie/?fbclid=IwAR3ffy-0LYl4WroKb9su2mxFJBVX62Q1JsuHCZ1fHy3ZRGIkmlVkkvCupKI
   • e-zybi Re: Polityczny szpagat 08.04.20, 12:50
    to... "Głosowanie korespondencyjne "grozi sfałszowaniem". Krystyna Pawłowicz w 2013 roku"
    "22 października 2013 roku posłanka PiS stanowczo krytykowała ideę głosowania korespondencyjnego. Nagranie przypomniane teraz przez internautów prezentuje wystąpienie Krystyny Pawłowicz w trakcie debaty nad sprawozdaniem Komisji o projekcie ustawy o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób.
    Posłanka argumentowała, że głosowanie korespondencyjne narusza zasadę tajności wyborów. Pawłowicz podkreślała, że w takim systemie łatwo o odtajnienie lub sfałszowanie głosów w drodze do wyborczego pudła. W dalszej części wypowiedzi posłanka PiS ostrzegała przed możliwym handlem głosami."
    Myślę, że komentarz zbędny...:-(

    www.o2.pl/artykul/glosowanie-korespondencyjne-grozi-sfalszowaniem-krystyna-pawlowicz-w-2013-roku-6497614626469505a

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka