Dodaj do ulubionych

Łaskawca za 500+?

18.11.20, 21:58
"Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek poinformował, że podpisał rozporządzenie dotyczące wsparcia nauczycieli w nauce zdalnej. Zgodnie z nim nauczyciele będę mieli dofinansowanie do 500 zł zakupu sprzętu do nauki zdalnej: akcesoriów komputerowych lub oprogramowania."
Myślę, że każdy nauczyciel (uczniowie zresztą też) powinien otrzymać równowartość sprzętu do nauczania zdalnego. Przecież nie jest jego obowiązkiem kupować komputer, oprogramowanie i drukarkę, że o kamerze i mikrofonie itp. nawet już nie wspomnę. ;-)

niezalezna.pl/364638-wsparcie-dla-nauczycieli-z-podpisem-ministra
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Łaskawca za 500+? 19.11.20, 19:46
      "Czarnek długo ministrem nie pozostanie. To jest człowiek, który zaczął swoje urzędowanie od działań represyjnych, od gróźb wobec uniwersytetów i nauczycieli. Przy takim podejściu trudno jest zarządzać oświatą i szkolnictwem wyższym. - powiedział Piotr Szumlewicz z rady konsultacyjnej Strajku Kobiet. - Z tego, co widać, to on ma kompetencje jedynie w jakimś zamordystycznym zarządzaniu. To jest jeden z najgorzej merytorycznie przygotowanych ministrów, nawet jak na standardy PiS. Myślę, że się skończy jego dymisją - mówił Szumlewicz."

      www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/strajk-kobiet-szumlewicz-czarnek-dlugo-nie-pozostanie-ministrem/9ld9yy3,79cfc278

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka