Dodaj do ulubionych

Coś się psuje...

27.01.21, 23:14
"Coś niepokojącego dzieje się ostatnio z tymi wybrańcami narodu, którzy wygrali władzę, bo obiecywali bardziej niż poprzednicy służyć suwerenowi. Zupełnie jakby poruszali się w jakiejś pandemicznej mgle, która unieważnia stare zasady bycia w polityce – pisze Katarzyna Kozłowska, redaktor naczelna Faktu.
Najpierw posłanka Jadwiga Emilewicz zabrała dzieci na ośnieżone stoki, gdy jej koledzy z partii rządzącej kazali Polakom siedzieć w domach. Pani Emilewicz, która z początku nie widziała w swojej decyzji niczego złego, z czasem zaczęła tłumaczyć, że to instynkt macierzyński wziął górę nad polityką… Podobnie dzieje się teraz z posłem Zbigniewem Girzyńskim. On też nie widzi problemu w tym, że zaszczepił się bez kolejki, pomiędzy etapami. Zarazem w jego wypowiedziach daje się słyszeć, że on także nad rolę polityka przedłożył inną rolę. W tym przypadku naukowca, któremu przysługiwał szybszy niż innym dostęp do szczepionki przeciw COVID-19 (choć i to jest nieco naciągane, bowiem poseł Girzyński wykłada historię, a nie bada medyczne zagadnienia z przyszłymi lekarzami)."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/girzynski-i-emilewicz-zapomnieli-ze-politykom-wolno-mniej-komentarz-faktu/eqvx5jw
Obserwuj wątek
  • exbenek Re: Coś się psuje... 28.01.21, 07:28
   W historii nic nowego . "Panowie" od nadmiaru władzy "oczadzieli" . PO poległo na tym , PIS też polegnie . Za dużo tu tych "przypadków oczadzenia" . Sami sobie przygotowali bat na d..y . Rozporządzenia . Gdy pożegnają się ze swoimi stołkami , będą od razu skarżeni o zaniedbania i łamanie prawa . Każdy mandat w związku z pracą knajp ,hoteli czy pensjonatów to dowód . Orzeczenia sądów to pokazują dobitnie . Problem w tym ,że fakt odsunięcia PIS od koryta nie zakończy tego . Czeka nas fala procesów o odszkodowania . Nielegalnie zakazano czegoś ,co jest dozwolone aktem prawnym wyższego rzędu . Tak się kończą rządy cajmerów i jełopów z krzywymi berecikami . Trzeba będzie za zachciewajki " panów prawdziwych patryjotów" zapĺacić .
   Najgorsze jest to ,że teraz już PISokomuna nie ma z kim odnosić "niespotykanych w historii sukcesów" .W UE jesteśmy w "czarnej d...e " . W USA nie tylko w czarnej ,ale jeszcze uwalonej ,przez naszych pisowskich polityków i "dyplomatów" . .... A przeszło dwa lata im zostaje do wyborów , i "prawiekról" wywali jeszcze niejedną furę z gnojem na Polaków....
   • wislocki12 Re: Coś się psuje... 28.01.21, 12:57
    Masz Rację. "Popisy" Kaczyńskiego, Terleckiego, Brudzińskiego, Dudy, Suskiego, Girzyńskiego, Przyłęckiej, Ziobry i inych "polityków" PiSu przekroczyły już wszelkie granice! :-(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka