Dodaj do ulubionych

Ta zniewaga...

22.03.21, 20:50
"Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ uważa, że Jakub Ż. znieważył prezydenta poprzez nazwanie go "debilem" w mediach społecznościowych. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu w połowie marca - informuje portal wpolityce.pl. Pisarz odniósł się do sytuacji, mówiąc przy tym, że o akcie dowiedział się nie za pomocą pisma, a z internetu."

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/prokuratura-oskarza-znanego-pisarza-za-nazwanie-andrzeja-dudy-debilem/8p3h7vc,79cfc278
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Ta zniewaga... 22.03.21, 21:45
   "Andrzej Duda, Prezydent Polski, napisał na Twitterze, że czeka na nominację Joe Bidena, prezydenta-elekta USA, przez Kolegium Elektorskie. Jestem absolwentem american studies na Uniwersytecie Jagiellońskim w stopniu magistra. Co prawda polityka USA i sprawy tego kraju dzisiaj są jedynie moim hobby, ale nigdy nie słyszałem, aby w amerykańskim procesie wyborczym było coś takiego, jak „nominacja przez Kolegium Elektorskie”. Biden wygrał wybory. Zdobył 290 pewnych głosów elektorskich, ostatecznie, po ponownym przeliczeniu głosów w Georgii, zdobędzie ich zapewne 306, by wygrać, potrzebował 270. Prezydenta-elekta w USA „obwieszczają” agencje prasowe, nie ma żadnego federalnego, centralnego ciała ani urzędu, w którego gestii leży owo obwieszczenie. Wszystko co następuje od dzisiaj - doliczenie reszty głosów, głosowania elektorskie - to czysta formalność. Joe Biden jest 46 prezydentem USA. Andrzej Duda jest debilem. – napisał Żulczyk na facebooku."

   wpolityce.pl/kryminal/544107-nasz-news-pisarz-zniewazyl-prezydenta-jest-akt-oskarzenia
  • wislocki12 Re: Ta zniewaga... 23.03.21, 20:22
   "Wiktoria K. winna znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy na wiecu wyborczym w Nowej Soli (woj. lubuskie) – tak zdecydował zielonogórski Sąd Okręgowy. Jednocześnie sąd warunkowo umorzył postępowanie karne i zwolnił młodą kobietę z kosztów procesu."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wiktoria-k-winna-zniewazenia-prezydenta-andrzeja-dudy-na-wiecu-w-nowej-soli/964ee91

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka