Dodaj do ulubionych

Obalić rząd!

03.05.21, 23:48
"Z Andrzejem Maciejewskim, politologiem z Instytutu Sobieskiego, rozmawia Mariusz Kamieniecki.
(...)
Politycy opozycji mają świadomość, że jeżeli w najbliższych tygodniach czy miesiącach nie doprowadzą do obalenia rządu i do przyspieszonych wyborów, to ich szanse na wygranie wyborów i przejęcie władzy za dwa lata znacząco zmaleją. Warto też przypomnieć, że w ostatnim, covidowym roku na wsparcie polskiej gospodarki – w różnych formach tarcz, dotacji itd. – rząd przeznaczył blisko 200 miliardów złotych, tymczasem jeśli chodzi o budżet unijny, to mówimy tu o kwocie 770 miliardów złotych dla Polski. Opozycja ma świadomość, że Polacy zapamiętają tych, którzy będą o tych środkach mówić i będą tymi środkami dysponować, a jednocześnie w sposób uprawniony będą mogli uznać to za swój sukces."

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/236636,akcja-pod-nazwa-wykoleic-rzad.html
Obserwuj wątek
  • a.sdf.gh.kl Re: Obalić rząd! 04.05.21, 23:30
   Słusznie! Trzeba obalić rząd.
   Czas likwidować znowu placówki pocztowe, szkoły, posterunki policji…. Trzeba zabrać 500+ i 300+, trzynastki, czternastki emerytom. Rozwiązać WOT i rozbrajać armię, Otwierać granice kolorowym przybyszom zaś kasę z powyższego (500+ 300+….) na nich przeznaczyć. Usunąć biało czerwoną flagę i zastąpić nią tęczową. Będzie kolorowo na ulicach. Pieśni patriotyczne zamienić na: „Po kieliszku pierwszym jest mi lepiej, po kieliszku drugim humor mam…” Czas oddać znów Polskę w ręce Niemiec, a na początek nasze Banki. Oddać się Niemcom bezgranicznie by IV Rzesza mogła kwitnąć, a przy niej takie państewka jak choćby Holandia, oczywiście naszym kosztem. Zalesiać Polskę by zagraniczni goście mogli przyjeżdżać tu na polowania. Nie rozwijać technologii bo i po co. Do montażu zachodnich czy chińskich produktów wystarczy nam produkcja śrubek, nakrętek. Tania siła robocza musi tu być, a może też będzie wyjeżdżać do Reichu na szparagi bo Niemiaszki tęsknią za nami. Produkować tylko jabłka. To nam wyjdzie najlepiej. Trzeba szybko przerwać przekop Mierzei Wiślanej by wujek Putin był zadowolony. Jakiś tunel drążą w Świnoujściu by połączyć 2 części miasta. Po co? Niech się ludziska dalej przeprawiają promem. Robota dla ludzi jest, kasa jakaś też. Trzeba by zabierać zapomogi dla firm na czas kryzysu koronaświrusowego. Najsilniejsi, najsprytniejsi mają przetrwać. Reszta w długach ma bankrutować. Trzeba by też przystopować budowę dróg, rozwój kolei, a wykonawcom nie płacić za roboty.
   Naród polski jest niewdzięczny nie zasłużył na powyższe „przywileje” Czas mu je zabrać Tak więc też jestem za tym by obalić ten rząd. Tylko obecna opozycja stworzy raj na tej ziemi :-(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka