10.06.21, 23:23
"Partia Republikańska – to nazwa nowej partii, którą zakładają politycy Porozumienia m.in. Adam Bielan i Kamil Bortniczuk.
– W ciągu dwóch tygodni odbędzie się bardzo duża impreza w Warszawie. Będziemy poszerzać Polski Ład o nasze propozycje – zapowiada jeden z parlamentarzystów.
(...)
Media wskazywały, że oprócz Bortniczuka i Bielana w ugrupowaniu mogliby się znaleźć wiceminister aktywów państwowych Zbigniew Gryglas, poseł Włodzimierz Tomaszewski, sekretarz stanu w resorcie do spraw funduszy i polityki regionalnej Jacek Żalek, minister bez teki odpowiedzialny za sprawy samorządu terytorialnego Michał Cieślak czy była wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz."

www.tvp.info/54269823/partia-republikanska-nowa-partia-adama-bielana-i-kamila-bortniczuka
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Zdrajcy? 11.06.21, 21:22
   "Czy Partia Republikańska Adama Bielana nie będzie jedynie tłem dla Prawa i Sprawiedliwości?
   – Sądzę, że Partia Republikańska może być ciekawym uzupełnieniem dla Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomo, że PiS ma pewne problemy z przyciągnięciem do siebie ludzi młodych, a na pewno nie w stopniu zadowalającym, zgodnym z oczekiwaniami. W tym momencie potrzebne jest wsparcie i takim wsparciem, taką formułą, być może bardziej czytelną, zrozumiałą i bardziej atrakcyjną dla młodego pokolenia, będzie formacja Adama Bielana. Powiedziałbym nawet, że może to być – w pozytywnym znaczeniu – koło ratunkowe, co może być korzystne w dobrze pojętym interesie PiS-u."

   Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/polska-kraj/238578,uzupelnienie-dla-pis-u.html
   • wislocki12 Re: Zdrajcy? 12.06.21, 23:50
    Prof. dr hab. Wiesław Wysocki, kierownik Katedry XIX i XX wieku w Instytucie Nauk Historycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego:
    "Fakty są takie, że każdy totalitarysta fałszuje historię w sposób wygodny dla siebie."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka