Dodaj do ulubionych

A Pan Bóg?

21.07.21, 22:14
"Tarczyński zwraca uwagę, że „to nie jest pierwsze tego typu postępowanie od 2015 roku, kiedy PiS wygrało wybory”.
Nie jestem przerażony, jestem cierpliwy. Unia Europejska się zmieni i to niebawem. Proszę pamiętać, że wszystko to dzieje się w czasie, kiedy została podpisana deklaracja wielu sił konserwatywnych w Europie. Rozkład sił w UE zmienia się i to także może mieć wpływ na nerwowość niektórych środowisk, szczególnie tych liberalnych i lewicowych, więc nie jestem zaskoczony — podkreśla.
„Nad nami jest tylko naród.”

wpolityce.pl/polityka/559516-tylko-u-nas-tarczynski-my-nie-jestesmy-marionetkami
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: A Pan Bóg? 21.07.21, 23:46
      "Tarczyński o propozycji Tuska: Zawsze to słaba strona zabiega o debatę z silniejszym.
      I z reguły przegrywa! ;-)

dorzeczy.pl/obserwator-mediow/191992/tarczynski-o-propozycji-tuska-zawsze-to-slaby-zabiega-o-debate-z-silniejszym.html
      • a.sdf.gh.kl Re: A Pan Bóg? 22.07.21, 15:12
        Tusk - Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa :-(
        Kaczyński jest za poważny by z ryżawym rozmawiać na jakikolwiek temat :-(
        Kaczyński to patriota i nie bierze, a Tusk to wysłannik IV Rzeszy Niemieckiej :-( Ma dopilnować by Polska nie upominała się o reparacje wojenne, by zlikwidować nasze intratne spółki, pozwolić rozwijać się niemieckim przedsiębiorstwom i wywozić zyski z Polski nie płacąc tu podatków, doprowadzić by Polacy jeździli na roboty do reichu zbierać szparagi i zezwolić na zaludnianie naszego kraju przez kolorowych rozrabiaków :-(
        • wislocki12 Re: A Pan Bóg? 22.07.21, 19:53
          Kaczyński to patriota i nie bierze?
          "Kaczyński deklaruje, że posiada ok. 129 tys. zł. oszczędności oraz jednocześnie zaciągnięty w SKOK-u kredyt na 100 tys. Obecne oszczędności szefa PiS to o 25 tys. więcej niż w poprzednim oświadczeniu.
          Kaczyński - co było już znane z poprzednich oświadczeń - jest właścicielem 1/3 domu o powierzchni ok. 150 m 2. W obecnym oświadczeniu szef PiS nie wspomniał o wartości domu. Pamiętamy jednak, że w poprzednich przypadkach deklarował, że jest to 1,5 mln zł."

wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-oswiadczenie-majatkowe-ile-pieniedzy-ma-kaczynski/mr45qn2
    • a.sdf.gh.kl Re: A Pan Bóg? 22.07.21, 15:15
      Rzeczywiście UNIA się zmieni i i to niebawem. Na ulicach będzie więcej rozrób, będzie walka z kościołem, będą kolorowe, a raczej tęczowe marsze, w szkołach będą uczyć homoseksualizmu już 10 latków....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka