Gość: Gorzyczanin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:28 Witam , ponieważ nie ma załozonego wątku osobnego dla Gorzyc to pisze tutaj. Czy ktos się orientuje kto obecnie rządzi w gminie? Wójt czy Czech? podrawiam ziomków Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tez gorzyczanin Re: UGw Gorzycach IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.07, 16:21 A co to za roznica i ten jest boniek i ten Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: UGw Gorzycach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 12:20 jest roznica bo ja głosowałem nieza czechem a..Polakiem Odpowiedz Link Zgłoś