Dodaj do ulubionych

UGw Gorzycach

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.07, 08:28
Witam , ponieważ nie ma załozonego wątku osobnego dla Gorzyc to pisze tutaj.
Czy ktos się orientuje kto obecnie rządzi w gminie?
Wójt czy Czech?
podrawiam ziomków
Obserwuj wątek
    • Gość: tez gorzyczanin Re: UGw Gorzycach IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.07, 16:21
      A co to za roznica i ten jest boniek i ten
      • Gość: hej Re: UGw Gorzycach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 12:20
        jest roznica bo ja głosowałem nieza czechem a..Polakiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka