Dodaj do ulubionych

Zaginął kot

IP: 80.48.174.* 13.10.08, 20:59
Zaginął kot pomiędzy ulicami Łokietka i Chrobrego bury "dachowiec" kastrowany
12 letni,szczupły, rzadko odchodził od domu,być może został wystraszony przez
pracowników budujących drogę na ulChrobrego ,uwielbiał wskakiwać do
samochodu,wiec może został gdzieś wywieziony.Kot zaginął kilka dni temu.Jeśli
ktoś widział błąkającego się proszę o info,
Obserwuj wątek
    • Gość: ewelina Re: Zaginął kot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.08, 10:08
      Chciałabym, by sie kot odnalazł ale jesli się nie odnajdzie to
      przyjmijcie odemnie kotka. Sliczny grafitowo-popielaty kocurek,
      odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Znalazłam go pod
      blokiem w stanie agonalnym. Weteryniarz wyleczył go i mam tego
      małego rozrabiake w domu. Na wiosne kocurek bezpłatnie bedzie
      wykastrowany. Maniek, bo tak go nazwałam jest u mnie ale ja mam małe
      32 metry mieszkanie i mam juz od 10 lat kotke, która uratowałam od
      smierci głodowej. Nie moga sie razem zgodzić i dlatego szukam dla 3-
      miesięcznego kocurka przyjaznego domu. Naprawde jest ładny i zabawny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka