Gość: beebe IP: *.uni.opole.pl / *.uni.opole.pl 25.05.04, 15:05 czy jest jakaś różnica omiędzy pierwszą a druga odpowiedzią w pytaniu 88? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hva Re: Czas na test IP: *.ifn-magdeburg.de 25.05.04, 15:15 "Massage" a "message"? Ja widze roznice. 75/99. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fuzzy Re: Czas na test IP: *.chello.pl 25.05.04, 15:27 Odpowiedzialem popranie na 40 pytan i strona mi wygasla!!! Mimo wszystko pozdrawiam, Fuzzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mela Re: Czas na test IP: 195.245.217.* 25.05.04, 15:33 W 88 Jest tylko roznica literek: e -a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dersan Re: Czas na test IP: *.net.autocom.pl 25.05.04, 16:07 Tylko 71 % :((( Ale w ogole nie czytalem tego polish your english... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Czas na test IP: *.hecc.com 25.05.04, 16:52 ja tylko 68, tez nie czytalam, a jednak to mierniutko wypadlam w swoich wlasnych oczach. natomiast test ogolnie bardzo mi sie podobal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz z USA Pytanie 14 nie jest skonstruowane poprawnie IP: 206.198.5.* 25.05.04, 17:15 Brzmi bardzo dziwnie i ZADNA odpowiedz nie pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DRE Re: Pytanie 14 nie jest skonstruowane poprawnie IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 20:06 Massage i message - różnicę widza tylko Ci, którzy robili komuś masaż przez SMS (hehe). 90/99 też bez kupowania wyborczej ale za to codziennie oglądając CNN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek wedrowniczek Re: Pytanie 14 nie jest skonstruowane poprawnie IP: 12.150.181.* 25.05.04, 23:06 Mysle ze tylko pierwsza odpowiedz jest prawidlowa choc cale zdanie jest glupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mistrzu Re: Czas na test IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 25.05.04, 17:33 odpowiedzi na niektore koncowe zdania ( nie pamietam ktore)moga byc dwie i nie bedzie zle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebel jest nieźle IP: .48.213.* / *.skawina.eu.org 25.05.04, 17:35 83 pkt :D a wogóle nie kupwałem 'gazety wyborczej' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dragger Cos jest w skryptach zwalone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.04, 17:38 Niektore odpowiedzi na liscie wynikow sa INNE niz te, ktore zaznaczylem... Wojtek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz z USA uwaga - SPOILERS i moje uwagi o tescie :) IP: 206.198.5.* 25.05.04, 17:49 haha tylko 83 na 99 slaaabiuuutko prosze dalej nie czytac jezeli nie przerobiliscie jeszcze tego testu :) ale musze powiedziec ze niektore zdania byly bardzo dziwne, moze gramatycznie poprawnie ale nikt tak tutaj nie mowi. Wydaje mi sie ze niektore te zdania sa bardzo brytyjskie a nie amerykanskie... slaaabiuutko :) PS numery z ktorymi mialem problemy i wydaja mi sie ze to jednak nie jest zdanie po angielsku: 14. Zdanie bez sensu ladu i skladu wcale sie nie zgadzam ze jest poprawne 16. staff ALE i employees pasuje, w USA mowi sie employees nigdy staff 21. Nie jestem pewny ale chyba i typescript i typeface pasuje 23. Downshift? Co za %^&^&? Tu sie nie uzywa slowa downshift zeby opisac ta sytuacje, bardziej pasuje chyba downsize? NA 100% bardziej pasuje downsize 25. Slowo SHALL nie jest NIGDY uzywane przez amerykanow i bardzo malo przez obywateli UK. Pasuje tez odpowiedz SHOULD ( wolne tlumaczenie - czy powinnismy pojsc na drinki?) SHALL (czy pojdziemy na drinki?) 32. Wszystkie odpowiedzi pasuja, bo jak jestes nauczycielem to mozesz nie lubic dawac albo holding :) A jak uczniem to taking :) 51. Attempt tez bylo by ok.....ale attend pasuje bardziej 53. Gizmo - nie ma oficjalnej definicji tego slowa :) 54. Geek - tutaj to oznacza (i chyba w UK tez) w sredniej szkole kujona. Ale glownie to oznacza takiego co odstaje od grupy, co nie jest "cool". Wcale nie boring. 58 can't i couldn't pasuje 60 can i may pasuje, ale may nikt nie uzyje bo tego slowa sie juz nie uzywa 67 practice (praktyka) tez pasuje ale experience (doswiadczenie) jest lepsze w tym zdaniu 71 co to za ^&***??? nigdy nie slyszalem o tym zeby weekend romantyczny nazwac jakies g slowo???? to chyba brytyjskie 80 a skad mam wiedziec kiedy ten debil zaczal robic lancuszek z gum?? co to ma do znajomosci angielskiego?? 82 to chyba stare babcie uzywaja takich slow jak whizz (siusiu :) czy whisk 87 KAZDA odpowiedz pasuje, zalezy jak lubisz podpisywac listy i czy jestes romantyczny/a do pana Jones'a ;) 91 KAZDA odpowiedz pasuje 96 KAZDA odpowiedz pasuje 97 na serio, KAZDA odpowiedz pasuje 99 no tak, KAZDA odpowiedz pasuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredrus Re: uwaga - SPOILERS i moje uwagi o tescie :) IP: *.239.204.243.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 25.05.04, 19:31 Przeanalizowalem twoje uwagi i wnioskuje, ze Angielskiego uczyles sie raczej ze sluchu niz z ksiazek, i ze przebywasz w towarzystwie slabo wyksztalconych Amerykanow. Ja tez mieszkam w Stanach i musze stweirdzic, ze w kilku przypadkach mylisz sie mowiac, ze tutaj tego slowa czy sformulowania nie uzywa sie, np - shall, gismo, staff, whizz. Chociaz w kilku przypadkach masz racje, ze sa tam slowa uzywane raczej w UK niz w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz z USA Re: uwaga - SPOILERS i moje uwagi o tescie :) IP: 206.198.5.* 25.05.04, 21:31 taaa przebywam z nie wyuczonymi amerykanami. natomiast szanowne panstwo przebywa z milionerami co mowia: "excuse me, shall I take a whizz into that gizmo". hahahaha ludzie...rece opadaja. skad takie posty. dalej sie uczcie czasow zamiast przydatnego, conversatinoal english. na pewno na dobre to wyjdzie...szkolom co was ucza. No i drogi fredrusiu...angielskiego uczylem sie od elementary school tutaj...ot fakt. Na pewno z ksiazek. I troche potrafie sie porozumiec w Ameryce. Pozdraviam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozaczek Re: uwaga - SPOILERS i moje uwagi o tescie :) IP: *.concordadvisory.com 15.12.04, 17:38 nie tylko milionerzy tak mowia, ale normalni ludzie jesli chcesz cokolwiek osiagnac w swiecie to radze sie nauczyc prawidlowego angielskiego i zapomniec o tych nalecialosciach slangowych jakie pewnie wyniosles z getta z ktorym wyrosles Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mistrzu Re: do Lukasza IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 25.05.04, 20:13 Lukaszku co ty robisz w tej Ameryce bo przydalo by sie wybrac na Angielski. Nie chce mi sie wchodzic w detale ale nie masz racji w 100% i nawet nie w 60%. Z jednym sie zgodze, ze USA angielski jest troche inny od UK angielskiego. pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nobody Re: uwaga - SPOILERS i moje uwagi o tescie :) IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 22:36 > 16. staff ALE i employees pasuje, w USA mowi sie employees nigdy staff Problem w tym, że w teście nie ma słowa "employees" tylko "employers". Tylko jedna odpowiedż jest prawidłowa - staff. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nadine Re: Czas na test IP: *.range81-155.btcentralplus.com 25.05.04, 18:51 Sorry for replying in English but my Polish is not good enough... 'Massaging someone' means to give someone a massage.. you know for relaxation and stuff. 'Messaging' means to send someone a text message.. an SMS by mobile phone. (Compare the two words and you will see that the word 'massage' has an 'a' as the 2nd letter instead of an 'e' as the word 'message' bears!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki jeden z USA Re: Czas na test IP: *.239.204.243.Dial1.Philadelphia1.Level3.net 25.05.04, 20:34 Nadine, Of course. Your'e right Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Czas na test IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.04, 19:37 chciałabym zapytać, co ja mam teraz zrobic, jak dostałam " sztelrlinga"po prostu wysłać do gazety, z jakimś dodatkowym oznaczeniem?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neapol Re: Czas na test IP: 67.8.38.* 25.05.04, 20:44 Potwierdzam co napisal "fredrus". Rowniez pisze ze Stanow i rzeczywiscie slowa takie jak: "shall, gismo, staff, whizz", uzywane sa dosc czesto. Sa obecne zarowno w mowie potocznej, jak i w szeroko rozumianych mediach:) Test mi sie podobal, w wielu przypadkach jednak daje sie odczuc wplyw angielskiego z UK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nobody Re: Czas na test IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.04, 22:22 Test mi sie > podobal, w wielu przypadkach jednak daje sie odczuc wplyw angielskiego z UK. Może to jednak słusznie? W końcu bliżej nam do UK niż do USA :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kol.d Re: no chyba jest roznica IP: *.mus.estpak.ee 25.05.04, 23:45 massage to masaz, a message to wiadomosc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FasOlka Re: Czas na test IP: *.dyn.optonline.net 26.05.04, 01:49 Nie rozumiem dlaczego nie zostalo mi uznane "misspelled" i "illegible". Wydawalo mi sie, ze to jest poprawne, a tu prosze - nie. Z tego wszystkiego sprawdzilam to w Word i coz, mialam racje - bylo poprawnie. Czyzby to byla jedna z roznic pomiedzy angielskim brytyjskim i amerykanskim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kulek Re: Czas na test IP: *.wloclawek.sdi.tpnet.pl 26.05.04, 08:57 oki.wszystko fajnie, ale gdzie jest rozwiązanie tego testu!!!!!jak mam sobie przyznac punkt, skoro niewiem czy odpowiedz jest poprawna?? Odpowiedz Link Zgłoś
td05 Re: Czas na test 26.05.04, 10:36 Dla wszystkich zestresowanych zdobyciem mniej niż 100% możliwych punktów, AUTENTYCZNA (jedna z wielu podobnych) wypowiedź absolwenta Yale, urzędującego prezydenta USA : "Rarely is the questioned asked: Is our children learning" td Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Czas na test IP: *.ssss.gouv.qc.ca 26.05.04, 17:49 A oto komentarz jaki dostalem po rozwiazaniu testu: Twój wynik: 97% (97/99) Znakomicie, wytrzymaj to tempo do końca roku, a będziesz mógł z czystym sumieniem powiedzieć: "My English has dramatically improved this year" Czy mam sie cieszyc ??? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zły głupki układające test IP: 81.15.254.* 27.05.04, 07:52 a może by na początku podać ilość pytań w teście co przerwałem po 30 pytaniu bo mnie znużyło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośc Re: Czas na test IP: 80.48.175.* 30.05.04, 12:04 fajny test, ale czemu jest tak dużo pytań, jestem przy 40 i musze teraz kończyć bo nie mam czasu zeby zrobic go całego, a stronki mi wchodzą tak średio, nie można tego testu jakoś podzielić albo zapisać??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a 57% bez popatrzenia na kursy IP: *.jordanow.sdi.tpnet.pl 01.06.04, 13:04 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wika HELP! PYtanie IP: *.pl / 212.182.93.* 03.06.04, 10:18 hej hej, czy teraz ( 2 czerwiec) za poprawne rozwiazanie takze mozna uzyskac punkty do wydrukowania do konkursu??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 14-latka MAM PYTANIE !!!!! IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 11.06.04, 09:45 DLACZEGO NIE MA W PORTALU EDUKACJA WSZYSTKICH LEKCJI POLISH YOUR ENGLISH ?? SĄ TYLKO TE Z OSTATNIEGO TYGODNIA. ODPISZCIE !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: MAM PYTANIE !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.04, 17:49 heja szkoda, ze długi ten test 100 pytań to już męczy, no chyba , że ja jestm taka zmęczona po całym dniu pracy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nata to jest stary test!!! IP: *.icpnet.pl 07.07.04, 19:58 Redakcjo! skasowaliscie nowy test a zoztawiliscie stary!!! Odpowiedz Link Zgłoś