Dodaj do ulubionych

Zmiana kariery

05.11.22, 12:23
Mam 35 lat i jestem zmęczony codziennym chodzeniem do sukowatej pracy. Chcę zmienić karierę i szkolić się w zawodzie informatyka, ponieważ uważam, że przyszłość jest cyfrowa i informatycy mają większą swobodę. Czy uważasz, że na przekwalifikowanie się jest już za późno?
Obserwuj wątek
    • truten.zenobi Re: Zmiana kariery 06.11.22, 05:40
      z tego co piszesz to na pewno tak. ale nie martw się na pewno znajdą się łowcy frajerów którzy za nie taką drobna opłatą wytłumaczą ci że przed tobą świetlana przyszłość w informatyce.
    • mari-koval Re: Zmiana kariery 06.11.22, 11:03
      Chciałbym polecić firmę GoIT , w której brałem udział w kursie FullStack. Wszystko zaczęło się od maratonu site-buildingowego, gdzie poznałem kod, strony i firmę. Pierwsze co mi się bardzo spodobało to podejście do nauczania ludzi, ciągłe odpowiedzi, ogólne czaty, na których można porozmawiać z innymi. Postanowiłem dla siebie, że pójdę na kurs, gdzie proces zaczął być trudniejszy niż na maratonie, ale ciekawszy. Pierwszym blokiem szkolenia był HTML CSS, co tydzień odbywały się niesamowicie ciekawe tutoriale online, gdzie można zadawać dowolne pytania!) Do tego wsparcie mentora i czaty studenckie. Bardzo podobał mi się sposób ułożenia wszystkiego: konspekt, wykłady, lekcja online, zadania domowe, mentor, czaty z zadaniami domowymi. Wszystko jest bardzo wygodne! Następnie blok JavaScript był bardziej skomplikowany, co jest zrozumiałe, ponieważ jest to już język programowania. Ale dzięki nauczycielom i ich wyjaśnieniom wszystko staje się jasne, szczególnie fajne, gdy można utrwalić wiedzę w praktyce. (Dlatego pod koniec kursu miałem już 3 ukończone projekty do pokazania!) Daliście mi ogromną wiarę w siebie i możliwość zmiany zawodu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka