Dodaj do ulubionych

Chcę zmienić zawód

14.08.20, 11:13
Pracuję od 5 lat w supermarkecie i mam juz dość tej pracy. Chcę ja zmienic, głupio mówić, ale nie mam zadnego zawodu, co skonczyłam ogólniak. Myśle o zdobyciu zawodu. Ale Nie wiem jak się do tego zabrać.
Obserwuj wątek
      • kryst15 Re: Chcę zmienić zawód 14.08.20, 12:53
        Mnie zawsze ciekawilo robienie stron internetowych. Wiec poszukalem szkoly, gdzie mozna nauczyc sie tego. Nie chciałem zadnego wekendowgo kursu. Moze jest cos co lubisz, co sprawia ci przyjemnosc. Nie wiem malowanie się.
    • sylwia876 Re: Chcę zmienić zawód 06.10.20, 12:58
      Najlepiej myśleć długoterminowo i zdobyć jakiś zawód. W obecnych czasach jest to proste i do tego nie trzeba mieć ani pieniędzy, ani jakoś specjalnie dużo czasu :) Mogę polecić ze swojej strony szkołę policealną Cosinus. Nauka na wszystkich kierunkach jest bezpłatna, zajęcia odbywają się w weekendy lub wieczorami, więc można połączyć szkołę z pracą. Do tego Cosinus ma w swojej ofercie wiele kierunków medycznych (masażysta, terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna), które są obecnie bardzo perspektywiczne i zwiększają szansę na znalezienie dobrej pracy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka