06.01.03, 16:44
Czy są na tym forum nauczyciele z VIII LO? Jestem absolwentką tego
LO,chętnie porozmawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: malinkamig Re: VIII LO we Wrocławiu IP: *.ok.ae.wroc.pl 07.01.03, 11:31
      malinkamig napisała:

      > Czy są na tym forum nauczyciele z VIII LO? Jestem absolwentką tego
      > LO,chętnie porozmawiam.
    • Gość: heloiza Re: VIII LO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 17:41
      nauczyciele pewnie też są...ale głównie uczniowie VIII :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka