malinkamig 06.01.03, 16:44 Czy są na tym forum nauczyciele z VIII LO? Jestem absolwentką tego LO,chętnie porozmawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: malinkamig Re: VIII LO we Wrocławiu IP: *.ok.ae.wroc.pl 07.01.03, 11:31 malinkamig napisała: > Czy są na tym forum nauczyciele z VIII LO? Jestem absolwentką tego > LO,chętnie porozmawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heloiza Re: VIII LO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 17:41 nauczyciele pewnie też są...ale głównie uczniowie VIII :) Odpowiedz Link Zgłoś