murcek 07.01.04, 17:57 Zachecony zaproszeniem sandwicha1 na katowickim forum, postanowilem tutaj od czasu do czasu wpadac. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sandwich1 Re: DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE 08.01.04, 08:09 Witam serdecznie i zapraszam do mniej lub bardziej rzeczowych dyskusji. pzdrw P.S.Czy twój nick pochodzi od tej ładnej, szczególnie teraz dzielnicy Katowic? Tzn. jesteś z tamtąd? Odpowiedz Link Zgłoś