Dodaj do ulubionych

DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE

07.01.04, 17:57
Zachecony zaproszeniem sandwicha1 na katowickim forum, postanowilem tutaj od
czasu do czasu wpadac.
Pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • sandwich1 Re: DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE 08.01.04, 08:09
      Witam serdecznie i zapraszam do mniej lub bardziej rzeczowych dyskusji.

      pzdrw

      P.S.Czy twój nick pochodzi od tej ładnej, szczególnie teraz dzielnicy Katowic?
      Tzn. jesteś z tamtąd?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka