Dodaj do ulubionych

Nadchodzi jesień

30.08.07, 09:53
Czuję ją, wiem że nadchodzi, na razie niezauważalna, delikatnie sie do nas
wkrada chłodnymi porankami, podobnym wieczorem, w godzinach popołudniowych w
powietrzu już WISI !!!
Bociany odleciały, topole zaczynają gubić już liście ....

a mnie jest szkoda lata i......lalalala
Obserwuj wątek
    • kelo Re: Nadchodzi jesień 30.08.07, 12:58
      Też mi się tak wydaje, też mnie niesie ponad tym wszystkim. Jesień idzie, nie ma na to rady
      • reivena Re: Nadchodzi jesień 30.08.07, 13:02
        Niech nadejdzie, byle nie ta deszczowa.
    • le_szek Re: Nadchodzi jesień 30.08.07, 13:02
      A ja lubię jesień :-) Zwłaszcza pogodną, z jej niesamowitymi kolorami, światłem,
      wieczornymi mgłami...
      Nie poddajcie się propagandzie jesiennej deprechy!
      • baja88 Re: Nadchodzi jesień 30.08.07, 13:09
        ja ją notuję od lat, w okolicach grudnia, przychodzi sama, nie proszona....
        • kelo Re: Nadchodzi jesień 30.08.07, 13:11
          No może nie od razu deprecha, ale depresyjka jesienna. Starość idzie i marzenia babcine, żeby przeżyć zimę to już jakoś poleci.
          • baja88 Re: Nadchodzi jesień 01.09.07, 11:02
            do bani z tym chłodem i jeszcze deszczem, leje !!!!!
            • reivena Re: Nadchodzi jesień 01.09.07, 13:28
              Zobacz, za oknem słoneczko świeci, nie jest źle. Nich mi się dziś
              wypada bo jutro jedziemy na rowery.
              • kelo Re: Nadchodzi jesień 01.09.07, 14:11
                Jakoś nie mogę się zebrać by pojeździć na rowerze. Wprawdzie jest słońce ale na koncert celtycki trochę za zimno. Wczoraj byłem na reggae w Kazimierzu. Było nieźle , ale DAAB się już postarzal. Albo ja. Do wieczora jeszcze kilka chwil. Zobaczymy co się wyklaruje.
                • reivena Re: Nadchodzi jesień 01.09.07, 14:22
                  My pewnie przez wrzesień jeszcze pojeździmy, zwłaszcza jak będzie
                  ładnie i kolorowo. Potem mycie, konserwacja i na haki.
                  • baja88 Re: Nadchodzi jesień 06.09.07, 10:32
                    w tytule "nadchodzi"
                    a gdzie tam !!!! przybiegła jak szalona nie pytając o zdanie, przygotowanie,
                    nastroj i teraz sie panoszy
                    "a ićć stont" !!!!!!
                    • reivena Re: Nadchodzi jesień 12.09.07, 08:42
                      Czy będziemy mieli złotą polską jesień????
                      • baja88 Re: Nadchodzi jesień 12.09.07, 10:30
                        a kredki masz????
                        • magdalenaka Re: Nadchodzi jesień 12.09.07, 11:09
                          Tylko błagam, nie na żółto, nie na niebiesko i nie w grochy
                          ajajajajaj !!! ;p
                          • reivena Re: Nadchodzi jesień 14.09.07, 11:11
                            Widzicie kobiałki, piękny weekand się szykuje :)
                            • baja88 Re: Nadchodzi jesień 14.09.07, 11:34
                              nie widzę kobiałek ??????
                              kobiałki, Rei :) co Ty??????
                              jedną mam , w ktorej trzymam kilka sztuk ziemniakow do obiadu,
                              jak wyciągnę, to będę ją widziec :)
                              • reivena Re: Nadchodzi jesień 14.09.07, 11:45
                                Baja! Kobiałka to kobieta :)))) a Ty w niej ziemniaki trzymasz,
                                no,no jak Ty to zrobiłaś??? Chyba na siłę cisłaś :P
                                • baja88 Re: Nadchodzi jesień 14.09.07, 12:24
                                  biorąc pod uwage kształt tej ko... mogłabym do niej sie porównac, lecz mnie się
                                  to okreslenie, w stosunku do płci pieknej....nie podoba !!!!!
                                  • baja88 Re: Nadchodzi jesień 17.09.07, 13:31
                                    tak trzymac, Pani Jesien :)
                                    • reivena Re: Nadchodzi jesień 17.09.07, 13:40
                                      Niedługo będziemy spali o godzinkę dłużej, całe 60 minut :)
                                      • reivena Re: Nadchodzi jesień 17.09.07, 21:37
                                        Wstrętni wróżbici!!!! Wczoraj mówili, że we wtorek i w środę ma być
                                        ładna pogoda, ma się popsuć dopiero od czwartku. Dzisiaj już
                                        zmienili zdanie, jutro i w środę jakieś deszcze, a nawet burze. Od
                                        czwartku słońce. Nic z tego nie rozumiem, to jak mam zaplanować
                                        weekand i co jutro na siebie założyć? :(
                                        • baja88 Re: Nadchodzi jesień 19.09.07, 22:09
                                          od jutra szykujcie sie na prawdziwą złotą jesień, juz bez kredek :)
                                          • reivena Re: Nadchodzi jesień 19.09.07, 22:15
                                            Ja w sobotę lub niedzielę jadę w góry, mam nadzieje, że będzie
                                            pięknie. Teraz są ładne, takie czerwone zachody słońca, a mi blok
                                            lekko zasłania i tylko widać poświatę :(
                                            • solanna Re: Nadchodzi jesień 02.10.07, 23:11
                                              się jutro rypnie złota , polska jesień :((((
                                              • kelo Re: Nadchodzi jesień 02.10.07, 23:42
                                                Już się rypła. Poszedłem do pracy w krótkim rękawku i wracało mi się niemiło. Chyba trza się pogodzić z losem.
                                                • reivena Re: Nadchodzi jesień 03.10.07, 11:34
                                                  ... a wraz z nią katar, kaszel i ból gardła :(
                                                • baja88 Re: Nadchodzi jesień 03.10.07, 11:53
                                                  Olek ;)))))))))
                                                  u mnie sie jeszcze nie rypła :)))
                                                  • reivena Re: Nadchodzi jesień 23.10.07, 11:58
                                                    Ja już chyba mam pierwsze objawy depresji jesiennej. Nic mi się nie
                                                    chce i na nic nie mam ochoty :(
                                                  • kelo Re: Nadchodzi jesień 24.10.07, 13:04
                                                    Cieszę się, że nie jestem sam. Co roku dłużej się zbieram, żeby jako tako funkcjonować.
                                                  • le_szek Re: Nadchodzi jesień 24.10.07, 13:20
                                                    Ja mam depresję całoroczną - na szczęście tylko w odniesieniu do pracy :)

A serio pisząc, to u mnie jedynym objawem jesieni jest większy kłopot ze
                                                    wstaniem (a co za tym idzie, z pracą). Poza tym raczej ją lubię :)
                                                  • baja88 Re: Nadchodzi jesień,deprecha 24.10.07, 13:31
                                                    zaczynają sie pierwsze słoty, potargane wiatrem parki , nagły nadmiar lisci pod
                                                    stopą i juz mnie bierze.......
                                                    a trzyma do.....wigilii,doslownie, do tej kolacjii !!!!!
                                                  • reivena Re: Nadchodzi jesień,deprecha 24.10.07, 13:38
                                                    Tak, tak, jesień jest przyjemna jak leży się w ciepłym łóżeczku i
                                                    patrzy w okno na padający deszcz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka