Dodaj do ulubionych

ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ???

11.07.06, 08:29
zaopatruje sie w fajnej hurtownii jednak nie jest ona tania niestety wiec
poszujekue by moc porownac ceny
Obserwuj wątek
            • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 12.07.06, 16:25
              Na jakie pytanie nie odpowiedziałem...??? Proszono mnie o dokładne
              namiary...wiec je podałem... A co do sieci to jest to hurtownia odziezy używanej
              z Anglii , wszystko na wieszakach jest wyeksponowane i w boksach wiec każdy
              wybiera sobie co chce..w cenie 10 zł/kg brutto a właścicielem jest firma
              Fashion . Ale ludzie przyjeżdzają i kupują towar i nie maja zastrzeżeń..wiec kto
              jest włascicielem jakie to ma znaczenie..???
                • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 12.07.06, 22:23
                  Jest po sklepowa i co z tego..???A Angielskie "serduszka " też są posklepowe i
                  co z tego..??? Odzież jest na wieszakach i kazdy moze sobie wybrac co chce i
                  jakie chce ..cena 10 zł/kg brutto jest przystepna moim zdaniem ...a o jakosci
                  towaru mozna cos powiedziec dopiero wtedy gdy się go zobaczy...Ci co byli i
                  kupili nie narzekają i wracają...nikogo nie zmuszam do zakupów , na brak
                  klientów nie narzekam co nie znaczy że nie jestem w stanie obsłużyć wiekszej
                  ich ilości :-)
                    • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 08:38
                      Serduszka to towar w reklamówkach z sercami ( stad nazwa ) pochodzi on ze
                      sklepów fundacji charytatywnych w Anglii. Czyli co im nie zeszło w sklepie w
                      Anglii jest pakowane z wieszaka , czesto jeszcze z metkami , i wysyłane do nas
                      do Polski...
                      Ja uważam że jest to jeden z lepszych towarów , czysty , przebrany , bez
                      odpadów...Taki sam towar ja oferuję , po sklepowy ale czysty bez odpadów i
                      jeszcze w sorcie z wieszaka...Na brak klientów nie narzekam...Ci dla których
                      wazna jest jakość towaru a nie uprzedzenia wygrywają na tym....pozdrawiam...
                    • aja1974 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 12.07.06, 22:45
                      A swoją drogą to dlaczego od razu nie było powiedziane, że jest to hurtownia,
                      sprzedająca odzież , która wcześniej nie "poszła"w innych sklepach ?
                      Zaoszczędziłoby to może komuś czasu, ja byłam zainteresowana, dzwoniłam,
                      śledziłam posty i nigdzie robercik nie zaznaczył,że to poprostu i tylko! odzież
                      posklepowa..:[[ Koniec końców tam nie dotarłam i oczywiście nie wypowiadam się
                      na temat jakości tej odzieży, ale dla mnie jest ona jasna. Pozdrawiam
                      • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 08:33
                        I to jest wlasnie przykład dziwnego myslenia...Odziez jest posklepowa , wiec
                        jest już przebrana z rzeczy zniszczonych i z kremu..ale jest na wieszakach i
                        każdy może sobie wybrac to co mu odpowiada...po 10 zł brutto / kg . My w swojej
                        sieci działamy w cyklach tygodniowych , wykładamy na tydzień ok 2 ton ciuchów
                        ...sprzedajemy ok 50 % a reszta jest dobrym towarem handlowym który w tym
                        krótkim cyklu nie znalazł swojego nabywcy . Ale wiele osób oszukanych wcześniej
                        ma swoje zdanie na temat na temat towaru po sklepowego ale zapewniam Cie towar
                        towarowi nie równy....
                        • mimiszka Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 08:49
                          Wszystko byłoby w porządku gdybyś występował pod swoim prawdziwym szyldem
                          firmy ,gdybyś naPISAŁ jaką to specyficzną hurtownię prowadzisz \że już to są
                          ciuchy przejrzane bo właściwie nie jest to zadna hurtownia tylko następny
                          sklep z tanszą ceną wyjsciową i wtedy byłoby wszystko w porządku. a ngminnie
                          ukrywasz się pod różnymi innymi imionami i jest to po prostu oszustwo ,ale
                          wiedz ,że dzisiaj kłamstwa mają krótkie nogi i wszystko szybko jest przez
                          internautów odkrywane.
                          • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 11:43
                            Nie kłamie bo nikt o to nie pytał...padło pytanie padła odpowiedz...jak bym
                            chciał oszukiwać..jaki problem założyć następną firmę i sprzedawać jako całkiem
                            nowa hurtownia..?? Ale jak widać jak się mówi prawde to sie ma kłopoty..lepiej
                            oszukiwać i kombinować...towar na wieszakach to sklep..towar w worach to
                            hurtownia takie sa stereotypy..Ci co u mnie kupują tu się nie odezwą bo po co im
                            konkurencja w zakupach..?? rozumiem ich..Do Mniszki ..Pani też niech nie
                            przyjeżdza..bo po co..?? Marudzić i udowadniać jaki chłam sprzedaje..??
                            Wystarczą mi ci co chcą robic interesy i zarabiać kasę a nie knuć teorie
                            spiskowe jak to sa oszukiwani...
                          • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 11:48
                            Co do tego że występuję pod innym nickiem to własnie po to aby zaraz nie zleciał
                            sie tłum wszechwiedzących z krzykiem...oni maja sklepy , oni chca nas
                            oszukać...nie jedziemy nie zobaczymy co oferują .......bo oni maja
                            sklepy...argument koronny...nie ukrywałem się zbytnio , bo pierwsza wydana
                            faktura nosi pieczątkę Fashion... I jakoś ci którzy nawet z tego forum sie
                            dowiedzieli o otwarciu hurtowni nie podnieśli alarmu że to firma Fashion ma ten
                            sklep-hurtownie..przyjechali , zobaczyli,zwietrzyli dobry biznes , siedzą cicho
                            i wracają po towar....
                            • julka1971 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 12:06
                              brawo !! i tu tkwi sedno trzeba pojechac zobaczyc ,a nie wydawac opinie zanim
                              sie zobaczyło tak nawiasemm mowic to jesli towar jest ok to forma zakupy jest
                              bardzo do zakceptowania bo ... wybierasz co chcesz tylko pytanie czy jest z
                              czego wybrac ,ale to juz zupełnie inna historia pzdrowionka
                        • julka1971 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 12:01
                          kazdy z was ma troche racji byc moze gdyby pisał pod swoim szyldem to nikt by
                          nawet nie porzeczytał a tak jest jakas szansa .kazdy pilnuje swojego interesu
                          .zgadzam sie rowniez z robercikiem bo towar posklepowy wcale nie musi odbiegsc
                          od tego sklepowego i tu niech za przykład posłuza ci co maja po kilka sklepikow
                          i wymieniaja towar ,faktem jst tez to ze towar angielski z metkami z serduszkiem
                          jest super nie zniszczony modny i ..... moze zle rozumuje ale na sklep ida
                          rzeczy juz przebrane wiec jesli cos z nich trafia do nas to chyba nie jest zle
                          ,ale poczatkujaca jestem moge sie mylic .tu zaznaczam ze na tych z serduszkiem
                          sa ceny nie wiem jak to sie ma do sklepow i hurtowni fashion bo z tego co wiem
                          maja towar w sklepach na wage nie widzialąm nie wypowiadam sie !! natomiast ten
                          z serduszkiem jest super pytałąm bo kilka razy trafil mi sie worek towaru z tzw
                          metkami i był extra pozdrawiam
                          • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 12:15
                            Ma Pani w 100% rację..towar trzeba zobaczyć i ocenić..mnie sie podoba ...dla
                            Pani klientów ( pani zdaniem będzie nieodpowiedni ) albo na odwrót... Serduszka
                            są extra..zapraszam do Opola a potem o wyrażenie szczerej opinii na forum..może
                            skończy się to gadanie o niczym..
                            • mimiszka Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 19:30
                              Ponieważ Pan mnie wywolał więc odpowiem ,jezdziLam do wielu hurtowni ,które
                              sprzedają towar z wieszaka i to co zobaczyłam i co się proponuje do hurtu
                              klientom to woła o pomstę do nieba . Jak ja bym chciała taki towar wywiesić w
                              swoich sklepach i to sprzedawać to bym musiała być samobójcą ,albo niespełna
                              rozumu. A ci tak zwani hurtownicy są pełni szczęscia ,że mają taki super
                              towar . A ja uważam jak się chce tak sprzedawać to faktycznie trzeba mieć co
                              sprzedawać i jak klient przyjżdża to nie po 5 kg czy 10 bo to żaden hurt
                              tylko po duze ilości. A więc jeszcze raz uważam ,że nie są to żadne hurtownie
                              tylko większe sklepy tzw półhurt.I Smieszy mnie to jak ktoś poszukuje np super
                              towaru ,a tu zgłaszają się tak zwane półhurtownie i proponują swoj towar,
                              dla nich to są najlepsze cremy a ten towar przypomina w najlepszym przypadku
                              jakiś pośledni sort.
                              • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 21:34
                                Nigdy w zyciu nikomu nie powiedziałem że towar przzemnie oferowany jest
                                cremem,,,faktycznie sprzedaż z wieszaka nie sprzyja zakupom np. 2 ton ( dla
                                mnie to jest hurt pełną gębą )ale jak chciałem tak handlować to wciąż padało
                                pytanie jaka minimalną ilość można kupić i czy sobie mozna wybrac z worka..???
                                Ja sprowadzjąc 24 tony towaru z Anglii nie miałem możliwości żeby sobie wybrać..
                                Chciałem sprzedawać tak jak dostawałem...ale klienci chcieli wybierać ...teraz
                                mogą brac co chcą ale teraz okazuje się że to już nie hurtownia...chce pani
                                sprzedam pani 2 tony i nawet je przywioze ale nie gwarantuje zawartości ...tak
                                samo jak mnie nikt jej nie może zagwarantować,,,,
                                • aja1974 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 22:01
                                  Posłuchaj Pan panie robercik vel Fashion, nie interesuja mnie smutne wywody
                                  importera jak i pana nie interesuja narzekania moje czyli detalisty. Ja
                                  oczekuję po nazwie" hurtownia" towaru, który nie jest przeglądany i
                                  poprzebierany. Pana "hurt" jest odpadem posklepowym i co za tym idzie jest dla
                                  mnie towarem 2 kategorii. Więc może zwykła ludzka uczciwość nakazywałaby
                                  poinformować o tym innych?
                                  • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 08:29
                                    Towar który Pani zaoferowałem ( 2 tony ) jest prosto z Anglii nie przeglądany i
                                    przebierany . Ale warunkiem jest to ze bierze go Pani jak leci tak jak biorę go
                                    ja... Co do towaru na Oleskiej , jeżeli przyjeżdza klient i ogląda spodnie ,
                                    bluzkę , garsonkę lub coś innego - podoba mu się ,uważa że sprzeda to w swoim
                                    sklepie za zadawalajacą go cenę , to jakie ma znaczenie że jest to towar
                                    posklepowy czy nie..?? Nie dajmy się zwariować..co innego gdybym pakował towar
                                    ze sklepu i sprzedawał jako niesort prosto z Anglii bez możliwości obejrzenia.
                                    Ale u mnie towar jest wystawiony i kazdy wie co kupuje... Prosze mi pokazać
                                    hurtownie w Polsce która sprzedaje sort z wieszaka po 10 zł brutto / kg...
                          • aja1974 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 22:29
                            a do julka1971- nie porównuj ang "serduszek", które trafiły na pol rynek z
                            odpadem posklepowym, który oferuje np.fashion czy inne tzw "hurtownie".
                            Przecież jasne jest ,że w takim hurcie nie ma mowy o dobrym towarze, no chyba,
                            że handlujesz byle czym? Każdy z właścicieli sklepu chce i szuka dla siebie jak
                            najlepszej odzieży, a nie sądzę ,żebym takową znalazła w posklepowym odpadzie?
                            No jak myślisz?
                            • julka1971 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 23:25
                              ludzie sa rozni i rozne zapotrzebowanie maja ja osobiscie wole dolozyc i miec
                              super towar bo takim handluje ,ale sa sklepiki ktore nie sprzedaja z wieszaka
                              tylko na wage i im moze nie zalezy az tak bardzo na jakosci.w swojej krociutkiej
                              karierze lumpeksiary zauwazyłam ze klient tez bywa rozny i jest sporo ludzi
                              chcacych ubrac sie tanio , ja np mam kosze z tanimi ciuszkami ,ale wiem ze sa
                              sklepiki nastawione na duzo i tani wiec moze dla nich oferta robercika jest ok
                              pozdrawiam
                              • aja1974 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 13.07.06, 23:38
                                Na dużo i tanio właśnie nastawione są sklepy Fashion. A to co zostaje, próbują
                                sprzedać właśnie na Oleskiej, więc można sobie łatwo wyobrazić co tam wisi,
                                Lecz jeśli komuś nie przeszkadza odpad i nie zależy mu specjalnie na jakości w
                                swoich sklepach ,to niech sobie spokojnie tam kupuje..:]]] Tylko czy sa jeszcze
                                takie sklepy? bo w mojej okolicy takie padają..
    • marzena10001 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 18:26
      Posiadam angileskie sorty, dziecięcy,sort damsko młodzieżowy-lato ,sort damsko
      młodzieżowy-zima,maskotki,sort męski,polary i wiele innych
      odzież sortowana w Angli i plombowana.
      Przed zakupem możliwośc obejrzenia odzieży,preferuje odbiór osobisty ale w
      gre wchodzi również wysyłka.
      Dla dużych odbiorców super cena za kg.
      Szczegóły podam na maila.

• marzena10001 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 19:40
          Pan akurat nie jest potencjalnym klijentem bo mam Pan hurtownie więc prosze nie
          najeżdzać bo i po co?
          Jeśli się towar nie spodoba to poprostu klijent nie kupi,będzie następna osoba
          która obejeży odzież i nie ma to dla nie znaczenie że nie ma plomby skoro
          jakość pasuje.
          • marzena10001 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 19:58
            DALSZY CIĄG DO PANA ROBERTA;
            PRZEDEWSZYSTKIM JAKOŚĆ NASZYCH SORTÓW JEST NAPRAWDE WYSOKA TO PO
            PIERWSZE,PODRUGIE OD KIEDY HANDLUJEMY TYMI SORTAMI,BYŁY TYLKO DWIE TAKIE
            SYTUACJIE,A DWA ROZPLOMBOWANE WORKI SPRZEDALIŚMY TEN SAM DZIEŃ,WIĘC PROSZE SIĘ
            NIE DOSZUKIWAĆ NIE WIADOMO CZEGO I NIE MIERZYĆ WSZYSTKIM JEDNAKOWĄ MIARKĄ.
            POZDRAWIAM
          • guga24 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 20:24
            do robercikopole -mówisz że to nie jest oszustwo, sprzedawać taką odzież- to
            dość ciekawe stwierdzenie, bo:1) wmawiasz ludzią że jesteś hurtownikiem ,atak
            naprawde jesteś sklepikarzem, który pozbywa się odpadu ze swojego sklepiku
            (zaproś może nas do swojego sklepu, i tam sprzedaj nam towar z wieszaków za 10
            pln za 1kg) 2)sam fakt sprzedaży czegoś takiego jest dla mnie oszustwem, bo co
            rozumiemy w pojęciu sort - LEPSZA JAKOSC TOWARU - a nie wyprzedaż pozostałości
            po wybrednych kliętach, 3)nie twierdze że nie możesz się tego pozbyć- Polski
            Czerwony Krzyż przyjmnie chętnie - ale jak musisz jeszcze zarobić to sprzedaj
            ale za 1.50pln za 1kg będzie bardziej uczciwie (gdzieś na tym forum ogłaszała
            się jakaś hurtowni) 4) smutne niestety prawdziwe że większość hurtowni tak
            właśnie działa- hurt i detal- dlatego wole importerów, kupuje kota w worku, raz
            lepszy raz gorszy niesort, ale zawsze trafi mi się jakiś worek (1,2,10,100)z
            super towarem "posklepowym" z angielskim serduszkiem i dla tego u nich nie
            czuję się oszukiwana tak jak przy pańskich zaproszeniach do zakupów
            w "HURTOWNI".Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla pana klientów.
            • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 22:27
              wmawiasz ludzią że jesteś hurtownikiem ,a tak
              > naprawde jesteś sklepikarzem, który pozbywa się odpadu ze swojego sklepiku
              > (zaproś może nas do swojego sklepu, i tam sprzedaj nam towar z wieszaków za
              10 pln za 1kg)

Zapraszam do mojego sklepu w kazda sobotę , 10 zł/kg odziez z wieszaka i z
              boksu...
            • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 22:32
              sam fakt sprzedaży czegoś takiego jest dla mnie oszustwem, bo co
              rozumiemy w pojęciu sort - LEPSZA JAKOSC TOWARU - a nie wyprzedaż pozostałości
              po wybrednych kliętach ....

W moim pojęciu sort to odzież sortowana "tematycznie" czyli spodnie ,
              sukienki,odzież dziecięca...

Odzież lepszego gatunku to w moim rozumieniu to crem...takiego nie oferuje po
              10 zł/kg...

Odzież sortowana jest droga z innego powodu - koszt pracy , ktos ją musi
              posortować asortymentowo....
              • guga24 Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 15.07.06, 17:28
                Cram to najwyższa jakość towaru- rzeczy prawie nowe, modne, czasami z metkami-
                sort to nie tylko podział tematyczny ale też pozbawiony śmieci-rzeczy
                całkowicie nienadających się do handlu, np. zbutwiałych- ale sort nie powinien
                być pozbawiony rzeczy najlepszych, a nie wmówisz mi że w sklepie sprzedajesz te
                gorsze i najgorsze, a do hurtowni odsyłasz to co lepsze.
                • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 15.07.06, 18:29
                  W hurtowni sa rzeczy takie i takie czyli zdarzają się z metkami i sa bez
                  metek..nikt napewno nie kupi rzeczy zniszczonych i smierdzacych skoro kazdą
                  rzecz może zobaczyć prawda..??jaki wiec sens byłby ich wystawiania...Każdy też
                  może przyjechać ( wiele osób tak robi ) w poniedziałek i kupić sobie crem ( ten
                  w pełnym tego słowa znaczeniu ) po 35 zł/kg..Czasem rzecz nowa z metką leży na
                  sklepie przez cały tydzień i nie zejdzie tak tez bywa (dziwne ale prawdziwe ) i
                  trafia do wysprzedaży po 10 zł/kg...
    • robercikopole Re: ANGIELSKI SORT GORNOSLASKIE ??? 14.07.06, 22:43
      Po co ten cały zgiełk...?? Kto chce ten przyjedzie i kupi , kto nie chce ten
      nie przyjedzie i ..nie kupi :-) Julka 1971 przyjedzie i zobaczy czy to za co
      płaci dużą kasę jest jej warte i na ile sie różni od mojego towaru za 10 zł/kg
      A pozostałym "madrym" poprostu...dziekuje....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka