Dodaj do ulubionych

Szansa na 2700?

29.07.09, 22:10
Żeby tylko nie trzeba było napisać za kilka dni - i po szansie.

img338.imageshack.us/img338/189/screenhunter01jul292156.jpg
Obserwuj wątek
      • z17 Re: Szansa na 2700? 30.07.09, 22:28
        Wszystko jest możliwe, ale 2.700 to chyba ew. na koniec roku.

Osobiście życzyłbym sobie, żeby teraz osiągnęło 2.500 i jakoś to obroniło
        niewielkimi bujaniami. 2.500 to jest racjonalna wycena (w przeciwieństwie do
        1.380 z lutego wink )
        • axel40 Re: Szansa na 2700? 22.08.09, 06:54
          > Wszystko jest możliwe, ale 2.700 to chyba ew. na koniec roku.

Nie wiem ,czy nie nastapi teraz kolejna fala wzrostowa.
          Opory przebite ze znaczącymi obrotami i u nas i USA.
          Oby,oby, bo dalej moja furmanka załadowana akcjami,choć konik już wątpił,czy
          dalej pociągnie.Dostał teraz owsa,więc paliwo zatankowane i może pociągnie dalej
          w górę mój bagaż smile
          • axel40 Re: Szansa na 2700? Coraz większa 04.12.09, 09:44
            Jak nie chce spadać to będzie rosło?Hmmmm....
            Jak wszyscy dudnią o spadkach-to będzie rosło? Hmmmmmmmmm.....
            Jak coś urosło to i tak musi spaść!!!!!!!!!!!!Tylko kiedy?
            Hmmm......
            Ale od 2000 pkt na Wig20 trzymam się optymistycznego wariantu i póki
            co nie jest mi źle.
            • axel40 Re: Szansa na 2700? Coraz większa 04.12.09, 20:33
              Martwi jednak zachowanie misiów.Bez szerokiego rynku nie ma co liczyć na
              hossę.Kolejny dzien wzrostów blue chipów bez misiowatych daje sygnał na możliwą
              dystrybucję "towaru".Ja stawiam stopa i czekam.Zmienię zdanie jak zaczną się
              wzrosty na szerokim rynku z obrotami.To może być kolejna fala wzrostowa.pozdr...
                • axel40 Re: Szansa na 2700? Coraz większa 05.12.09, 13:20
                  Większość uwierzyła w hossę.
                  Jak czytam niektóre wypowiedzi analityków to wszyscy widzą
                  dywergencje,ciągnięcie za uszy Wig20,że głębsza korekta,że dłużej tak się nie da.
                  Jak gruby będzie chciał wzrosty to będą,jak będzie chciał spadki to też będą,a
                  analitycy mogą sobie całą AT wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi.
                  Może jednak raz się uda analitykom zgadnąć następne ruchy i będą spadki.Ale czy
                  to coś zmieni w moim przypadku?Stale podnoszę stop(nigdy nie obniżam!) i
                  czekam>być może zamiast 30 zarobię 25%.Ale to poziom i tak satysfakcjonujący
                  mnie w pełni.
                  pozdr..drapaczku

p.s.A tak mi sie marzy ,żeby mnie ktoś teraz podrapał po pleckachsmile
                    • axel40 Re: Szansa na 2700? Coraz większa 06.12.09, 15:57
                      Zasłużyłeś,zasłużyłeś smile
                      Wracając do twojego S&P500 to zauważ ciekawą zależność
                      Wszystkie fale wzrostowe kończyły się konsolidacją,potem wybicie w dół,a spadki
                      kończyła długa czarna świeca.Tak było kilka razy.Zobacz na wykres.
                          • axel40 Re: Szansa na 2700? Coraz większa 23.01.10, 09:23
                            img651.imageshack.us/img651/3108/screenhunter01jan230902.jpg
                            Myślałem,że nastąpi jakaś reakcja na "moje 2600"-a tu cisza.
                            Wg mnie za wcześnie jeszcze mówić o zakończeniu wzrostów.Doszliśmy na wykresie dziennym Wig20 do dolnego ograniczenia trójkąta i tyle.Póki co wg teorii Dowa sprawdzającej się od lat mamy trend wzrostowy,choć pewne oznaki słabości już występują.Mianowicie martwi mnie,że kolejny raz nie udało się przekroczyć 2500 i nie ustanowiono na "tygodniach" nowego szczytu.
                            Spadek o 2,5% w piątek może robić wrażenie na niektórych,ale póki co dla mnie BARDZO ważnym wsparciem na tym indeksie jest poziom oznaczony na czerwono 2320 ,zarówno na wykresie dziennym jak i tygodniowym te poziomy się pokrywają i dopóki nie zostaną pokonane dalej wg mnie rynek należy do byków.
                            Warto zwrócić też uwagę na indeks swig 80,który wybił sie z kilkumiesięcznej konsolidacji górą i ustanowił nowy szczyt.
                            Komfort stwarza systematycznie podnoszony stop.Czekamy co dalej.
                            Wart obserwować kurs dolara.Jeśli wybije nowe szczyty,a Wig20 zejdzie poniżej określonego wsparcia warto zastanowić się nad funduszami "dolarowymi"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka