IP: *.tktelekom.pl 08.12.09, 08:14
Witam, potrzebuje formułkę.

W tabeli chcę wpisywać temperaturę.I np po wpisaniu liczby chcę aby
juz pokazywało,że to stopnie C.Podobnie np. jest licząc dane koszty,
to pokazuje już we złotych , pozdrawiam dziękuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: 802.11n Re: exel IP: *.tpnet.pl 08.12.09, 10:00
      Zaznaczasz obszar (kolumnę/y, wiersz[e]), wciskasz Ctrl + F1, w
      zakładce „Liczby” wybierasz kategorię „Niestandardowe” i z prawej
      strony w polu „Typ” wpisujesz: „#°”.
      • Gość: 802.11n Re: exel IP: *.tpnet.pl 08.12.09, 10:02
        Gość portalu: 802.11n napisał(a):

        > strony w polu „Typ” wpisujesz: „#°”.

        Albo „#° C”.
        • Gość: DOROTA Re: exel IP: *.tktelekom.pl 08.12.09, 10:53
          DZIĘKI MISTRZU :)
          • Gość: 802.11n Re: exel IP: *.tpnet.pl 08.12.09, 11:14
            Drobiazg.

            Tam miało być Ctrl + 1 (nie F1), ale mniemam, że sobie poradziłaś i
            tak.
            • Gość: DOROTA Re: exel IP: *.tktelekom.pl 08.12.09, 22:53
              Gość portalu: 802.11n napisał(a):

              > Drobiazg.
              >
              > Tam miało być Ctrl + 1 (nie F1), ale mniemam, że sobie poradziłaś
              i
              > tak.

              Tak,tak, jeszcze raz dziękuje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka