IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 06.03.04, 00:49
Mam nagrywarke LG52x36x52CD-R/RW i mam pytanie:czy można przegrać bezpośrednio
CD z napędu CD na owa nagrywarke? Czy trzeba najpierw wgrac płyte na dysk
twardy a potem dopiero na CD? I jeszcze jedno: czy po wgrywaniu na dysk
tego co chce póżniej nagrać na CD nie będzie miało negatywnego wpływu na dysk?
Mam dysk podzielony na partycje.
Obserwuj wątek
    • Gość: kell Re: LG IP: 24.42.162.* 06.03.04, 00:52
      oczywiscie, ze mozna zakladajac, ze masz dodatkowy naped cd w komputerze.
      nagrywanie przez hdd takze nie ma zadnego negatywnego wplywu, procz tego, ze
      powinno miec sie w miare szybki dysk (gdy chcesz nagrywac x52), najlepiej
      zdefragmentowany gdy uzywasz windows i posiadac na nim odpowiednia ilosc wolnego
      miejsca na obaz (plik posredni gdy kopiujesz cos), maksymalnie 800MB.
      • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 06.03.04, 01:01
        Mam osobny napęd CD i osobny CD-R/RW
        Dsk mam podzielony na partycje....wolną jedną mam 6GB.
        Jest program NERO I jest tam funkcja:Dane-Dysk Startowy...o co tu chodzi?
        • noname67 Re: LG 06.03.04, 06:40
          W Nero nowa kompilacja > kopia cd >opcje kopiowania > w locie. Musisz jeszcze
          wybrać napęd ze źródłowym CD.
          • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 07.03.04, 01:48
            Mam na dysku muzyke MP3 i czy jest taka możliwość,żeby przegrać ją na CD
            nie w MP3,czyli tak aby można było słuchać jej w zwykłym magnetofonie?
            • Gość: mgregor Re: LG IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 07.03.04, 10:01
              Tak. W Nero tworzysz nowa plyte Cd-Audio a potem przeciagasz na nia (oczywiscie
              w Nero) pliki mp3. Nero sam przekonwertuje mp3 na cd-audio. Robilem tak juz nie
              raz i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony.

              Pozdrawiam serdecznie
              mgregor
              • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 07.03.04, 23:10
                A w odwrotną strone to też działa?

                I czy jest możliwość przegrania pliku 2GB na płyte CD 700MB ?
                A jeśli nie to czy NERO sam podzielić potrafi ten plik i wgrać na CD-ki?
                • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 08.03.04, 17:37
                  Jest taki program PC BACKUP 2004 -"program narzędziowy,który pomoże ci robić na
                  bieżąco kopie zapasowe swej pracy,archiwizuje i nagrywa na CD"-co to oznacza?
                  • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 09.03.04, 21:46

                    :(?
    • Gość: rojal Re: LG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 22:54
      nie ma takiej nagrywarki 52x36x52x jest 52x32x52x :) ale to szczegół
      • Gość: ann21 Re: LG IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 11.03.04, 20:34
        Jesteś bardzo szczegółowy......i co z tego ,że jest taka......a wiesz coś na
        temat?Byłabym wdzięczna.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka