Gość: ann21
IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.*
06.03.04, 00:49
Mam nagrywarke LG52x36x52CD-R/RW i mam pytanie:czy można przegrać bezpośrednio
CD z napędu CD na owa nagrywarke? Czy trzeba najpierw wgrac płyte na dysk
twardy a potem dopiero na CD? I jeszcze jedno: czy po wgrywaniu na dysk
tego co chce póżniej nagrać na CD nie będzie miało negatywnego wpływu na dysk?
Mam dysk podzielony na partycje.