yellow84
09.04.04, 16:04
mam problem z zainstalowaniem Labtec WebCam 5.0.3. podobno ma wspolpracowac z
windows xp a pojawia mi sie komunikat, ze ta wersja oprogramowania nie moze
byc zainstalowana w windows xp. prosze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje.