Dodaj do ulubionych

problem z Labtec WebCam!!!!

09.04.04, 16:04
mam problem z zainstalowaniem Labtec WebCam 5.0.3. podobno ma wspolpracowac z
windows xp a pojawia mi sie komunikat, ze ta wersja oprogramowania nie moze
byc zainstalowana w windows xp. prosze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • bayan Re: problem z Labtec WebCam!!!! 09.04.04, 17:53
      Hej yellow
      Mam tez Labteca, Win XP i tez nie moglam go zainstalowac. Nie ma rady - sam
      automatycznie Ci sie nie zainstaluje, musisz go "wsadzic" recznie. Otworzyc
      plik z plytki Labteca i zapisac go u siebie na komputerze. Powodzenia :)
      • Gość: ejm Re: problem z Labtec WebCam!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.04, 20:07
        labtec to szajs, nic dziwnego ze go do neo dają.
        • Gość: Andrea LABTEC IS COOL! IP: *.gornoslaski.net / *.net 17.04.04, 21:06
        • corgan Re: problem z Labtec WebCam!!!! 18.04.04, 00:50
          Bawiłem się tą kamerką około 3 minuty i powędrowała na półkę. Jeżeli chodzi o
          jakość obrazu to powiem tylko, że dość ciężko określić płeć filmowanej osoby.
          Naprawdę to porażka. Chętnie ją sprzedam za symboliczne pieniądze :-)
    • Gość: adeusz Re: problem z Labtec WebCam!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.04, 18:26
      nie wiem co zrobić ale lepiej nie instaluj tych sterownikow
      ja tak zrobilam i mialam problemy ze stabilnoscia systemu - czesto wogole nie
      chcial sie uruchamiac
      • Gość: monster Re: problem z Labtec WebCam!!!! IP: 62.233.167.* 03.05.04, 18:38
        Też mam tą kamerke i tez mam taki problem. Proponuje pociągnąć sterowniki z
        oficjalnej polskiej strony labteca i powinno działać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka